نقل قول نوشته اصلی توسط marjan1370 نمایش پست ها
سلام بچه ها
من یک دسته کارت504 و یک دسته 1100 دارم
میخام واسه مرور جای پشت لغات که فارسیه با روی لغات که انگلیسی عوض بشه
چیکار باید انجام بدم؟؟
یعنی فارسی بیاد من انگلیسی اشو بگم
کنترل + شیفت + n
cards
در قسمت اول ینی Front Template اون فیلد هایی دیده میشه که روی کارت میبینید.
دو قسمت پایین تر ینی Back Template اون فیلد هایی هست که پشت کارت نمایش داده میشه. بخش وسط ینی Styling رو هم کاری نداشته باشید.
کاری که میکنید اینه که اون فیلد هایی که پشت کارت هست رو میارید روی کارت.
اگه پیشفرض Basic آنکی رو استفاده میکنید، {{Back}} مثلا میاد توی Front Template و از Back Template دیلیت میشه.
{{FrontSide}} هم ینی بعد از دیدن پشت کارت، هنوز روی کارت نمایش داده بشه که بنا به سلیقه اتون یا میذارید باشه یا دیلیتش می کنید.
<hr id=answer> هم اون خطی هست که بین روی کارت و پشت کارت نمایش داده میشه که میتونید به حال خودش بذارید باشه.
برای این که مثالش رو ببینید، میتونید تنظیمات Card دک اماده ی آنکی basic - and reversed card رو نگاه بکنید که کارت دومش به همین منوال درست شده.
راه دیگه استفاده از تغییر Note Type هست که توی Browser آنکی بعد از انتخاب Note Type واحد از سمت چپ مثلا Basic، میزنید کنترل+شیفت+m و بعد جای فیلد ها رو
با هم عوض میکنید.
اگر دک آماده ی کسی رو استفاده میکنید که کلی مثال و رنگ و ... داره که مطمینا Basic آنکی نیست باید اقلا CSS بسیار بسیار ابتدایی بدونید یا با کلیات توضیحات ابتدای
تاپیک که تنظیمات فیلد ها و Card ها باشه آشنایی داشته باشید.
اگرم کلا چیزایی که تا الان نوشتم به نظرتون عجیب میاد بهتره به چیزی دست نزنید و بدید یکی دک رو براتون آماده کنه