صفحه 25 از 38 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 374

موضوع: مهاجرت به نیوزلند

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند

با سلام خدمت mistak عزيز
    حدود يك ماه پيش eoi رو سابميت كردم و دو هفته اي ميشه كه از تو پول سلكت شدم و برام ITA اومده. حالا دارم فرم ها رو پر ميكنم
    يكي از فرم هاي خفن INZ 1200 است. تو اين فرم بايد اطلاعات سربازي رو كامل بنويسيم. رسته و يگان و دسته و .... و حتي اسم فرمانده در يگان خدمتي. من خيلي از اينا رو يادم نيست. و در ضمن در كارت پايان خدمت هيچكدوم رو ننوشته. چقدر لازمه اين فرم دقيق پر بشه.
    هزينه هاي مديكال هم خيلي بالاست. زنگ زدم بيمارستان آتيه ميگه نفري 950 هزار تومن!!!! جايي رو ميشناسيد ارزونتر بشه انجامش داد؟
    ممنون

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

سلام دوست عزیز
    فرم باید دقیق تکمیل بشه، شاید بتونید برین نظام وظیفه و اطلاعاتتون رو بگیرید، از هم خدمتی ها اسم فرمانده تون رو بپرسید
    هزینه ها تقریبا یکسان هست چون معادل دلار نیوزلند رو دریافت میکنند.
    از وب سایت اداره مهاجرت میتونید مراکز مورد تایید برای تست های پزشکی رو پیدا کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiaghaei13 نمایش پست ها
    با سلام خدمت mistak عزيز
    حدود يك ماه پيش eoi رو سابميت كردم و دو هفته اي ميشه كه از تو پول سلكت شدم و برام ITA اومده. حالا دارم فرم ها رو پر ميكنم
    يكي از فرم هاي خفن INZ 1200 است. تو اين فرم بايد اطلاعات سربازي رو كامل بنويسيم. رسته و يگان و دسته و .... و حتي اسم فرمانده در يگان خدمتي. من خيلي از اينا رو يادم نيست. و در ضمن در كارت پايان خدمت هيچكدوم رو ننوشته. چقدر لازمه اين فرم دقيق پر بشه.
    هزينه هاي مديكال هم خيلي بالاست. زنگ زدم بيمارستان آتيه ميگه نفري 950 هزار تومن!!!! جايي رو ميشناسيد ارزونتر بشه انجامش داد؟
    ممنون
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

اینکه عمران تو رشته cissl هست امتیاز مازادی نداره.
    شرایطتتون رو کامل نمیدونم چطور هست، دوره تحصیلی اینجا میتونه بهتون امتیاز بده، اگه متاهل هستین و همسرتون لیسانس یا ارشد داشته باشه میتونید امتیاز بیشتری بگیرین، اگه سابقه کاریتون (بعد از دریافت لیسانس) هم بیشتر بشه ، میتونید امتیاز بیشتری کسب کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Davouod نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس عمران دارم و ارشد ژئوتکنیک که متوجه شدم اگه ارشدم رو بفرستم اسس بشه ۷۰ امتیاز داره
    ۸ سال سابقه کار مرتبط هم دارم با رشته عمران
    ولی امتیازم ۱۵۵ میشه
    حالا اینکه رشته عمران همزمان تو لیست cissl و ltssl هست امتیاز خاصی داره؟
    چون تو توضیحات cissl نوشته که:
    If the occupation is also on the LTSSL, then you may also be able to apply for residence.
    ممنون میشم راهنماییم کنید چطوری به ۱۶۰ برسم

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

I am already working in Skilled employment in New Zealand
    یعنی: در حال حاضر در حوزه مشاغل تخصصی، در (داخل) نیوزلند مشغول کار هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_rem23 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در قسمت محاسبه امتیاز ، در عکس زیر ، امتیاز این بخش برای افرادی هست که در نیوزلند شاغل هستند ؟
    یا افرادی که در Long Term Skill Shortage List هستند و خارج از نیوزلند هستند ؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

برای چه نوع ویزایی؟
    چه نوع مدارکی رو میخواهید ترجمه کنی؟
    نه نیازی به تایید دادگستری و قوه قضاییه نیست.
    برای اپلای هز ویزایی، باید از طریق سایت اداره مهاجرت نیوزلند اقدام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein3000 نمایش پست ها
    دوستان معذرت به خاطر پست جداگانه ولی امکان ویرایش پست وجود نداشت. سوال دیگه اینکه ایا برای مدارکی که قراره برای سفارت ارائه بدم ترجمه رسمی کافیه یا باید ببرم برا دادگستری و قوه قضاییه?
    و ایا برای شروع درخواست انلاین ویزا باید از سایت مهاجرت نیوزلند اقدام کنم یا سایت vfs golbal?
    ممنون میشم راهنمایی کنین . همینجوری موندم

Junior Member

دوستان عزیز سلام و درود.
    بنده بعد از خواندن کامل این تاپیک، سوالاتی دارم که مطرح می کنم امیدوارم بتونید کمکم کنید.
    1- فرض کنید مدرک کارشناسی شما با سابقه کاری شما مرتبط باشد، اما شما یک مدرک ارشد با رشته مدیریتی هم داشته باشید که به سابقه کار شما خیلی ارتباط ندارد. باز هم می شه که امتیاز مدرک ارشد را در پرونده گرفت یا باید با مدرک لیسانس اقدام کرد؟
    2- با فرض اینکه جواب سوال قبلی این باشد که نمره مدرک ارشد به حساب شما خواهد آمد، آیا در فول اسس کردن مدرک ارشد، معدل تاثیری دارد؟ معدل ارشد 16 یا 17 در امتیاز لول 9 گرفتن تاثیرگذار است؟

با تشکر از همگی

نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    فرم باید دقیق تکمیل بشه، شاید بتونید برین نظام وظیفه و اطلاعاتتون رو بگیرید، از هم خدمتی ها اسم فرمانده تون رو بپرسید
    هزینه ها تقریبا یکسان هست چون معادل دلار نیوزلند رو دریافت میکنند.
    از وب سایت اداره مهاجرت میتونید مراکز مورد تایید برای تست های پزشکی رو پیدا کنید.
    ممنون از راهنماييتون
    1-من سربازي س پ اه بودم و ميترسم اگر اينو بگم تو دريافت ويزا به مشكل بخورم. بخصوص با اين قانوني كه ت را مپ تصويب كرده . البته تو كارت پايان خدمت اطلاعاتي داده نشده. اگر اطلاعات خدمت رو ناقص پر كنم از كجا ميتونن صحت و سقم اطلاعات من رو بسنجن؟
    2- در مورد سابقه كار هم يه سوال داشتم:
    من به مدت 4 سال به صورت پارت تايم با يك استاد دانشگاه كار ميكردم كه با هم چند تا مقاله داشتيم و ميتونم گواهي كار هم ازش بگيرم. ولي قرارداد و پرداختي ثابت و سابقه بيمه نداشتم. چه مدرك ديگه اي بايد جور كنم كه آفيسر در مورد سابقه كارم قانع بشه؟
    ویرایش توسط mehdiaghaei13 : April 14th, 2019 در ساعت 12:25 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط megunz نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام و درود.
    بنده بعد از خواندن کامل این تاپیک، سوالاتی دارم که مطرح می کنم امیدوارم بتونید کمکم کنید.
    1- فرض کنید مدرک کارشناسی شما با سابقه کاری شما مرتبط باشد، اما شما یک مدرک ارشد با رشته مدیریتی هم داشته باشید که به سابقه کار شما خیلی ارتباط ندارد. باز هم می شه که امتیاز مدرک ارشد را در پرونده گرفت یا باید با مدرک لیسانس اقدام کرد؟
    2- با فرض اینکه جواب سوال قبلی این باشد که نمره مدرک ارشد به حساب شما خواهد آمد، آیا در فول اسس کردن مدرک ارشد، معدل تاثیری دارد؟ معدل ارشد 16 یا 17 در امتیاز لول 9 گرفتن تاثیرگذار است؟

با تشکر از همگی
    معدل تاثيري ندارد

Junior Member

سلام و عرض ادب
    من میخواستم ببینم برای نیوزلند امتیاز چند میارم
    لیسانس مهندسی عمران
    کارشناسی ارشد مهندسی سواحل و سازه های دریایی
    سابقه کار 12 سال
    سن 35 سال
    زبان 6.5 ایلتس
    عنوان شغلی هم در long term skill shortage & skill lvl classification & construction and infrastructure skill shortage هم هست.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hamkelasy نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    من میخواستم ببینم برای نیوزلند امتیاز چند میارم
    لیسانس مهندسی عمران
    کارشناسی ارشد مهندسی سواحل و سازه های دریایی
    سابقه کار 12 سال
    سن 35 سال
    زبان 6.5 ایلتس
    عنوان شغلی هم در long term skill shortage & skill lvl classification & construction and infrastructure skill shortage هم هست.
    ممنون
    شما امتياز لازم يراي سلكت شدن از پول را مي آوريد
    فكر كنم 165 امتياز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)