نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 445 از 529 نخستنخست ... 345395435436437438439440441442443444445446447448449450451452453454455495 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,441 تا 4,450 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

نقل قول نوشته اصلی توسط mirshafiee نمایش پست ها
    دوستان سلام
    سوالی داشتم
    بعد از تعیین وقت سفارت، فقط 3 ساعت برای پرداخت فرصت داریم؟
    به اندازه ی همون ساعتی که خودش تعیین میکنه (که الان یادم نیست چقدر بود ولی اونجا مینویسه) وقتت میمونه و بعد اگه هزینه شو ندی کنسل میشه ولی مشکلی نیست دوباره میتونی بگیری وقتو...

سلام

دوستان باتجربه لطفا کامنت بفرمایید، من الان کانادا مشغول تحصیل دکترا هستم (ترم اول) در صورتیکه بتونم پذیرش دکترا از دانشگاه های انگلستان بگیرم، دو تا سوال دارم:
    اولا باید حتما ذکر کنم الان کانادا مشغول به تحصیلم؟
    دوما چه دلیل قانع کننده ای برای افسر ویزا بیارم که اینجا رو میخام کوئیت کنم بیام انگلیس؟

احتمال ریجکت شدن با این شرایط چقدره ؟
    آیا رنک اون دانشگاه مهمه در ویزا دادن افسر؟
    ممنونم خواهش میکنم پاسخ بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    ارمنستان؟!!!! شما ققط از ترکیه و امارات میتونین برای ویزای دانشجویی اقدام کنید!
    در ضمن نتیجه ویزا Tier 4 ربطی به این نداره که از کدوم سنتر اقدام میکنین. فقط باید مدارک مورد نیاز، بخصوص مدارک مالی، را آماده و ارائه کنید و در مصاحبه مربوطه، به سوالات پاسخ مناسب بدین.
    سعی کنید صفحات این تاپیک و تاپیک های مربوط به ویزا سنترهای ترکیه و دبی را بیشتر مطالعه کنید.
    سلام. ببخشید یعنی از تهران برای ویزای دانشجویی نمیشه اقدام کرد؟؟؟

سلام دوستان عزیز،
    یک سوال داشتم. آیا کسی تجربه ای در ارتباط با گزینه "Additional evidence if you are staying with a resident British citizen or other UK resident who is a close relative or in a private foster care arrangement"
    داره؟ اگر راهنمای هوم آفیس برای t4 pbs را مطالعه کنید در صفحه 62 این موضوع طرح شده. در یک متن رسمی اون فامیل یا آشنایی که قرار هست با او زندگی کنم اظهار می کنه که پذیرای بنده است و به میزان کافی درآمد برای حمایت من را دارد.
    آیا این گزینه برای سن بالای 18 سال قابل استفاده است؟ آیا می شه جایگزین تمکن مالی باشه ؟
    متشکر از وقتی که می گذارید...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    سلام. ببخشید یعنی از تهران برای ویزای دانشجویی نمیشه اقدام کرد؟؟؟
    سلام. طبق قوانین میشه از تهران برای ویزای دانشجویی اقدام کرد، اما چون معمولا وقت های تهران پر هست دانشجوها از امارات یا ترکیه درخواست میدهند. توجه کنید که برای درخواست ویزای دانشجویی فقط گزینه های تهران و امارات و ترکیه برای ایرانی ها وجود دارد و از کشورهای دیگه (مثلا ارمنستان) نمیشه اقدام کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط tsz نمایش پست ها
    سلام. طبق قوانین میشه از تهران برای ویزای دانشجویی اقدام کرد، اما چون معمولا وقت های تهران پر هست دانشجوها از امارات یا ترکیه درخواست میدهند. توجه کنید که برای درخواست ویزای دانشجویی فقط گزینه های تهران و امارات و ترکیه برای ایرانی ها وجود دارد و از کشورهای دیگه (مثلا ارمنستان) نمیشه اقدام کرد.
    ببخشید مثلا از کانادا هم نمیشه اقدام کرد اگر سیتیزن کانادا نباشه طرف؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    ببخشید مثلا از کانادا هم نمیشه اقدام کرد اگر سیتیزن کانادا نباشه طرف؟
    من طبق اطلاعات سایت رسمی دولتشون گفتم خدمتتون. این رو بخونید:
    https://www.gov.uk/government/public...k-visa-in-iran

Junior Member

سلام ، لطفا به کمک احتیاج دارم . من امروز ویزای تحصیلی انگلیسم در آنکارا برای مستر ریجکت شده با اینکه تمام مدارک کامل بود. فقط به خاطر نظر مصاحبه کننده که گفته به این نتیجه رسیده که من giniune student نیستم . الان دانشگاه می گه حتما اعتراض کنم چون با این ریجکت تا ده سال نمی تونم وارد Uk بشم . آیا این درسته!؟؟ آیا با اعتراض ممکنه نتیجه عوض بشه؟ بهش می گن Admin review . خواهری دارم که انگلیسی هست آیا می تونه با وکیل بهم کمک کنه؟ خیلی متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Damoon1 نمایش پست ها
    سلام ، لطفا به کمک احتیاج دارم . من امروز ویزای تحصیلی انگلیسم در آنکارا برای مستر ریجکت شده با اینکه تمام مدارک کامل بود. فقط به خاطر نظر مصاحبه کننده که گفته به این نتیجه رسیده که من giniune student نیستم . الان دانشگاه می گه حتما اعتراض کنم چون با این ریجکت تا ده سال نمی تونم وارد Uk بشم . آیا این درسته!؟؟ آیا با اعتراض ممکنه نتیجه عوض بشه؟ بهش می گن Admin review . خواهری دارم که انگلیسی هست آیا می تونه با وکیل بهم کمک کنه؟ خیلی متشکرم
    همه ی مدارکی که ارائه کردی به سفارت رو لیست کن اینجا تا ببینیم شاید مدارکت اشتباه بوده جایی...

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط Damoon1 نمایش پست ها
    صرفا به دلیل ریجکت شدن ویزا کسی ده سال ممنوع الورود نمیشه. مگر اینکه مدرک جعلی ارایه شده باشد و یا دروغی در مصاحبه و مدارک مطرح شده باشد.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)