نقل قول نوشته اصلی توسط limboo نمایش پست ها
سلام، من تلفظ های وبستر رو توی فولدر کالکشن مدیای انکی ریختم و توی کارت های جدیدی که میسازم از اون وویس ها استفاده میکنم، اما وقتی میخوام کارت ها رو اکسپورت کنم و توی گوشی استفاده کنم تلفظ ها اکسپورت نمیشن، و چون حجم تلفظ ها و تعدادشون بسیار بالا هست امکان اینکه همه شون رو در گوشی بریزم نیست، دوستانی اگه راهی رو میدونن برای اتچ کردن وویس ها بصورت یکجا و خودکار و در نتیجه اکسپورت شدنشون به همراه کارت ها ممنون میشم راهنمایی کنن. تعداد کارتها زیاده و اینکه دونه دونه اتچ کنم زمان بر هست.
مشکل از این جاست که عبارت پخش صوت در قسمت CARD تایپ شده. برای این که آنکی فایل های صوتی

رو بک آپ بگیره باید در یکی از فیلد ها عبارت صوتی تایپ بشه. که البته اون عبارت نباید شامل اسم فیلد باشه

بلکه باید اسم دقیق فایل صوتی روش باشه. یعنی مثلا کارتی با نام APPLE باید عبارت [sound:apple.mp3]

داشته باشه و نه [sound:{{fieldname}}.mp3].

اضافه کردن فیلد به این صورت در صورتی که بخواهید سابقه ی مطالعتون در کارت ها باقی بمونه یه کم سخت

هست یا اقلا من راه حل ساده ای براش ندارم. اما میشه کار دیگه ای کرد :

1- از دکتون بک آپ به صورت txt بگیرید. فیلد word یا کلمه تون رو توسط برنامه ای مث اکسل از مابقی فیلد

ها جدا کنید.

2- همه ی کلمات رو در یک فایل text ذخیره کنید و یک ".mp3" به انتهای همشون اضافه کنید.

3- با استفاده از cmd ویندوز و فرمان ساده ی copy میتونید تمام فایل ها رو از فولدر collection.media ی آنکی

استخراج کنید. و به گوشیتون منتقل کنید.

کل این پروسه 15 دقیقه بیشتر ازتون وقت نمیگیره !