نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 509 از 529 نخستنخست ... 9409459499500501502503504505506507508509510511512513514515516517518519 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,081 تا 5,090 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

نقل قول نوشته اصلی توسط m_86 نمایش پست ها
    سلام؛
    خيلي ممنونم از شما بابت پاسخ كاملتون
    پس براي مبلغ تمكن با توجه به توضيحات شما، ميشه يكم بيشتر از مبلغ Oanda گذاشت و اگرم توضيحي خواستن صادقانه بگم چون توي ايران مصلحت نيست مبالغ بالا به ريال نگه داشته بشه و به روشهاي ديگه سرمايه گذاري كردم.
    يه سوال ديگه كه دارم اينكه براي مدارك سفارت، غير از مداركي كه براساس CAS بايد داشته باشم و فرم انلاين اپليكيشن، ميتونين بگين ديگه دقيقا چي لازمه؟ (اونهايي كه من ميدونم: شناسنامه، سند ازدواج و مدارك شغلي مثل گواهي اشتغال به كار، فيش حقوقي و مرخصي مدت تحصيل و سند ملكي و پرينت يكماهه حساب بانكي)
    - در مورد سند، غير از سند ملكي كه داريم، اجاره نامه جايي كه مستاجريم و رهن كامل هست رو هم ميتونيم ارائه كنيم؟ چون اون هم نوعي دارايي و تمكن مالي محسوب ميشه.

با احترام
    در مورد سوال اولتون متوجه نشدم. شما باید بتونید توجیه کنید و این بحث ویزای دانشجویی و اینکه به چه رقمی باشه برای خود من مبهمه. من باشم به نرخ آزاد نگه میدارم که حرف و حدیثی پیش نیاد. در مورد بحث مصاحبه این مساله برای هر پرونده فرق میکنه و یه فهرست ثابت نداره. افسر ویزاها هم سوالات یکسانی نمیپرسند.

سلام دوستان. روی این موارد هم اگر یک راهنمایی کنین ممنون میشم. سپاس فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza1373 نمایش پست ها
    سلام.
    من از London Business School پذیرش فول فاند با full tuition fee wavier گرفتم خدا رو شکر. مجرد هستم. برای دکتری
    میخواستم ببینم اگر دوستان لطف کنن و لیست کامل مدارک رو بگین که چیا ارائه بدیم ممنون میشم

و اینکه وقتی فول فاند هست و شهریه هم ندارم، چقدر باید برای تمکن ارائه بدم؟
    و پرینت چند ماهه باشه؟

یه نکته اینکه اگر توی حساب این بانک پاسارگاد بیایم و saving های از بانک های دیگه رو بریزیم، چجوری میشه منبع پول رو ثابت کرد؟ میشه پرینت حساب بانک دیگر رو هم برد برای اثبات؟

خصوصا در مورد مدارک مورد نیاز کمک کنین ممنون میشم. میخوام بدونم دیگه چیزایی مثل گواهی کار و .. هم مگه لازمه؟ چون دیگه تحصیل 5 ساله و فکر نمیکنم مدرک شغلی کمکی کنه.ممنون

Junior Member

سلام.
    من از دانشگاه Liverpool john moores پذیرش گرفتم برای یک دوره 3 ماهه pre-master که داخلش نوشته در صورت تکمیل دوره با موفقیت میتونم مستر computer science بخونم. دانشگاه از من خواسته پول شهریه رو کامل که حددود 6000 پوند میشه براش واریز کنم. سوالم اینه که ایا باتوجه که زیاد دانشگاه تاپی نیست و این دوره هم 3 ماهه است در اصل ایا شانس گرفتن ویزا رو دارم؟ میخوام بدونم اگه ویزا گرفتن زیاد مشکل نباشه پول رو پرداخت کنم.
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط senazeri نمایش پست ها
    سلام.
    من از دانشگاه Liverpool john moores پذیرش گرفتم برای یک دوره 3 ماهه pre-master که داخلش نوشته در صورت تکمیل دوره با موفقیت میتونم مستر computer science بخونم. دانشگاه از من خواسته پول شهریه رو کامل که حددود 6000 پوند میشه براش واریز کنم. سوالم اینه که ایا باتوجه که زیاد دانشگاه تاپی نیست و این دوره هم 3 ماهه است در اصل ایا شانس گرفتن ویزا رو دارم؟ میخوام بدونم اگه ویزا گرفتن زیاد مشکل نباشه پول رو پرداخت کنم.
    ممنون
    میتونم بپرسم برای چی این دوره رو دادن؟ به خاطر نمره کم زبان یا برای اینکه لیسانس مرتبط نداشتید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    میتونم بپرسم برای چی این دوره رو دادن؟ به خاطر نمره کم زبان یا برای اینکه لیسانس مرتبط نداشتید؟
    سلام. برای اینکه لیسانس مرتبط نداشتم. نمره زبانم خوبه ایلتس 6.5 دارم با همه نمرات بالای 6
    در مورد ویزا خود دانشگاه بهم گفته که your visa would be issued for both the Pre-Masters and Masters program combined
    نکته بعدی اینکه مستر رو هم باید همین دانشگاه بخونم و اگر بخوام تغییر بدم دوباره باید برگردم ایران و برای ویزا اقدام کنم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط senazeri نمایش پست ها
    سلام. برای اینکه لیسانس مرتبط نداشتم. نمره زبانم خوبه ایلتس 6.5 دارم با همه نمرات بالای 6
    در مورد ویزا خود دانشگاه بهم گفته که your visa would be issued for both the Pre-Masters and Masters program combined
    نکته بعدی اینکه مستر رو هم باید همین دانشگاه بخونم و اگر بخوام تغییر بدم دوباره باید برگردم ایران و برای ویزا اقدام کنم

دانشگاهی نبود که با همین مدرکی که دارید پذیرش بده؟ شاید بشه از دانشگاه دیگه ای با همین لیسانس پذیرش گرفت و الکی وقت و پولتون سر این دوره هدر نره. بخصوص اگه سابقه کار مرتبط و بدردبخور دارید من باشم تلاش میکنم برای خود دوره ارشد پذیرش بگیرم.

سلام

سوالی از دوستان داشتم: آیا کسی اخیرا برای ویزای دانشجویی یا هر ویزای زیر مجموعه TIER همراه با همسر اپلای کرده؟

من در انگلیس دانشجو هستم و همسرم DEPENDENT من هست. و همسرم با ویزاش فول تایم کار میکنه.
    یک ماه پیش برای تمدید ویزامون اقدام کردیم. دیروز HOME OFFICE ایمیل زده بهمون جداگونه که جواب ویزا مثبت بوده و اعتبار ویزامون بیش از یک سال هست. ولی برای همسرم سه شرایط کاری رو تو ایمیلش عنوان کرده. در اینترنت سرچ کردم. ظاهرا یک ایمیل کلی همست که برای همه DEPENDENT ویزاها جدیدا میره.
    ایا شما تجربه ای داره.
    اون متن ایمیل رو هم در ادامه قرار میدم.
    Conditions of your grant of leave

Your BRP will contain ‘remarks’ which set out the conditions of your grant of leave. Further conditions are set out in this letter. It is a criminal offence to fail to comply with the conditions of your leave.
    Conditions set out in your BRP

The following explains what the remarks on your BRP mean:
    Remark: “NO DR/DEN TRAIN OR SPORTSPERSON”

Employment allowed:
    • any work other than the exceptions below, providing it complies with relevant employment laws
    Employment not allowed:
    • as a doctor or dentist in training
    • as a professional sportsperson or sports coach
    Remark: “NO WORK AS SPORTSPERSON”

Employment allowed:
    • any work other than the exceptions below, providing it complies with relevant employment laws
    Employment not allowed:
    Remark: “NO WORK NO ENGAGING IN BUSINESS”

• As you have been granted leave as the dependant of a Tier 4 (General) Student who has been granted leave for a period of less than 12 months, and/or is following a course of study below degree level, you are prohibited from taking employment or engaging in any business in the United Kingdom
    Remark: “NO PUBLIC FUNDS”

• you can’t claim public funds
    Other conditions that apply to you

Study

You are subject to the condition regarding the Academic Technology Approval Scheme (ATAS) as set out in Part 15 of the Immigration Rules. For guidance on whether you need to obtain an ATAS clearance certificate for your intended course, check https://www.gov.uk/guidance/academic-technology-approval-scheme
    Police registration

You must register with the police within 7 days of receiving your BRP, even if you have previously registered, you must do so again. You must take this letter with you. Please visit https://www.gov.uk/register-with-the-police for information on where to go, what other documents to take and about how to report any change to your circumstances.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط azad8420007 نمایش پست ها
    سلام

سوالی از دوستان داشتم: آیا کسی اخیرا برای ویزای دانشجویی یا هر ویزای زیر مجموعه TIER همراه با همسر اپلای کرده؟

من در انگلیس دانشجو هستم و همسرم DEPENDENT من هست. و همسرم با ویزاش فول تایم کار میکنه.
    یک ماه پیش برای تمدید ویزامون اقدام کردیم. دیروز HOME OFFICE ایمیل زده بهمون جداگونه که جواب ویزا مثبت بوده و اعتبار ویزامون بیش از یک سال هست. ولی برای همسرم سه شرایط کاری رو تو ایمیلش عنوان کرده. در اینترنت سرچ کردم. ظاهرا یک ایمیل کلی همست که برای همه DEPENDENT ویزاها جدیدا میره.
    ایا شما تجربه ای داره.
    اون متن ایمیل رو هم در ادامه قرار میدم.
    Conditions of your grant of leave

Your BRP will contain ‘remarks’ which set out the conditions of your grant of leave. Further conditions are set out in this letter. It is a criminal offence to fail to comply with the conditions of your leave.
    Conditions set out in your BRP

The following explains what the remarks on your BRP mean:
    Remark: “NO DR/DEN TRAIN OR SPORTSPERSON”

Employment allowed:
    Employment not allowed:
    • as a doctor or dentist in training
    Remark: “NO WORK AS SPORTSPERSON”

Employment allowed:
    Employment not allowed:
    Remark: “NO WORK NO ENGAGING IN BUSINESS”

• As you have been granted leave as the dependant of a Tier 4 (General) Student who has been granted leave for a period of less than 12 months, and/or is following a course of study below degree level, you are prohibited from taking employment or engaging in any business in the United Kingdom
    Remark: “NO PUBLIC FUNDS”

• you can’t claim public funds
    Other conditions that apply to you

Study

You are subject to the condition regarding the Academic Technology Approval Scheme (ATAS) as set out in Part 15 of the Immigration Rules. For guidance on whether you need to obtain an ATAS clearance certificate for your intended course, check https://www.gov.uk/guidance/academic-technology-approval-scheme
    Police registration

You must register with the police within 7 days of receiving your BRP, even if you have previously registered, you must do so again. You must take this letter with you. Please visit https://www.gov.uk/register-with-the-police for information on where to go, what other documents to take and about how to report any change to your circumstances.

الان سوال شما چیه؟ دو تا شرط اول استاندارده و شرط سوم چون دوره شما زیر 12 ماه هست یا سطح دوره پایین تر از کارشناسیه امکان کار برای همسرتون نیست.

من ویزام یک سال و یک ماه هست. پس زید 12 ماه نیست. دوره تحصیلیم هم دکتری هست، زیر لیسانس نیست. سوال من این هست که ایا این متن ایمیل یک ایمیل کلی هست که برای همه ایمیل های dependent میره؟ چون در عمل مورد اول با مورد سوم در تناقض هست!

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    الان سوال شما چیه؟ دو تا شرط اول استاندارده و شرط سوم چون دوره شما زیر 12 ماه هست یا سطح دوره پایین تر از کارشناسیه امکان کار برای همسرتون نیست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط azad8420007 نمایش پست ها
    من ویزام یک سال و یک ماه هست. پس زید 12 ماه نیست. دوره تحصیلیم هم دکتری هست، زیر لیسانس نیست. سوال من این هست که ایا این متن ایمیل یک ایمیل کلی هست که برای همه ایمیل های dependent میره؟ چون در عمل مورد اول با مورد سوم در تناقض هست!
    https://assets.publishing.service.go...ants-v17.0.pdf
    صفحه 54 راهنمای بالا رو بخونید آیا شما شرایط رو برآورده میکنید؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)