صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 23456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 146

موضوع: یادگیری لغات با استفاده از Anki

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یادگیری لغات با استفاده از Anki

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    کسی انکی رو برای ایفون داره؟ من اپ استور رو سرچ کردم یکی پیدا کردم 30 دلار بود.

اینو سرچ کنید ankiapp

اینم لینکش

https://itunes.apple.com/us/app/anki...ign-mpt=uo%3D4

Junior Member

میتونی از سیب اپ اکانت بگیری و به راحتی از اونجا داون کنی

Junior Member

سلام . من یک ماه دیگه امتحان دارم و حدود ۲۰۰۰ تا لغت را که به صورت مرتب و طی ۵ ماه با انکی خوندم و دارم میخونم ، را میخام به صورت ویژه برای امتحانم مرور کنم(نه به صورتی که هر روز مرور میکردم. چون خیلی لغت ها را الان نمیبینم و زمان مرورشون ماه ها بعده). به نظرتون چه راهی برای بهتر مرور کردنشون هست؟

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

سلام. من می خوام مرور لغت هام با نرم افزار انکی، به سبک جعبه لایتنر باشه. بخش ستینگ رو نگاه کردم ولی نمی دونم چچوری اعداد بازه ها رو تغییر بدم که دفعات تکرار و طول بازه ها مثل جعبه لایتنر بشه. کسی بلده یا اینکار انجام داده؟
    در کل مرور لغات با انکی چند وقت ادامه پیدا می کنه؟ منظورم اینه که مثلا اگر من لغتی رو امروز وارد انکی کردم و شروع به یادگیریش کردم کی متوقف میشه یادگیری این لغت؟ برای من دیگه بعضی لغت ها آسون هستند و موقع مرور می زنم easy و خب مثلا می گه دو ماه بعد دوباره ازت می پرسم. ولی خب اینجوری هی پروسه مرور همین لغت آسون ادامه پیدا می کنه و متوقف نمیشه. چجوری میشه بعد از یه تعداد مشخصی تکرار، تکرار یه فلش کارت رو متوقف کرد؟ به نظرم این ضروریه چون من هر روز دارم لغت وارد می کنم و در دراز مدت، تعداد لغت هایی که هر روز باید مرور بشه افزایش پیدا می کنه.
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

سلام دوستان
    چطوری میشه رنگ پس زمینه پشت و روی کارت رو جداگانه تغییر داد داخل قسمت استایل وقتی تغییر میدی پشت و روی کارت باهم تغییر رنگ میده
    من برنامه نویسی بلد نیستم البته
    اگه میشه دستورشو واسم بگذارید

Junior Member

سلام دوستان
    من انکی را هم از این سایت گرفتم و دانلود کردم و هم از سایت خود انکی. اما در هر دو حالت نتوانستم فایل هایی که دوستان در بخش یادگیری لغات GRE یا تافل گذاشته بودم را استفاده کنم. در مورد نرم افزار انکی که از سایت انکی گرفتم که اصلا به این مرحله نمی رسید و پیغام زیر را میدهد:
    selected file was not in utf-8 format. please see the importing section of the manual

لطفا اگر کسی به این مشکل بر خورده راهنمایی م کنه چون من تمام این پست ها و پست های مربوط یادگیری لعات GRE را هم خوندم کسی این مشل را نداشته. همه در مراحل بعد مشکل داشتند که مطرح می کردند.

خیلییی ممنونم

نرم افزار مشابه اون چیه ؟

Junior Member

لغات انکی 504 ورژن جدید
    لینک دانلود:
    https://ufile.io/n9ocu

Junior Member

سلام دوستان

ببخشید اگر سوالم تکراریه اما هر چی جستجو کردم تو فروم لینک های مربوط به سوالم باز نمیشد نمیدونم مشکل از کجاست؟

من فایل های MP3 از دیکشنری Merriam Webster‌را میخوام که وقتی دارم متنی را میخونم لغات سخت را به همراه تلفظ شون (که از Merriam Webster) را در انکی وارد کنم.
    چون داخل خود سایت Merriam-Webster تنها میشه لغات را گوش داد و امکان دانلود نیست ضمن اینکه من میخواهم کل MP3 لغات را داشته باشم تا وقتی به نت دسترسی تدارم هم مشکلی نداشته باشم.
    اگر به این منبع دسترسی داشته باشم حتما هر کتابی که خوندم فایل انکی که آماده کرده بودم را در سایت آپلود میکنم تا بقیه هم استفاده کنند.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

با سپاس

سلام بچه ها
    من یک دسته کارت504 و یک دسته 1100 دارم
    میخام واسه مرور جای پشت لغات که فارسیه با روی لغات که انگلیسی عوض بشه
    چیکار باید انجام بدم؟؟
    یعنی فارسی بیاد من انگلیسی اشو بگم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)