صفحه 35 از 38 نخستنخست ... 2526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 374

موضوع: مهاجرت به نیوزلند

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند

سلام به دوستان ،
    می خواستم نظرتان را در مورد کیس خودم بپرسم
    من در حال حاضر در آمریکا هستم و دو تا مدرک کارشناسی ارشد از آمریکا (مهندسی محیط زیست و ام بی ای ) دارم با چهار سال سابقه کار در آمریکا . ۴۳ ساله هستم
    همسرم هم دکترای مهندسی شیمی از آمریکا دارد و در حال حاضر کار می کند

برای مهاجرت به نیوزیلند چه قدر شانس خواهیم داشت
    و روند را باید از کجا شروع کنیم که شانسمان زیاد شود
    سپاسگزارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط bmd20151393 نمایش پست ها
    سلام به دوستان ،
    من در حال حاضر در آمریکا هستم و دو تا مدرک کارشناسی ارشد از آمریکا (مهندسی محیط زیست و ام بی ای ) دارم با چهار سال سابقه کار در آمریکا . ۴۳ ساله هستم

سپاسگزارم
    سلام

میتونم بپرسم علت این مهاجرت چی هست؟

حتما
    ما سال‌های زیادی در آمریکا بودیم و نتوانستیم شرایط دریافت گرین کارت را از طریق کار احراز کنیم . دولت فعلی سخت گیری بسیاری در حوزه مهاجرت صورت داده به طوری که شرکت ها تمایلی برای اسپانسر شدن ندارند و در ضمن این سخت گیریها برای ایرانی ها به مراتب بیشتر است مانند travel ban , export licenses
    و با تغییراتی که در سیستم مهاجرت صورت گرفته عملا مهاجرت پدر و مادر هم سخت تر از گذشته می شود

مساله بعدی قانون جدیدی است که اگر در سنا رای بیاورد باعث می شود تقریبا تا ده سال آینده به هیچ گروه جمعیتی دیگری به جز هندی ها گرین کارت تعلق نمی گیرد . قانون فعلی سقف کشوری برای هر سال دارد ولی اگر این لایحه S386 تصویب شود تمام هندی های در صف از سال ۲۰۰۹ در آلویت هستند .
    اینکه شما چند سال در آمریکا بوده باشید برایتان امتیاز محسوب نمی شود .

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط bmd20151393 نمایش پست ها
    سلام به دوستان ،

سپاسگزارم
    این کشور زلزله خیز هست 15 هزار زلزله در سال میاد که حدود 150 تاش قابل حس کردن هست.
    از سال 2000 در نیوزیلند 37 زلزله قوی اومده (زیر 6 ریشتر حساب نشده) یعنی هر دو سال یکی و این مقایسه کنید با استرالیا که از 2000 تا حالا 5 زلزله اومده تازه زیر 6 ریشتر!
    جزیره جنوبی بشتر زلزله خیز هست اما بزرگترین زلزله 8.2 برای ولینگتون در جزیره شمالی و پایتخت بود!
    برای اینکه بتونی بیشتر درک کنی میگم زلزله بم حدود 6 ریشتر بود که 30 تا 50 هزار نفر کشته داد و زلزله کرایستچورچ 6.3 بود که 180 کشته داد همچنین زلزله کانتربری حدود 7 بود که چند زخمی داشت. البته با توجه به تعداد کم کشته ها به نظر میرسه ساختمان ها در این کشور از ایمنی خوبی برخودار هست.(هر دو زلزله نیوزیلند فکر می کنم حدود سال 2010 بود)

خوشحال میشم نظر شما و سایر دوستان در مورد این موضوع بدونم؟
    قصدم کسب اطلاعات هست چون یکی از اساتید این کشور بهم جواب خوبی داد اما به خاطر این موضوع استرس گرفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام

میتونم بپرسم علت این مهاجرت چی هست؟
    حتما
    ما سال‌های زیادی در آمریکا بودیم و نتوانستیم شرایط دریافت گرین کارت را از طریق کار احراز کنیم . دولت فعلی سخت گیری بسیاری در حوزه مهاجرت صورت داده به طوری که شرکت ها تمایلی برای اسپانسر شدن ندارند و در ضمن این سخت گیریها برای ایرانی ها به مراتب بیشتر است مانند travel ban , export licenses
    و با تغییراتی که در سیستم مهاجرت صورت گرفته عملا مهاجرت پدر و مادر هم سخت تر از گذشته می شود

مساله بعدی قانون جدیدی است که اگر در سنا رای بیاورد باعث می شود تقریبا تا ده سال آینده به هیچ گروه جمعیتی دیگری به جز هندی ها گرین کارت تعلق نمی گیرد . قانون فعلی سقف کشوری برای هر سال دارد ولی اگر این لایحه S386 تصویب شود تمام هندی های در صف از سال ۲۰۰۹ در آلویت هستند .
    اینکه شما چند سال در آمریکا بوده باشید برایتان امتیاز محسوب نمی شود .

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

دوست عزیز آمریکا سالی 20 هزار زلزله میاد، نیوزلند سالی 15 هزار .
    من در سه سال گذشته تو شهر اوکلند زلزله ای احساس نکردم.
    هرچند سوال دوستمون در خصوص شرایطشون برای مهاجرت به نیوزلند هست.
    که میتوانند امتیاز خودشون رو از لینک زیر محاسبه کنند.
    https://www.immigration.govt.nz/new-...ator-smc-28aug

نقل قول نوشته اصلی توسط phdboy نمایش پست ها
    این کشور زلزله خیز هست 15 هزار زلزله در سال میاد که حدود 150 تاش قابل حس کردن هست.
    از سال 2000 در نیوزیلند 37 زلزله قوی اومده (زیر 6 ریشتر حساب نشده) یعنی هر دو سال یکی و این مقایسه کنید با استرالیا که از 2000 تا حالا 5 زلزله اومده تازه زیر 6 ریشتر!
    جزیره جنوبی بشتر زلزله خیز هست اما بزرگترین زلزله 8.2 برای ولینگتون در جزیره شمالی و پایتخت بود!
    برای اینکه بتونی بیشتر درک کنی میگم زلزله بم حدود 6 ریشتر بود که 30 تا 50 هزار نفر کشته داد و زلزله کرایستچورچ 6.3 بود که 180 کشته داد همچنین زلزله کانتربری حدود 7 بود که چند زخمی داشت. البته با توجه به تعداد کم کشته ها به نظر میرسه ساختمان ها در این کشور از ایمنی خوبی برخودار هست.(هر دو زلزله نیوزیلند فکر می کنم حدود سال 2010 بود)

خوشحال میشم نظر شما و سایر دوستان در مورد این موضوع بدونم؟
    قصدم کسب اطلاعات هست چون یکی از اساتید این کشور بهم جواب خوبی داد اما به خاطر این موضوع استرس گرفتم
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member

سلام خدمت همه
    آقای Mistak اگر لطف کنی کمک کنی خیلی ممنون میشم
    من لیسانس کامپیوتر دارم و مدارک بین المللی شبکه از Microsoft رو در حال حاضر دارم . میتونم مدرک Cisco رو هم بگیرم و برام سخت نیست کلا. حدود ۵ سال سابقه کار دارم که ۴ سال این کار در زمان تحصیل کارشناسی بوده که گویا حساب نمیشه. مدرک زبان آیلتس ۶.۵ دارم و مشکلی از بابت زبان ندارم . در حال حاضر ۲۹ ساله هستم که امتیاز کامل رو میگیرم و همسرم هم امتیاز کامل خودش رو میگیره ولی باز هم امتیاز ما به ۱۶۰ نمیرسه. میخواستم بدونم آیا امکانش هست با توجه به کمبود کار در رشته ادمین شبکه که در لیست مشاغل نیوزیلند هم اشاره شده اگر من تو Poolبمونم توسط دولت انتخاب بشم؟!!

ممنون
    موفق باشید

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

سلام

در حال حاضر در صورتی از پول بیرون میاید که 160 امتیاز داشته باشید.
    سابقه کار بعد از لیسانس محاسبه می شود.
    مدارک مایکروسافت و سیسکو و ... کمکی در فرایند ویزا نمی کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط HADI_B نمایش پست ها
    سلام خدمت همه
    آقای Mistak اگر لطف کنی کمک کنی خیلی ممنون میشم
    من لیسانس کامپیوتر دارم و مدارک بین المللی شبکه از Microsoft رو در حال حاضر دارم . میتونم مدرک Cisco رو هم بگیرم و برام سخت نیست کلا. حدود ۵ سال سابقه کار دارم که ۴ سال این کار در زمان تحصیل کارشناسی بوده که گویا حساب نمیشه. مدرک زبان آیلتس ۶.۵ دارم و مشکلی از بابت زبان ندارم . در حال حاضر ۲۹ ساله هستم که امتیاز کامل رو میگیرم و همسرم هم امتیاز کامل خودش رو میگیره ولی باز هم امتیاز ما به ۱۶۰ نمیرسه. میخواستم بدونم آیا امکانش هست با توجه به کمبود کار در رشته ادمین شبکه که در لیست مشاغل نیوزیلند هم اشاره شده اگر من تو Poolبمونم توسط دولت انتخاب بشم؟!!

ممنون
    موفق باشید
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

با سلام و خسته نباشین من لیسانس تکنولوژی عمران از دانشگاه آزادم مدرکمو سال ۹۱گرفتم و همچنان بیمم داره رد میشه تو ی شرکت مهندسی فکر میکنم ۱۰سال سابقه بیمرو داشته باشم ممنون میشم با گرفتن ایلتس ۶.۵من چقدر شانس دارم و اگر منو راهنمایی بکنید ممنون میشم ۳۴سالمه و مجرد هستم.

Junior Member

سلام دوستان عزیز.
    من تازه این انجمن رو پیدا کردم و خیلی چیزها یاد گرفتم. خیلی خوشحال شدم از پیدا کردنش.
    یک سوال در مورد کیس خودم دارم اگر کسی می دونه جواب بده و راهنمایی کنه ممنون میشم.
    همسر من تابعیت نیوزیلند داره ( از طریق تولد ) و فرزندم هم تابعیت داره ( از طریق مادرش) یعنی هر دو پاسپورت نیوزیلندی دارن.
    من می خواستم برای گرفتن اقامت دائم از طریق پارتنری اقدام کنم. با یک وکیل مشورت کردم و گفت بهتره ویزای کار پارتنری 2 ساله بگیری و بعد که اومدی اینجا برای اقامت دائم اقدام کنی.
    گفت ممکنه درخواست ویزا اقامت دائم از ابتدا ریجکت بشه و بعد کلا شانس اومدن به نیوزیلند رو از دست میدی. (نمیشه دوباره درخواست داد؟!!؟؟)
    میشه یکی بگه واقعا تا چه حد این حرف درسته؟ دو دل شدم برای کدوم اقدام کنم. ویزای اقامت دائم پارتنری ( بر اساس قانون زندگی مشترک بیش از 5 سال خارج از مرز های نیوزیلند ) یا ویزای کار 24 ماهه پارنتری.
    و موضوع دوم بحث کاری هست. من مدرک لیسانسم عمران از دانشگاه آزاد هست و ارشدم هم عمران - آب از دانشگاه فردوسی مشهد.
    گویا مدرک ارشدم تو نیوزیلند قابل قبوله. برای مدرک لیسانسم باید چی کار کنم؟
    برای کار پیدا کردن اونجا باید این مدارک رو کاری روش انجام بدم تا قابل ارائه به شرکت های نیوزیلندی بشه؟ یا فقط یه ترجمه کافی هست؟؟
    در نهایت شما ها که ویزا گرفتین وکیل گرفتین یا خودتون انلاین اپلای کردین؟؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)