نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 496 از 529 نخستنخست ... 396446486487488489490491492493494495496497498499500501502503504505506 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,951 تا 4,960 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

سلام بر شما

تا آخرین اطلاع من این موضوع در مرحله طرح است و مصوب نشده است. اگر طرح بدون تغییر به شکل فعلی پذیرفته بشود شامل دانشجوهایی که از سال ۲۰۲۰ به انگلستان میایند خواهد شد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    سلام دوستان. این خبر جدید post study work visa رو شنیدید؟ گه 2 سال بعد تحصیل اجازه میدن بمونن دانشجوها؟ کسی خبر داره از چه زمانی به بعد این قانون اعمال میشه؟ ورودی January 2020 رو شامل میشه یا نه؟
    ویرایش توسط susighton : September 14th, 2019 در ساعت 02:57 PM دلیل: kind of typo

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

با اینها به نظرم باید صبر پیشه کنید.

به تجربه من از مشاهده دانشجویانی که به انگلیس می اید این ATAS ی ها یکی از سرتق ترین (سرتق ؟!) سازمانهای مربوط به دانشجو هاهستند و تقریبا به جز خودشان نه به دانشگاهها نه به دانشجوها و نه هیچ کس دیگر نه برای زمان بررسی نه برای نتیجه بررسی جوابگو نیستند.

یکی از جاهایی که خود دانشگاه ها -حتی نهاد قدرتمندی مثل کمبریج- واقعا درمانده هستند همین مرحله کار است که به atas میرسد. نکته مثبت البته این است که معمولا در چهارچوب زمانی مناسبی پاسخ نهایی را اعلام میکنند.

من امیدوارم پاسخ شما هم به زودی بیاید و مثبت باشد و درس و مشق را شروع کنید.

پایدار باشید
    مرسی از راهنمایی تون ممنونم

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز

اگر ممکن است لطفا وقتی نتیجه به دستتان رسید انرا در انجمن برای استفاده دوستان به اشتراک بگذارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad2057 نمایش پست ها
    مرسی از راهنمایی تون ممنونم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان من میخوام برای ژانویه پذیرش بگیرم ۳۸ سالمه و لیسانس شبکه کامپیوتر دارم؛برای مستر میخوام ببر؛به نظرتون با وجود همسر و فرزندم بهم ویزا میدن؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

مواردی که اشاره فرمودید مانع ویزا شدن شما و خانواده نیستند.

سوال شما نبود ولی از آنجایی که در مرحله برنامه ریزی هستید دانشگاههای خیلی کمی هستند -در حال حاضر یک دانشگاه هم به خاطرم نمی اید- که در ژانویه پذیرش ارشد کنند مگر Master By Research باشد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimabahram نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام برای ژانویه پذیرش بگیرم ۳۸ سالمه و لیسانس شبکه کامپیوتر دارم؛برای مستر میخوام ببر؛به نظرتون با وجود همسر و فرزندم بهم ویزا میدن؟
    ویرایش توسط susighton : September 19th, 2019 در ساعت 12:39 PM

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

من چند تا دانشگاه پیدا کردم فقط دوره هاش ۱۵ ماهه ست و نمیدونم شهریه یک سال رو میگیرن یا دوسال.فقط دوره هایی که سپتامبر شروع میشن یکساله ست

ApplyAbroad Superstar

دوره های دوساله هم حتی شروع سپتامبر عمدتا هستند. شروع ژانویه تا آخرین اطلاع من معمول نیست.

در هر صورت امید که در هر دانشگاه و رشته و برنامه ای که ورود میفرمایید موفق باشید.

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

دوستان از چند ماه قبل از شروع ترم باید برای ویزا اقدام کنم؟و اینکه پول از چند وقت قبل باید تو حساب باشه؟

Junior Member

دوستان ایلس حتما باید ukvi باشه؟

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

معمولا کز نامبر را حدود سه ماه قبل از شروع دوره درس صادر میکنند که هر زمان بعد از ان میتوانید برای ویزا اقدام بفرمایید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimabahram نمایش پست ها
    دوستان از چند ماه قبل از شروع ترم باید برای ویزا اقدام کنم؟و اینکه پول از چند وقت قبل باید تو حساب باشه؟

Keep Calm and APPLY ON

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)