نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 510 از 529 نخستنخست ... 10410460500501502503504505506507508509510511512513514515516517518519520 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,091 تا 5,100 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

سلام وقت بخیر
    دوستان خوبم من خانومم میخواد برای یکی از دانشگاه های انگلیس اقدام کنه چند سوال داشتم
    ۱. من مقیم امارات هستم و نامه برای تمکن مالی میخوام از حساب خودم در بانکی از امارات برای خانومم به سفارت بدهم و ایشان دیگه مبلغی را نشان ندهد و نامه بدهم که اسپانسر خانومم شوم
    آیا اوکی هست ؟ چون میگن فقط ظاهرا پدر و مادر فقط میتوانند اسپانسر شوند ممنون میشم این را توضیح دهید
    ۲. همسر من فوق لیسانس حقوق دارد میخواهد ادامه تحصیل دهد چه سایت هایی برای پیدا کردن دانشگاه خوب مناسب است ؟
    ۳. بعضیی ار داشنگاه ها میگن قبلش کورس زبان میذارن ظاهرا میخواستم بدونم اگه هچین شرایطی پیدا شود دیگه نیاز به مدرک زبان موسسه ایرسام برای سفارت هست یا نه ؟
    با تشکر از شما اگه جواب بدید ممنون میشم

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

۲. همسر من فوق لیسانس حقوق دارد میخواهد ادامه تحصیل دهد چه سایت هایی برای پیدا کردن دانشگاه خوب مناسب است ؟

یک راه خوب این است که دانشگاه را بر اساس رنک و رتبه نگاه کنند و با توجه به شرایطشان برای دانشگاههایی که احتمال پذیرش دارند اقدام کنند. سایت Times Higher Education برای اینکار شروع خوبی است.

این لینک را نگاه کنید

https://www.timeshighereducation.com...rsity-rankings

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط yekhatere نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    دوستان خوبم من خانومم میخواد برای یکی از دانشگاه های انگلیس اقدام کنه چند سوال داشتم
    ۱. من مقیم امارات هستم و نامه برای تمکن مالی میخوام از حساب خودم در بانکی از امارات برای خانومم به سفارت بدهم و ایشان دیگه مبلغی را نشان ندهد و نامه بدهم که اسپانسر خانومم شوم
    آیا اوکی هست ؟ چون میگن فقط ظاهرا پدر و مادر فقط میتوانند اسپانسر شوند ممنون میشم این را توضیح دهید
    ۳. بعضیی ار داشنگاه ها میگن قبلش کورس زبان میذارن ظاهرا میخواستم بدونم اگه هچین شرایطی پیدا شود دیگه نیاز به مدرک زبان موسسه ایرسام برای سفارت هست یا نه ؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام ممنون از پاسخ
    اگر این سوالات را هم دوست عزیزی پاسخ دهد ممنون میشوم با تشکر
    ۱. من مقیم امارات هستم و نامه برای تمکن مالی میخوام از حساب خودم در
    بانکی از امارات برای خانومم به سفارت بدهم و ایشان دیگه مبلغی را نشان ندهد و نامه بدهم که اسپانسر خانومم شوم

ApplyAbroad Guru

سلام ممنون از پاسخ
    اگر این سوالات را هم دوست عزیزی پاسخ دهد ممنون میشوم با تشکر
    ۱. من مقیم امارات هستم و نامه برای تمکن مالی میخوام از حساب خودم در
    بانکی از امارات برای خانومم به سفارت بدهم و ایشان دیگه مبلغی را نشان ندهد و نامه بدهم که اسپانسر خانومم شوم

خیر نمیتونید. پرینت بانکی متقاضی ویزای دانشجویی فقط باید به اسم خودشون یا والدین باشه. اگر ایشون همراه شما بودن و شما متقاضی اصلی بودید میشد. در مورد دوره زبان بله حتی اگر دوره زبان بخواهید باید حداقل آیلتس مورد تایید UKVI با نمره حداقل 4.0 در تمام مهارتها داشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    خیر نمیتونید. پرینت بانکی متقاضی ویزای دانشجویی فقط باید به اسم خودشون یا والدین باشه. اگر ایشون همراه شما بودن و شما متقاضی اصلی بودید میشد. در مورد دوره زبان بله حتی اگر دوره زبان بخواهید باید حداقل آیلتس مورد تایید UKVI با نمره حداقل 4.0 در تمام مهارتها داشته باشید.
    تشکر از جواب شما لطف کردید

Junior Member

دوستان خوبم یه سوال دیگه داشتم
    ۱. با توجه به اینکه پس باید در حساب همسرم پول باشد بنابر این همسرم حساب ارزی در بانک پارسیان یا پاسارگاد باز کند و یورو یا درهم یا دلار بریزد بطور مثال معتدل ۲۰ هزار پوند اکی هست ؟ و یه نامه بزنم که من این پول را به همسرم دادم و منبع پول این است تایید است ؟ مبلغ ارزی باشد ؟
    ۲. در مورد انگیزه نامه این رو خودمون باید بنویسم و اگه بله چی بنویسیم ؟
    خیلی لطف میکنید پاسخ دهید با تشکر

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد دوست عزیز

من فکر میکنم گام اول دریافت پذیرش باشد که قبل از همه کارهای دیگر - به غیر از امتحان زبان که لازم هست- باید انجام شود.

بطور مثال معتدل ۲۰ هزار پوند اکی هست ؟

مبلغ در بانک برای شخص دانشجو فقط -نه همراهان -لازم است

مبلغ شهریه

هزینه ۹ ماه زندگی

را پوشش دهد. هزینه هر ماه برای لندن حدود ۱۱۰۰ و برای شهرهای دیگر -با کمی بالا پایین- ۹۵۰ پوند در ماه هست.

مقرره بانکهای پارسیان و پاسارگاد برای بانکهای ایرانی مورد قبول سفارت است. اگر در بانکهای اماراتی حساب دارید قاعدتا محدودیتی نباید داشته باشید.البته برای اطمینان اسم بانک را چک بفرمایید.

امید که در همه کارها موفق باشید
    ویرایش توسط susighton : April 2nd, 2020 در ساعت 02:25 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

دوستان خوبم یه سوال دیگه داشتم
    ۱. با توجه به اینکه پس باید در حساب همسرم پول باشد بنابر این همسرم حساب ارزی در بانک پارسیان یا پاسارگاد باز کند و یورو یا درهم یا دلار بریزد بطور مثال معتدل ۲۰ هزار پوند اکی هست ؟ و یه نامه بزنم که من این پول را به همسرم دادم و منبع پول این است تایید است ؟ مبلغ ارزی باشد ؟
    ۲. در مورد انگیزه نامه این رو خودمون باید بنویسم و اگه بله چی بنویسیم ؟
    خیلی لطف میکنید پاسخ دهید با تشکر
    شما اگر در امارات هستید میتونید از بانکهای اماراتی پرینت حساب ببرید و اگر در ایرانه بانک باید پاسارگاد یا پارسیان باشه. رقمش هم برای لندن ماهی 1265 و برای شهرهای دیگه ماهی 1015 پوند به علاوه شهریه که البته بهتره بیشتر بذارید تا جلوی نوسان ارز رو بگیرید. در ضمن این ابتدای داستانه و بحث مصاحبه هم هست که درهمین فروم بگردید موارد متعددی از سوالات پرسیده و تجربه دوستان رو میبینید. البته شما اگر قراره همراه ایشون باشید مبلغ لازم در حساب بانکی باید بیشتر باشه یا شما خودتون هم باید حساب جدا با رقم قابل قبول ارایه کنید.

Junior Member

سلام به همه دوستان،
    کسی هست برای سپتامبر 2021 از انگلیس پذیرش گرفته باشه و بخواد بره؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما اگر در امارات هستید میتونید از بانکهای اماراتی پرینت حساب ببرید و اگر در ایرانه بانک باید پاسارگاد یا پارسیان باشه. رقمش هم برای لندن ماهی 1265 و برای شهرهای دیگه ماهی 1015 پوند به علاوه شهریه که البته بهتره بیشتر بذارید تا جلوی نوسان ارز رو بگیرید. در ضمن این ابتدای داستانه و بحث مصاحبه هم هست که درهمین فروم بگردید موارد متعددی از سوالات پرسیده و تجربه دوستان رو میبینید. البته شما اگر قراره همراه ایشون باشید مبلغ لازم در حساب بانکی باید بیشتر باشه یا شما خودتون هم باید حساب جدا با رقم قابل قبول ارایه کنید.
    تشکر از شما اقدامات اولیه را انجام دادیم انشالله ببینیم به چه صورت میشود

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)