صفحه 4 از 38 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 374

موضوع: مهاجرت به نیوزلند

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند

با سلام من ارشد فیزیک دارم و همسرم کارشناسی عمران، نمی دونم که برای نیوزلند چجوری اقدام کنم پرونده مهاجرت باز کنم؟ یا تحصیلی برم؟ کدوم سریعتر هست

سلام انجمن یا گروه تلگرامی هست که جهت آشنایی بیشتر برای گرفتم ویزای کار نیوزلند بتونم عضو بشم؟

با سلام
    با توجه به اینکه امتیاز بندی تغییر کرده است،آیا ما شانس مهاجرت داریم؟
    اینکه امتیاز 160 شده توضیح میدین؟
    من با یکی از دوستان که مهاجرت کرده به نیوزلند صحبت کردم گفت:اگر رشته تحصیلیتون توی long term باشه 10 امتیاز اضافه تر میگیرید،نمیدونم این قانون مربوط به گذشته است؟
    با توجه با اینکه شوهر من دکترا محیط زیست از دانشگاه انگلیسی زبان داره 38 ساله و عضو هیات علمی دانشگاه و 4 سال سابقه کار بدون بیمه و خودم 35 ساله کارشناسی ارشد زبان انگلیسی و 4 سال سابقه کار بازرگانی خارجی و 2 سال با بیمه و مدرک از دانشگاه انگلیسی زبان،آیا بنظرتون امکان مهاجرت داریم؟و یا میشه همسرم کار پیدا کنه از طریق این دوتا لینک که دادین؟چه پیپرهایی میخاد برلی درخواست کار؟؟CV,cover letter,motivation letter ؟؟؟؟ چی باید تهیه کنم برای کارفرما و برای نوشتن اینا لطفا سایتی برای راهنمایی ارسال کنید
    الان اینقدر این موسسات مهاجرتی گیجم کردن که نمیدونم چکار کنم
    با تشکر

سلام دوستان گرامی، من و نامزدم در حال بررسی پروسه مهاجرت کاری به استرلیا هستیم و یک جلسه مشاوره هم با یک وکیل استرالیایی داشتیم،
    نظر به اینکه هر دو نیوزلند رو خیلی بیشتر از استرالیا ترجیح میدیم، (البته در جریان هستم که اگر استرالیا اوکی بشه، می تونیم بعدش به نیوزلند نقل مکان کنیم)
    میخواستم با توجه به آخرین تغییرات می خواستم ببینم آیا من و نامزدم شانسی برای مهاجرت کاری به نیوزلند داریم یا خیر.

شرایط ما به شرح زیر هست:

- من و نامزدم هردو سنمون 30 سال هست.

- من ارشد آی تی دارم و 2 سال سابقه کار مرتبط با بیمه و حدود 5 سال بدون بیمه

- نامزدم کارشناسی شهرسازی (و کاردانی معماری) داره ولی بدون سابقه کاربیمه ای ولی سابقه کار معماری بدون بیمه 5 سال حدودا داره

- آیلتس هنوز آزمون ندادم ولی می تونم آورآل 7 - 8 رو بگیرم

- نامزدم هم می تونه آیلتس 6 - 6.5 رو آورآل بگیره

با توجه به شرایط فوق، آیا شما بزرگواران فکر می کنید شانسی داریم؟

پیشاپیش از وقتی که برای پاسخ می گذارید متشکرم.

Junior Member

سلام
    خوبین

دوستان من لیسانس برق از دانشگاه آزاد با معدل 15.80 و ارشد برق قدرت از دانشگا آزاد با معدل 15.73 دارم
    موضوع پایان نامه : الگوی بهینه ی تولید توان اکتیو در شرایط بحرانی خروج خطوط انتقال با استفاده از الگوریتم جستجوی هارمونیک

مجردم و 31 سال سن دارم.2 سال هم سابقه ی بیمه دارم.
    مقاله و نمره زبان ندارم.

میتونم امیدوار باشم با ارتقا زبان و دادن مقاله ISI فاند بگیرم؟؟؟کدوم کشور واسه مهندسی برق خوبه؟هزینه ی زندگی پایینی داشته باشه و بعدش بشه اقامت گرفت.

چیکار کنم تا به هدفم برسم؟ چه نمره ی زبانی و چند تا مقاله ی ISI باید داشته باشم

لطفا کمکم کنید
    ممنونم

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

با سلام
    برای اپلای ویزای اسکیل مایگرنت کتگوری اگه 160 امتیاز بیارید و خارج از نیوزلند باشید اقامت مستقیم نمیدن (بر اساس قوانین فعلی) ویزای جستجوی کار میگیرید و بعد از پیدا کردن کار می تونید برای رزیدنسی اپلای کنید. از این لینک می تونید امتیازاتتون رو محاسبه کنید.
    https://www.immigration.govt.nz/new-...ator-smc-28aug
    امتیاز سن برای شما 30 امتیاز
    ارشد آی تی اگه فول اسس کنید 70 امتیاز
    برای اثبات سابقه کار بیمه لازم نیست و سابقه کار بعد از لیسانس مورد محاسبه قرار میگیره اگه 7 سال باشه امتیاز 45 امتیاز
    همسرتون اگه آیلتس 6.5 داشته باشه و لیسانس 10 امتیاز میگیرین ( ارشد 20 امتیاز )
    بر اساس اطلاعات ارایه شده 155 امتیاز میگیرید که شانسی برای انتخاب شدن از پول ندارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط parham_ نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی، من و نامزدم در حال بررسی پروسه مهاجرت کاری به استرلیا هستیم و یک جلسه مشاوره هم با یک وکیل استرالیایی داشتیم،
    نظر به اینکه هر دو نیوزلند رو خیلی بیشتر از استرالیا ترجیح میدیم، (البته در جریان هستم که اگر استرالیا اوکی بشه، می تونیم بعدش به نیوزلند نقل مکان کنیم)
    میخواستم با توجه به آخرین تغییرات می خواستم ببینم آیا من و نامزدم شانسی برای مهاجرت کاری به نیوزلند داریم یا خیر.

شرایط ما به شرح زیر هست:

- من و نامزدم هردو سنمون 30 سال هست.

- من ارشد آی تی دارم و 2 سال سابقه کار مرتبط با بیمه و حدود 5 سال بدون بیمه

- نامزدم کارشناسی شهرسازی (و کاردانی معماری) داره ولی بدون سابقه کاربیمه ای ولی سابقه کار معماری بدون بیمه 5 سال حدودا داره

- آیلتس هنوز آزمون ندادم ولی می تونم آورآل 7 - 8 رو بگیرم

- نامزدم هم می تونه آیلتس 6 - 6.5 رو آورآل بگیره

با توجه به شرایط فوق، آیا شما بزرگواران فکر می کنید شانسی داریم؟

پیشاپیش از وقتی که برای پاسخ می گذارید متشکرم.
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member

[QUOTE=mistak;2500604]با سلام
    برای اپلای ویزای اسکیل مایگرنت کتگوری اگه 160 امتیاز بیارید و خارج از نیوزلند باشید اقامت مستقیم نمیدن (بر اساس قوانین فعلی) ویزای جستجوی کار میگیرید و بعد از پیدا کردن کار می تونید برای رزیدنسی اپلای کنید. از این لینک می تونید امتیازاتتون رو محاسبه کنید.
    من با این لینکی که شما فرستادید امتیازام رو حساب کردم و تیک زیانم همسر رو هم نزدم امتیازم شد 130 و بالای همون صفحه میزنه که حداقل امتیاز 100 می باشد حالا من چندتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین:
    1- من تحصیلاتم در حین کار بوده با این شرایط امتیاز چطوری می گیرم؟
    2- داشتن مدرک زبان برای همسر هم اجباری هست حتی اگر امتیازش رو لازم نداشته باشیم؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

گرچه برای وارد شدن به نیاز به حداقل 100 امتیاز هست اما برای انتخاب شدن از پول به 160 امتیاز نیاز دارین
    1. سابقه کار بعد از لیسانس مورد محاسبه قرار میگیره
    2. داشتن مدرک زبان حداقل آیلتس 5 برای همراه الزامی هست اگه بخواهید از امتیاز همرا استفاده کنید باید آیلتس 6.5 یا تافل 79 داشته باشند.

[QUOTE=elinn;2500614]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    با سلام
    من با این لینکی که شما فرستادید امتیازام رو حساب کردم و تیک زیانم همسر رو هم نزدم امتیازم شد 130 و بالای همون صفحه میزنه که حداقل امتیاز 100 می باشد حالا من چندتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین:
    1- من تحصیلاتم در حین کار بوده با این شرایط امتیاز چطوری می گیرم؟
    2- داشتن مدرک زبان برای همسر هم اجباری هست حتی اگر امتیازش رو لازم نداشته باشیم؟
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran-Industrial design MA

سلام دوستان
    من از اسس مدارک نیوزلند اطلاعی ندارم فط نوشته بود یه سری دانشگاها اسس نمیخواد درسته این موضوع؟؟
    برای همسر من که لیسانسش علم و صنعت و فوقش نیست چه طور میشه؟
    و موضوع دیگه اینکه الان امتیاز ما رو میشه حساب کنین؟
    همسرم 40 ساله
    ارشد عمران
    ایلتس 75
    سابقه کار 16 سال
    خودم 33
    ارشد طراحی صنعتی
    ایلتس 6.5

ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

با سلام

خواستم درصورت امکان امتیاز بنده رو محاسبه کنید چون تو سایت https://www.immigration.govt.nz/new-...ator-smc-28aug
    که میزنم بخش مدرک رو نداره.

36 ساله
    مجرد
    5 سال سابقه کار با بیمه و بیشتر از 7 سال بدون بیمه
    فوق لیسانس مکانیک از مالزی
    ایلتس 6

با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)