نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 521 از 529 نخستنخست ... 21421471511512513514515516517518519520521522523524525526527528529 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,201 تا 5,210 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

خیلی عالی دوست عزیز بسیار عالی.

بهترین خبر امروز تا به حال!

لطفا ممکن است مراحل و کارهایی را که برای پذیرش و ویزا انجام دادید را اینجا با دوستان به اشتراک بگذارید؟ حتما برای همه مفید است.

پایدار باشید با این خبر خوب

نقل قول نوشته اصلی توسط delbina نمایش پست ها
    سلام بچهها
    من امروز ویزام اومد، بعد از یک ماه،بدون هیچ زنگ و ایمیلی، خدا رو شکر خونه بودم و از پستچی گرفتم، امیدوارم همگی به زودی خبرهای خوش دریافت کنید.
    مرسی از همگی

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    خیلی عالی دوست عزیز بسیار عالی.

بهترین خبر امروز تا به حال!

لطفا ممکن است مراحل و کارهایی را که برای پذیرش و ویزا انجام دادید را اینجا با دوستان به اشتراک بگذارید؟ حتما برای همه مفید است.

پایدار باشید با این خبر خوب
    مرسی☺
    پذیرش که یک پروسه طولانی واسه من بود از این بایت که همزمان کار میکردم و عصرها زبان میخوندم، مطالب مرتبط با رشته مو میخوندم، واسه مقاله کلی برنامه نویسی یاد گرفتم و رزوممو قوی کردم، و در اخر اپلای کردن واسه کشورهای متفاوت، یک عالمه سرچ کردن، مصاحبه دادن، و در اخر بعد از ۴ سال انتظار تونستم بورسیه رو بگیرم، واسه ویزا هم هر سوال که واسم پیش میومد از نفری که توی دانشگاه بود و cas رو واسم فرستاده بود نیپرسیدم و همچنین تو این فروم مطرح میکردم، هزینه ویزا رو هم از تهران پرداخت واسم انجام دادن، مشکل خاصی نبود، فقط یک ماه طول کشی تا ویزا بدستم رسید،
    تو این پروسه باید خیلی صبور باشی و قوی، انموقع همه چیز در بهترین زمانش اتفاق میافته، امیدوارم کار تک تکتون اوکی بشه

ApplyAbroad Superstar

Working, searching, studying??

Tell me about it!!

That is why someone keeps sayig

Keep Calm and APPLY ON

خیلی عالی پایدار باشید دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط delbina نمایش پست ها
    مرسی☺
    پذیرش که یک پروسه طولانی واسه من بود از این بایت که همزمان کار میکردم و عصرها زبان میخوندم، مطالب مرتبط با رشته مو میخوندم، واسه مقاله کلی برنامه نویسی یاد گرفتم و رزوممو قوی کردم، و در اخر اپلای کردن واسه کشورهای متفاوت، یک عالمه سرچ کردن، مصاحبه دادن، و در اخر بعد از ۴ سال انتظار تونستم بورسیه رو بگیرم، واسه ویزا هم هر سوال که واسم پیش میومد از نفری که توی دانشگاه بود و cas رو واسم فرستاده بود نیپرسیدم و همچنین تو این فروم مطرح میکردم، هزینه ویزا رو هم از تهران پرداخت واسم انجام دادن، مشکل خاصی نبود، فقط یک ماه طول کشی تا ویزا بدستم رسید،
    تو این پروسه باید خیلی صبور باشی و قوی، انموقع همه چیز در بهترین زمانش اتفاق میافته، امیدوارم کار تک تکتون اوکی بشه

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط Eris6 نمایش پست ها
    سلام در واقع در مرحله نهایی فرم آنلاین در ابتدا مبلغ IHS و بعد APPLICATION FEE رو باید پرداخت کنید
    سپاس از پاسخگویی شما
    مبلغ بیمه بر می گرده درسته ؟

این سوال منم هست بعد از وقت سفارت باید بایومتریک را وقت بگیریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gharehdingeh نمایش پست ها
    این سوال منم هست بعد از وقت سفارت باید بایومتریک را وقت بگیریم؟
    وقت سفارت و بایومتریک با هم در یک روزه

Junior Member

سلام دوستان. من CAS رو از یه دانشگاه انگلیس گرفتم. کسی اطلاع داره که ایا کارای ویزا رو میتونم توی ترکیه انجام بدم؟ چون تو سایتش نوشته باید از کشوری که توش زندگی می کنی انجام بدی. ولی خیلی ها میگن از ترکیه هم میشه انجام داد. ممنون می شم جواب بدین چون خیلی ضروریه.

سلام. از ترکیه هم میتونید به این شرط که مرزها باز باشه و هواپیما/اتوبوس با قیمت مناسب پیدا بشه که بتونید خودتون رو برسونید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_nr نمایش پست ها
    سلام دوستان. من CAS رو از یه دانشگاه انگلیس گرفتم. کسی اطلاع داره که ایا کارای ویزا رو میتونم توی ترکیه انجام بدم؟ چون تو سایتش نوشته باید از کشوری که توش زندگی می کنی انجام بدی. ولی خیلی ها میگن از ترکیه هم میشه انجام داد. ممنون می شم جواب بدین چون خیلی ضروریه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط storagemeter نمایش پست ها
    سلام. از ترکیه هم میتونید به این شرط که مرزها باز باشه و هواپیما/اتوبوس با قیمت مناسب پیدا بشه که بتونید خودتون رو برسونید.
    ممنونم. من الان ترکیه هستم

ApplyAbroad Guru

دوستان در نظر داشته باشند از تاریخ 5 اکتبر ویزای Tier 4 دیگه وجود نداره و تبدیل به Student Visa شده. ساختار کلی همونه. یک سری امتیازات و مصاحبه ولی در مواردی شرایط راحت تر شده. راهنمای جدید رو مطالعه کنید

https://www.gov.uk/government/public...-student-route

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)