نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 525 از 529 نخستنخست ... 25425475515516517518519520521522523524525526527528529 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,241 تا 5,250 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

دوست عزیز قبل از پرداخت ویزا فی ، باید پرداخت IHS رو انجام میدادی ، از روی لینکی که توی ایمیل بهت دادن دوباره وارد اپلیکیشن شو و از لبه ی PAY گزینه go to IHS website رو بزن و پرداخت رو انجام بده

دوستان من ۲۲ نوامبر کارهای vfs رو انجام دادم ، کسی هست که احیرا ویزا شده باشه بتونه بهم بگه چقد باید منتظر اینترویو بمونم ... واقعا انتظار سخته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط russellatn نمایش پست ها
    دوست عزیز قبل از پرداخت ویزا فی ، باید پرداخت IHS رو انجام میدادی ، از روی لینکی که توی ایمیل بهت دادن دوباره وارد اپلیکیشن شو و از لبه ی PAY گزینه go to IHS website رو بزن و پرداخت رو انجام بده

ممنون ، ما هرکاری میکنم هیچ قسمت برای پرداخت یا گزینه ای برای go to IHS website باز نمیشه برام
    قبل از پرداخت ویزا فی ، قسمت IHS کامل کردم اطلاعاتشو دقیق به من مبلغ صفر دلار نشون داد و شماره رفرنس IHS رو به من داد. من چون بار اولم بود فکر کردم مرحله بعدی نشون میده که ادامه زدم رفت برای پرداخت ویزا فی. الان چند روز ایمیل زدم به قسمت help دفنر vfs اما ج ندادن هنوز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط russellatn نمایش پست ها
    دوستان من ۲۲ نوامبر کارهای vfs رو انجام دادم ، کسی هست که احیرا ویزا شده باشه بتونه بهم بگه چقد باید منتظر اینترویو بمونم ... واقعا انتظار سخته
    ببخشید مگر همون روزی که برای انگشت نگاری باید رفت دفتر vfs مصاحبه انجام نمیشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kianpour1 نمایش پست ها
    ممنون ، ما هرکاری میکنم هیچ قسمت برای پرداخت یا گزینه ای برای go to IHS website باز نمیشه برام
    قبل از پرداخت ویزا فی ، قسمت IHS کامل کردم اطلاعاتشو دقیق به من مبلغ صفر دلار نشون داد و شماره رفرنس IHS رو به من داد. من چون بار اولم بود فکر کردم مرحله بعدی نشون میده که ادامه زدم رفت برای پرداخت ویزا فی. الان چند روز ایمیل زدم به قسمت help دفنر vfs اما ج ندادن هنوز
    شما بورسیه دولت انگلیس هستی؟ اگر صفر نشون داده مبلغ رو و رفرنس رو بهت داده مشکلی نیست. موقعی صفر نشون میده که بورسیه دولت باشی. مصاحبه هم روز تحویل مدارک نیست. بعدا اگر صلاح بدونن خودشون تلفنی مصاحبه میکنن.اگرم بورسیه نیستین و مبلغ رو صفر نشون داده قطعا فرم رو از ابتدا اشتباه پر کردی.

Junior Member

سلام دوستان خواستم تحربه ای که برای اپلای به کشور انگلیس رو داشتم باهاتون در میان برازم
    همسرم با سن 40 سال و 10 سال سابفه تاحدودی مرتبط تونستن برای مستر مجدد در رشته ای متفاوت (شناور) از دانشگاهی با رنکینگ زیر 200 قبول بشن و بعدش ما شروع کردیم مدارک لازم برای ویزا رو اماده کردیم
    مدارکمون شامل (البته حدودی )
    گواهی بانکی ( به دلار دولتی)
    سابقه کار و بیمه
    تمامی مدارک هویتی
    سند ازدواج
    آیلتس اکادمیک
    مدارک دانشگاهی
    نکته :
    اشتباهی که انجام دادیم ما فکر میکردیم باید از روزی که پول گذاشتیم حساب تا زمان مصاحبه باید یک ماه بشه ولی بعد فهمیدیم یک ماه حساب بانکی در واقغ باید تا قبل پر کردن فرم انلاین باشه که باعث شد درخواست ریفاند بدیم و بعد پر شدن زمان مجددا اقدام کنیم
    پر کردن فرم انلاین
    گرفتن وقت مصاحبه
    و ارائه مدارک به vfs ایران
    بدون مصاحبه ویزامون بعد از حدود یک ماه بدستمون رسید (14 شهریور ارسال مدارک => 15 مهر دریافت پاسپورت بدون ایمیل )

Junior Member

واقعا ارزش نداره که پولی داده بشه برای اقدام هم برای ویرا هم دانشگاه با کمی زبان انگلیسی. وقت گداشتن میشه براحتی اقدام کرد
    چراکه ما به چند تا جا مراجعه کردیم و بهمون گفتن خیلی شرایطمون بده و امکان نداره ویزا بگیرید یا گفتن از دانشگاهایی با رنکینگ 800 قبول میشید در صورتی که با کمی حوصله و زبان همگی حل شد

Junior Member

سلام دوستان یه راهنمایی میخواستم درباره بلیط هواپیما برای ویزا
    بلیط رو باید خریداری کنیم و تو مدارک بزاریم تحویل بدیم یا اینکه رزرو باشه ، یه دفنر هواپیمایی پول از من گرفت یه رزرو به من داده میگه همه که میرن رزرو میبرن ، کسی بلیط نمیخره ، ولی رزروش گفته تا هفته دیگه که نوبت تحویل مدارک هست باطل میشه
    آدم نمیدونه با این دفتر هواپیمایی ها چیکار کنه اولش گفت که نه رزرو میومنه برات تا اون موقع ، بعد که پول گرفت یه رزرو فرستاد گفت نه کنسل میشه خودکار بعد از 48 ساعت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh200 نمایش پست ها
    شما بورسیه دولت انگلیس هستی؟ اگر صفر نشون داده مبلغ رو و رفرنس رو بهت داده مشکلی نیست. موقعی صفر نشون میده که بورسیه دولت باشی. مصاحبه هم روز تحویل مدارک نیست. بعدا اگر صلاح بدونن خودشون تلفنی مصاحبه میکنن.اگرم بورسیه نیستین و مبلغ رو صفر نشون داده قطعا فرم رو از ابتدا اشتباه پر کردی.
    سایتشون مشکل داشته. مجبور شدم کنسل کنم و درخواست رفاند ولی هیچی هنوز نیومده که پولمو پس میدن یا نه. یه درخواست جدید ثبت کردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kianpour1 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه راهنمایی میخواستم درباره بلیط هواپیما برای ویزا
    بلیط رو باید خریداری کنیم و تو مدارک بزاریم تحویل بدیم یا اینکه رزرو باشه ، یه دفنر هواپیمایی پول از من گرفت یه رزرو به من داده میگه همه که میرن رزرو میبرن ، کسی بلیط نمیخره ، ولی رزروش گفته تا هفته دیگه که نوبت تحویل مدارک هست باطل میشه
    آدم نمیدونه با این دفتر هواپیمایی ها چیکار کنه اولش گفت که نه رزرو میومنه برات تا اون موقع ، بعد که پول گرفت یه رزرو فرستاد گفت نه کنسل میشه خودکار بعد از 48 ساعت
    بلیط هواپیما اصلا نیاز نیست. فقط خوابگاه یا هتل یا جایی که قراره اونجا بمونی باید با مدرک مشخص باشه.اگر خوابگاهه قرارداد خوابگاه اگر هتله واچر هتل. اگر خونه کسیه باید نامه ازون طرف بزاری.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)