صفحه 29 از 38 نخستنخست ... 1920212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 374

موضوع: مهاجرت به نیوزلند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند

ممنون كه اينقدر وقت مي گذاريد، من با چند آژانس مهاجرت مختلف كه صحبت كردم مي گن كورس هاي زبان و به ايراني ها ويزا نمي دن، البته من يك ايميل به اداره مهاجرت نيوزلند زدم تا صحت اين موضوع رو بررسي كنم، اميدوارم جواب بدن، اما در خصوص اينكه فرموديد مجاب كنم آفيسر و كه بعد از تحصيل بر مي گردم علتش چيه؟ در سايت اداره مهاجرت خودش قيد كرده بعد از تحصيل ( چه ارشد چه همين كورس هاي زبان) گاها تا چهار سال بعد در نيوزلند بمانيد و كار پيدا كنيد و در نهايت اقامت بگيريد.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

ببینید بعد از تحصیل فرصت یک تا سه ساله جستجوی کار به شما داده میشه، تا در صورت تمایل بتونید کار پیدا کنید. و بعد بتونید ویزای موقت کاری بگیرید تا بعد در صورت تمای بتونید برای ویزای اقامت اقدام کنید.
    اما نکته ای که هست ویزای دانشجویی موقت هست، بنابراین شما باید آفیسر رو متقاعد کنید که هدف اصلیتون برای انتخاب نیوزلند، تحصیل در اونجا هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط aloumina نمایش پست ها
    ممنون كه اينقدر وقت مي گذاريد، من با چند آژانس مهاجرت مختلف كه صحبت كردم مي گن كورس هاي زبان و به ايراني ها ويزا نمي دن، البته من يك ايميل به اداره مهاجرت نيوزلند زدم تا صحت اين موضوع رو بررسي كنم، اميدوارم جواب بدن، اما در خصوص اينكه فرموديد مجاب كنم آفيسر و كه بعد از تحصيل بر مي گردم علتش چيه؟ در سايت اداره مهاجرت خودش قيد كرده بعد از تحصيل ( چه ارشد چه همين كورس هاي زبان) گاها تا چهار سال بعد در نيوزلند بمانيد و كار پيدا كنيد و در نهايت اقامت بگيريد.
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member

حال اگر ارشد رو در همون زمينه رشته كارشناسيم اقدام كنم و موفق به كسب پذيرش با هزينه شخصي بشم، تا اونجايي كه من در سايت مهاجرت ديدم بايد همه هزينه ها يكجا پرداخت بشه، بعد آيا تضميني هست كه ويزا بگيريم؟ چون هزينه هاي آن بسيار بالاست مبلغي حدود ٣٥ هزار دلار!!!! و عددي نيست كه بشه روش ريسك كرد.

Junior Member

سلام دوستان.
    من از نیوزلند برای دکترای برق پذیرش گرفتم میخواستم بدونم آیا بعده از دکترا میتونم اقامت بگیرم یا نه؟ اگر که میتونم بعد از چند سال اقامت دایم میدن؟
    چون من از ایتالیا هم پذیرش گرفتم میخواستم تصمیم بگیرم.

سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    از لوند به BC, Canada

نقل قول نوشته اصلی توسط rsyamchi نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من از نیوزلند برای دکترای برق پذیرش گرفتم میخواستم بدونم آیا بعده از دکترا میتونم اقامت بگیرم یا نه؟ اگر که میتونم بعد از چند سال اقامت دایم میدن؟

سپاس
    سلام
    خودم تو سوئد مشغول به کارم و فوقمو تو یه رشته مهندسی از یکی از تاپ ترین دانشگاه سوئد گرفتم. سالها پیش اینجا عضو بودم و هفت هشت سالی میشه اینجا سر نزدم. یادم رفته بود اصلا یه سایتی هم داشتیم.
    توصیم با توجه به تجربم اینه برو نیوزلند. چون شما هم میخوایی دکتری رو ادامه بدی هم پایه های یه زندگی رو تو یه کشور جدید بنا کنی. نیوزلند انتخاب بهتریه. خودم یکسالیه به فکر ادامه یا کلا مهاجرت به کانادا یا ایالت متحده یا استرالیام. فکر کنم یه قانونی تو استرالیا و نیوزلند هستش که مردمشون دسترسی به بازار کاری همدیگه دارن.
    همکلاسیای المانی اسپانیایی پرتغالی و باقی کشورا داشتیم که اکثرشون سوئد و دانمارکو ترجیح میدادن نسبت به ایتالیا و حتی اسپانیا.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوست گرامی

فکر نمیکنم اداره مهاجرت هیچ کشوری تضمین ویزا رو بدهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط aloumina نمایش پست ها
    حال اگر ارشد رو در همون زمينه رشته كارشناسيم اقدام كنم و موفق به كسب پذيرش با هزينه شخصي بشم، تا اونجايي كه من در سايت مهاجرت ديدم بايد همه هزينه ها يكجا پرداخت بشه، بعد آيا تضميني هست كه ويزا بگيريم؟ چون هزينه هاي آن بسيار بالاست مبلغي حدود ٣٥ هزار دلار!!!! و عددي نيست كه بشه روش ريسك كرد.
    ویرایش توسط mistak : June 30th, 2019 در ساعت 02:36 AM

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

با سلام

بعد از دکتری (اگه ویزاتون اجازه کار فول تایم بده، ممکنه در حین دکتری کار پیدا کنید و برای ویزای SMC اپلای کنید) میتونید برای ویزای Skilled Migrant Category (SMC) اقدام کنید. با توجه به اینکه تحصیل در اینجا امتیاز میده بهتون، باید سایر شرایط از قبیل سن و ... رو هم بررسی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط rsyamchi نمایش پست ها
    سلام دوستان.

سپاس

Junior Member

سلام دوستان.وقتتون بخیر.برای تایید مدارک مربوط به سابقه کار هم باید از nzqa اسسمنت گرفت؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

با سلام

NZQA و ENZ برای ارزیابی مدارک تحصیلی هست.
    برای تایید سابقه کار، گواهی کار از کارفرما، قرارداد ، حکم کارگزینی، شرح وظایف و فیش حقوقی کفایت میکنه ، هر چند ممکنه بعدا برای اینکه آفیسر رو قانع کنید، نیاز به ارایه گردش حساب از بانک برای نشون دادن رکورد حقوق دریافتی (چند ماه) باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Delavarie نمایش پست ها
    سلام دوستان.وقتتون بخیر.برای تایید مدارک مربوط به سابقه کار هم باید از nzqa اسسمنت گرفت؟

Junior Member

شرایط دریافت اقدام دایم نیوزیلند چیه؟ مثلا 5 سال تحصیلی زندگی کرده باشیم میشه اقامت گرفت؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)