صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: نوشتن settlement plan برای پرونده استانی

پیش فرض پاسخ : نوشتن settlement plan برای پرونده استانی

سلام. ممنون که درباره این موضوع اطلاعات دادید. یه سوال: چطوری شروع کردید؟ به سبک نوشتن نامه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafa نمایش پست ها
    Settlement plan یکی از قسمتهای مهم پرونده استانی هست که باعث میشه آفیسر قانع بشه شما در اون استان قصد اقامت دارین. من این اطلاعات رو از منابع مختلف و متقاضیان استانی با تجربه به دست آوردم و با توجه به اینکه من برای استانی متفاوت با استان انتخابی قبلی خودم در پرونده 2014 (که به علت پر شدن کپ برگشت خورد )اقدام کردم، با یک ستلمنت پلن قانع کننده موفق شدم نامینیشن بگیرم. اطلاعات رو اینجا منتشر میکنم شاید برای دوستان هم مفید باشه.

مراحل نوشتن settlement plan :

1. به طور کلی توضیح بدین که در مورد استانهای مختلف کانادا تحقیق کردین و به این نتیجه رسیدین که استان مورد نظر بهتره بنا به یک یا چند تا از دلایل زیر(با استفاده ازاطلاعات اون استان در سایتهای مختلف، مزایای استان مورد نظر رو پیدا کنید و منابع تحقیق خودتونو در ستلمنت پلن ذکر کنید):

-هزینه پایین زندگی که باعث میشه قبل از پیدا کردن کار راحت با محیط تطبیق پیدا کنید و مشکل مالی و استرس نداشته باشید.
    - طبق داکیومنتهایی که دولت اون استان منتشر کرده رشته شما جز رشته های با تقاضای بالا است
    - هوای پاک و ترافیک کم که برای ما مهم است اگر که ما از شهری میایم که با اینها مشکل داریم.
    - مزایایی که برای بچه ها داره ...
    - سطح امکانات پزشکی بالایی داره در کانادا
    - درصد پایین جرم و جنایت
    - مالیات کمتر نسبت به بقیه استانها

حالا در پاراگرافهای بعدی ستلمنت پلن به ترتیب اولویت برنامه هایی که بعد از لندینگ دارین رو بنویسید
    اگه در اون استان کسی رو میشناسی (مهم نیست دوست نزدیک باشه یا نه) ازش سوال کنید که در مورد زندگی در اونجا بهتون اطلاعات بده. یا اگه دوستی اونجا نداری به یکی از کامیونیتی های استان یه ایمیل بزنید. این که با فرد یا کامیونیتی در اون استان ارتباط داشتید رو خیلی مهمه که در مراحل زیر در ستلمنت پلن ذکر کنید.

1. اولویت اول معمولا گرفتن health card, bank account,..
    2. پیدا کردن خونه و مقدار هزینه ای که در نظر گرفتید
    3. تقویت سطح زبان . اسم کلاسهایی که مفیده در اون استان شرکت کنید رو ذکر کنید
    4. روش پیدا کردن کار و تقویت مهارتهای کاری که در هر استان سازمانی برای کمک به مهاجرها در این زمینه وجود داره.اگر رشته شما regulated هست اسم سازمانی که در اون استان باید ازش لایسنس بگیرید و روش اقدام رو ذکر کنید.
    5. اگر شما بچه دارین در مورد برنامتون برای مدرسه و مسایل مربوط به بچه ها بنویسید
    6. روش اقدام برای گرفتن گواهینامه رانندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط pari10 نمایش پست ها
    سلام. ممنون که درباره این موضوع اطلاعات دادید. یه سوال: چطوری شروع کردید؟ به سبک نوشتن نامه؟
    سلام
    خواهش میکنم. شاید بشه گفت به سبک گزارش نه نامه یعنی با dear sir/madam شروع نکردم. پاراگراف اول با ذکر دلایل و کلیات انتخاب استان و پاراگرافهای بعدی جزییات برنامه زندگی و کار در استان رو نوشتم.

سلام. کجای سایت این کار رو انجام میده؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط SamV نمایش پست ها
    من رفتم تو سایت live in canada و اطلاعاتمو دادم و یک Settelment plan داد بهم.

خیلی ممنون . تقریبا چقدر شد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafa نمایش پست ها
    سلام
    خواهش میکنم. شاید بشه گفت به سبک گزارش نه نامه یعنی با dear sir/madam شروع نکردم. پاراگراف اول با ذکر دلایل و کلیات انتخاب استان و پاراگرافهای بعدی جزییات برنامه زندگی و کار در استان رو نوشتم.

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

نقل قول نوشته اصلی توسط pari10 نمایش پست ها
    سلام. کجای سایت این کار رو انجام میده؟
    http://www.cic.gc.ca/lctvac/english/index

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)