صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 146

موضوع: یادگیری لغات با استفاده از Anki

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یادگیری لغات با استفاده از Anki

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    فایل bak. را بزارین اینجا ببینم.

من پوشه فونت در آنکیدروید ساختم، فونت bookerly.ttf را توش کپی کردم، سینکیدم و هیچ مشکلی پیش نیمود. ماست توت فرنگی که سرد نمی شه. شما چند تا فونت کپی کردید؟ دونه دونه بکنید که تو گلوش گیر نکنه.
    فشرده کردم. دنلود
    اگر لینک بالا کار نکرد؛ به این صفحه تشریف ببرید: http://uupload.ir/view/flak_20200204141214.rar/

کلا 6 تا فونت هست. دونه دونه کپی می کنم اینجا خبرش رو می دم.

Junior Member

تو پنجره Add (یا پنجره Edit Current) که لغت یا عبارت یا هر چیزی اضافه می کنیم اون بالا یک نوار ابزار خیلی معمولی هست که یک دکمه Change Color هست که رنگ رو عوض می کنیم. دکمه بغلیش Set Forground آخرین رنگ انتخاب شده رو ذخیره و نگه می داره. چون یک باید چند بار بین دو سه تا رنگ سوئیچ کنم؛‌ هر بار مجبورم مقدار RGB رو برای تغییر رنگ یک لغت جدید و فیلدهای بعدیش برم تغییر بدم. آیا add-on هست که این نوار ابزار رو کاملتر بکنه و چند تا رنگ انتخاب شده من رو ذخیره شده نگه داره تا مجبور نشم مرتب برم مقدار RGB رو دستی تغییر بدم؟ مثل Word که چند تا رنگ انتخاب شده در متن رو پایین پنل رنگش نگه می داره و مجبور نیستیم دنبال رنگی که ساختیم بگردیم و بلافاصله رنگ قبلی رو که بکار بردیم برای عبارت دیگه استفاده می کنیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

کد
    295889520 رو چک کنین فکر کنم به دردتون بخوره

نقل قول نوشته اصلی توسط MasoudM3 نمایش پست ها
    تو پنجره Add (یا پنجره Edit Current) که لغت یا عبارت یا هر چیزی اضافه می کنیم اون بالا یک نوار ابزار خیلی معمولی هست که یک دکمه Change Color هست که رنگ رو عوض می کنیم. دکمه بغلیش Set Forground آخرین رنگ انتخاب شده رو ذخیره و نگه می داره. چون یک باید چند بار بین دو سه تا رنگ سوئیچ کنم؛‌ هر بار مجبورم مقدار RGB رو برای تغییر رنگ یک لغت جدید و فیلدهای بعدیش برم تغییر بدم. آیا add-on هست که این نوار ابزار رو کاملتر بکنه و چند تا رنگ انتخاب شده من رو ذخیره شده نگه داره تا مجبور نشم مرتب برم مقدار RGB رو دستی تغییر بدم؟ مثل Word که چند تا رنگ انتخاب شده در متن رو پایین پنل رنگش نگه می داره و مجبور نیستیم دنبال رنگی که ساختیم بگردیم و بلافاصله رنگ قبلی رو که بکار بردیم برای عبارت دیگه استفاده می کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط MasoudM3 نمایش پست ها
    فشرده کردم. دنلود
    اگر لینک بالا کار نکرد؛ به این صفحه تشریف ببرید: http://uupload.ir/view/flak_20200204141214.rar/

کلا 6 تا فونت هست. دونه دونه کپی می کنم اینجا خبرش رو می دم.

من از supermemo استفاده نکردم. نصبش کردم، ولی چیزی برای export نمی بینم. شما نسخه کرک شده دارین؟ ورژن چند، از کجا دانلود کردین. ماله من فقط میشه کارت درست کرد و از اینترنت کلمه اضافه کرد. اصلن پکیج برای انتقال و بک آپ بهم نمی ده.

Junior Member

Cool پاسخ : یادگیری لغات با استفاده از Anki

من از supermemo استفاده نکردم. نصبش کردم، ولی چیزی برای export نمی بینم. شما نسخه کرک شده دارین؟ ورژن چند، از کجا دانلود کردین. ماله من فقط میشه کارت درست کرد و از اینترنت کلمه اضافه کرد. اصلن پکیج برای انتقال و بک آپ بهم نمی ده.

من یادم نیست از کدوم سایت گرفتم؛ ولی الان که گوگل رو جستجو کردم این صفحه برای دنلود هست: https://www.irlanguage.com/687/%D8%A...treme-English/

اسکرین شات ها که می بینم مثل نسخه ای هست که من دارم. شاید شما نسخه جدیدی رو دارید. البته سایت Supermemo نسخه های قدیمی رو پشتیبانی نمی کنه و یا کلا برنامش تغییر کرده و اگر به سایت سوپرممو هم برید توضیح داده و بیشتر روی فضای کلاد هست و البته نسخه کامپیوتر هم داره ولی شکل و سیستمش تغییر کرده. حال بگذریم به حال ما که خریداری نکردیم فرقی نمی کنه. اون لینک رو برید و دنلود کنید و احتمال بسیار بدون مشکل هست. نسخه من 1.6.1.0 هست. البته یک آپدیت کوچولو داشتم که نسخه نصاب رو آپدیت کرده بود. شاید اونی که تو سایت برای دنلود گذاشته کمی از این که من دارم پایین تر باشه ولی وقتی بگیرش آپدیت کمی هست که می کنی و سریع انجام میشه و نسخه میاد بالا. ولی دیگه آپدیت و پشتیبانی برای نسخه های سوپرممو قدیمی تمام شده و این آخرین نسخه هست که گفتم و نسخه جدید که سیستمش تغییر کرده رو نصب نکردم و ممکنه اگر بگیرم پکیج هایی که دارم روش نصب نشه. اونی که شما دارید حتما همین نسخه جدید هست که من اطلاع ندارم و نصب نکردم و محیط برنامه رو ندیدم. نسخه قدیمی تر هم قابلیت اضافه کردن لغت و کارت رو داره ولی دردسرش خیلی بیشتر از آنکی هست و همون لغات و دیتای خود برنامه که بالای صد هزار لغت و عبارت هست کافیه. اگر نسخه قدیمی که گفتم رو نصب کردی؛ از منوی بالای برنامه گزینه Tools > Backup رو بزنید و مسیر دلخواه برای ذخیره فایل بک آپ رو بهش بدید و OK‌ کنید و تمام.

Junior Member

یک پاراگراف به سوال شما جواب نوشتم ولی موقع ارسال سیستم سایت ایراد گرفت که باید اول دیده و بعد تائید بشه؟؟!؟! این سایت یک کم عجیب غریبه. بگذریم.

من از نسخه قدیمی تر استفاده می کنم. شما احتمالا نسخه جدید سوپرممو رو که از نو طراحی شده رو استفاده می کنید. نسخه قدیمی در اینترنت هست. در گوگل بزنید "دانلود Supermemo +‌ ویندوز" در جستجوی صفحه اول یک سایت زبان هست که داره. همون رو بگیرید و نصب کنید. از منوی Tools برنامه هم می تونید گزینه Backup رو بزنید و ذخیره کنید. نسخه من همون فایل نصب رو داره + به اضافه پکیج های لغات که در همون سایت زبان که گفتم هست. اسمش فکر کنم کاردو آنلاین باشه. فکر کنم خودش کرک شده باشه. نسخه جدید رو استفاده نکردم و نمی دونم چه تغییراتی کرده ولی همون نسخه قدیم رو ترجیح می دم.

Junior Member

من اپلیکیشن wordup پیشنهاد میکنم پیشرفته تر و بهتر از انکی

Junior Member

سلام دوستان عیدتون مبارک
    چه جوری قسمت مرور انکی رو برای چند روز متوقف کنم که بعد چند روز دوباره لغات روزهای قبل هم بهش اضافه نشه
    با قرار دادن مرور روی صفر بعد چند روز که برگشتیم کل لغات روزهای قبل بهش اضافه میشه
    اگه راهکاری میدونید بهم بگید با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط yzsd نمایش پست ها
    سلام دوستان عیدتون مبارک
    چه جوری قسمت مرور انکی رو برای چند روز متوقف کنم که بعد چند روز دوباره لغات روزهای قبل هم بهش اضافه نشه
    با قرار دادن مرور روی صفر بعد چند روز که برگشتیم کل لغات روزهای قبل بهش اضافه میشه
    اگه راهکاری میدونید بهم بگید با تشکر

روی موبایل نصب کنید، با اکانت سینک کنید، تاریخ موبایل را ببرید عقب، مرور کنید
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Junior Member

داداش با عرض معذرت روش چرت و نشدنی هست
    راهکار درست بدید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)