نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 486 از 529 نخستنخست ... 386436476477478479480481482483484485486487488489490491492493494495496 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,851 تا 4,860 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

نقل قول نوشته اصلی توسط ChandlerBing نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جواب تون. پرداخت کردم هزینه بیمه رو، بعد برای انتخاب اپلیکیشن سنترها گزینه ایران نبود. ظاهرا وقت مصاحبه ایران سه شنبه ساعت یک باز میشه. یعنی به این سرعت پر میشه؟
    الان یعنی باید یک هفته صبر کنم؟

الان زمان شلوغی ویزای دانشجویی هستش واسه همین زود پر میشه اگه اشتباه نکنم جمعه ها هم باز میشه میتونین تهران رو انتخاب کنین
    من خودم همون سری اول تونستم وقت بگیرم واسه هفته بعدش

Junior Member

سلام و وقتتون بخیر
    شما Appointment تون در TLScontact ترکیه بود؟
    من سوالی دارم که واقعا گیجم کرده(میخام TLS ترکیه رو برای Appointment انتخاب کنم)....ما باید مدارک رو اپلود کیم قبل اینکه بریم برای Appointment? ممنون میشم بفرمایین دقیقا بعد از رزرو وقت در TLS دقیقا چه کارهایی انجام دادین؟چه optional service هایی رو خریداری کردین؟ ایا خودمون باید از قبل مدارکی اپلود کنیم /یا قبلا باید سرویس مثلا اسکن بخریم که اونجا برامون اپلود کنن؟
    در توضیحات دانشگاه منچستر اومده:
    Visa Application Centre - Registration
    Please note that you may have to register with the Visa Application Centre separately once you have completed your visa application form online.
    You should check the website for your visa centre online from this webpage and check if you need to register with them separately, or if completing the online Tier 4 form is sufficient.
    For example if your visa centre is partnered with the company TLScontact then you must register with them before attending your visa appointment.
    پس من باید برم در سایت تی ال اس اطلاعاتمو بدم؟(ثبت نام کنم دوباره؟)چطوریاست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Poona1988 نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر
    شما Appointment تون در TLScontact ترکیه بود؟
    من سوالی دارم که واقعا گیجم کرده(میخام TLS ترکیه رو برای Appointment انتخاب کنم)....ما باید مدارک رو اپلود کیم قبل اینکه بریم برای Appointment? ممنون میشم بفرمایین دقیقا بعد از رزرو وقت در TLS دقیقا چه کارهایی انجام دادین؟چه optional service هایی رو خریداری کردین؟ ایا خودمون باید از قبل مدارکی اپلود کنیم /یا قبلا باید سرویس مثلا اسکن بخریم که اونجا برامون اپلود کنن؟
    در توضیحات دانشگاه منچستر اومده:
    Visa Application Centre - Registration
    Please note that you may have to register with the Visa Application Centre separately once you have completed your visa application form online.
    You should check the website for your visa centre online from this webpage and check if you need to register with them separately, or if completing the online Tier 4 form is sufficient.
    For example if your visa centre is partnered with the company TLScontact then you must register with them before attending your visa appointment.
    پس من باید برم در سایت تی ال اس اطلاعاتمو بدم؟(ثبت نام کنم دوباره؟)چطوریاست
    بله در برخی مراکز یا باید کل مدارک آپلود شند یا اینکه هزینه اضافی برای اسکن مدارک میگیرند

Junior Member

سلام دوستان
    من میخام از مرکز استانبول اقدام کنم واسه تایر 4 به نظرم همینکه ویزا نمیخاد ترکیه مزیت بزرگیه...لطفا میشه دقیقا بگین چه مدارکی همراهمون باشه(از کساییکه اخیرا رفتن)... و اینکه من هم نمیدونم قبل از رفتن به مرکز TLS چه کارایی باید انجام بدیم...میشه لطفا دقیقا بگید...ممنون میشم....

Junior Member

سلام بر شما
    یه سوال در همین مورد دارم، من میخام آدرس دختر عمومو برای محل اقامتم برای ویزای تایر 4 بنویسم،به نظرتون بنویسم به مدت یه ماه تو ادرس دخترعموم هستم(که در واقعیت هم همینه و بعدش که همسرم برسه، مستقلا خونه اجاره میکنیم) یا اینکه آدرس دخترعمورو برای4 سال دکتری بزنم؟؟یا اگه گزینه ای داشته باشه که بگم من یه ماه پیش دخترعمو هستم (از تاریخ مثلا 23 سپتامبر تا 23 اکتبر)و آدرسشو بدم و بعد یه ماه بگم که خونه میگیرم. چکار کنم، نظر شما چیه؟چطوری سفارت راضی تر میشه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

به نظرم یک آدرس بدهید و همین کفایت میکند. اگر از شما سوال کردند - که احتمال زیادی ندارد در این مورد سوال کنند - بفرمایید فعلا برنامه این است ولی ممکن است وقتی رسیدید بخواهید تغییر جا برای محل بهتری بدهید.

اگر از دانشگاه محل تحصیل ولی میتواند جایی را بگیرید این از همه مطمین تر و و بی درد سر تر است. بعضی دانشگاهها خوابگاه دارند و از نظر من اینها هم به لحاظ امکانات و هم هزینه بهترین محل اقامت برای بچه هایی است که از راه میرسند.

پایدار باشید

سلام بر شما
    یه سوال در همین مورد دارم، من میخام آدرس دختر عمومو برای محل اقامتم برای ویزای تایر 4 بنویسم،به نظرتون بنویسم به مدت یه ماه تو ادرس دخترعموم هستم(که در واقعیت هم همینه و بعدش که همسرم برسه، مستقلا خونه اجاره میکنیم) یا اینکه آدرس دخترعمورو برای4 سال دکتری بزنم؟؟یا اگه گزینه ای داشته باشه که بگم من یه ماه پیش دخترعمو هستم (از تاریخ مثلا 23 سپتامبر تا 23 اکتبر)و آدرسشو بدم و بعد یه ماه بگم که خونه میگیرم. چکار کنم، نظر شما چیه؟چطوری سفارت راضی تر میشه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام مجدد خدمت شما
    ممنون از پاسخ سریعتون
    ( دانشگاه بسیار دیر به من جواب مثبت داد که متاسفانه وقت رزرو خوابگاه تموم شده بود.باید به اقامتگاههای دیگه فک کنم)

منظورتون اینه که اگه بتونم آدرس یه جایی رو بدم که اجاره کردم بهتر از خونه فامیلمه؟
    در واقع یکی رو میشناسم که کارش تو لندن همینه ، اتاق رو سوری به مدت 6 ماه اجاره میده(توی قرارداد روی کاغذ) اما در
    واقع پول یه ماه رو میگیره و من فقط یه ماه میتونم از اون اتاق استفاده کنم.
    دو سوال:
    1-به نظرتون اگه این اتاقو اجاره کنم به اسم خودم بهتر از دادن آدرس خونه دخترعموهست؟سفارت راضی تر خواهد شد یا فرقی نمیکنه؟
    2- اگه ادرس دختر عمومو بدم ، ایا باید مدرکی از ایشون به ویزا اپلیکیشن سنتر ارائه کنم؟
    3- مدت اقامت را در منزل فامیلم یه ماه بنویسم ایراد داره؟

ببخشید انقد میگن ویزای انگلیس گرفتنش سخته که ادم استرس میگیره

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد خدمت شما
    ممنون از پاسخ سریعتون
    ( دانشگاه بسیار دیر به من جواب مثبت داد که متاسفانه وقت رزرو خوابگاه تموم شده بود.باید به اقامتگاههای دیگه فک کنم)

منظورتون اینه که اگه بتونم آدرس یه جایی رو بدم که اجاره کردم بهتر از خونه فامیلمه؟
    در واقع یکی رو میشناسم که کارش تو لندن همینه ، اتاق رو سوری به مدت 6 ماه اجاره میده(توی قرارداد روی کاغذ) اما در
    واقع پول یه ماه رو میگیره و من فقط یه ماه میتونم از اون اتاق استفاده کنم.
    دو سوال:
    1-به نظرتون اگه این اتاقو اجاره کنم به اسم خودم بهتر از دادن آدرس خونه دخترعموهست؟سفارت راضی تر خواهد شد یا فرقی نمیکنه؟
    2- اگه ادرس دختر عمومو بدم ، ایا باید مدرکی از ایشون به ویزا اپلیکیشن سنتر ارائه کنم؟
    3- مدت اقامت را در منزل فامیلم یه ماه بنویسم ایراد داره؟

ببخشید انقد میگن ویزای انگلیس گرفتنش سخته که ادم استرس میگیره
    سلام مجدد بر شما

تا انجا که من اطلاع دارم از شما یکبار در فرمها ادرس میپرسند و به نظرم ادرس خانه بستگان ایرادی ندارد. با اینحال حتما نظر دوستان دیگرراهم که اخیرا اقدام کرده اند بگیرید.

پیشنهاد کلی منهم صداقت است بنابراین با ان فرد که قرارداد صوری میبندد توصیه میکنم وارد معامله نشوید.

نکته ایکه برای خوابگاه دانشگاه گفتم برای اسایش شما بیشتر هست که میفرمائید فرصت از دست رفته است. با اینحال ضرری ندارد کمی پیکیری کنید من دیده ام که جواب داده است.معمولا کسانی هستند که تصمیمشان عوض میشود.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام خدمت شما
    برای ویزای تایر 4 (سلف فاند هستمو phd پذیرش شدم) ، آیا نیازی به ارائه ترجمه گواهی عدم سوپیشینه در Visa Application Center هست؟ و اینکه پول رو پدرم تو حساب خودم ریخته( هزینه 9 ماه زندگی +1 سال شهریه)، ایا نیازی هست که منبع پول رو توجیه کنم؟ و اینکه آیا نیازه که پدرم تعهد محضری بده که منو ساپورت میکنه؟و یه سوال دیگه هم اینکه ایا نیازه پروانه کسب بابامو ترجمه کنم؟(برای ساپورت)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojde66 نمایش پست ها
    سلام خدمت شما
    برای ویزای تایر 4 (سلف فاند هستمو phd پذیرش شدم) ، آیا نیازی به ارائه ترجمه گواهی عدم سوپیشینه در Visa Application Center هست؟ و اینکه پول رو پدرم تو حساب خودم ریخته( هزینه 9 ماه زندگی +1 سال شهریه)، ایا نیازی هست که منبع پول رو توجیه کنم؟ و اینکه آیا نیازه که پدرم تعهد محضری بده که منو ساپورت میکنه؟و یه سوال دیگه هم اینکه ایا نیازه پروانه کسب بابامو ترجمه کنم؟(برای ساپورت)
    یلام
    سوپیشینه‌ نیاز نیست . منشا پول باید مشخص باشه . تعهد محضری و ترجمه اون لازمه و مدارک مالی پدرتون . البته اگه کامل این صفحات رو بخونید شاید جواب های کامل تر و بهتری رو ببینید .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)