نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 365 از 529 نخستنخست ... 265315355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374375415465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,641 تا 3,650 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

نقل قول نوشته اصلی توسط msalehk نمایش پست ها
    بله امکانش هست و میتونید همون موقع اقدام کنید
    برای تحصیل باید ایشون پذیرش بگیرند و بعد درخواست ویزای تحصیلی بدن
    با ویزای dependent امکانش نیست
    اشتباهه. همراه ویزای دانشجویی امکان تحصیل و کار تمام وقت داره و نیازی به اخذ ویزای جداگانه نیست. اگر نیاز به ATAS باشه باید اون رو بگیرند.

سلام به همگی

دوستان سوالی برام پیش اومده.

من در تاریخ 1 اگست اپلیکیشن ویزای Tier 4 G.Student رو پر کردم و تاریخ مصاحبه ام هم 6 آگست بوده و نهایتا ویزام هم مثبت بود جوابش. منتها وقتی پاسم دستم رسید یه نامه همراهش بود که در مورد بی آر پی کالکشن و تاریخ ویزام توضیحاتی داشت که باید ظرف 10 روز از تاریخ ورودم حتما کالکت کنم این بی آر پی رو.

. دوست من در جولای فرم پر کرده بوده ( البته ایشون برای مقطع دکتری میرن ) و تاریخ مصاحبه شون هم 5 آگست بوده یعنی به اختلاف یک روز. ایشونم ویزاشون اکی شده منتها همچین نامه ای همراه پاس به دستشون نرسیده که در مورد بی آر پی کالکشن براشون توضیح بده . ممکنه خواهش کنم کسی از دوستان راهنمایی کنن که قاعدتا باید نامه ای همراه پاس باشه یا خیر؟

کمی گیج شدم خودم در این مورد :/

پیشاپیش ممنون
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aimcatcher نمایش پست ها
    سلام به همگی

دوستان سوالی برام پیش اومده.

من در تاریخ 1 اگست اپلیکیشن ویزای Tier 4 G.Student رو پر کردم و تاریخ مصاحبه ام هم 6 آگست بوده و نهایتا ویزام هم مثبت بود جوابش. منتها وقتی پاسم دستم رسید یه نامه همراهش بود که در مورد بی آر پی کالکشن و تاریخ ویزام توضیحاتی داشت که باید ظرف 10 روز از تاریخ ورودم حتما کالکت کنم این بی آر پی رو.

. دوست من در جولای فرم پر کرده بوده ( البته ایشون برای مقطع دکتری میرن ) و تاریخ مصاحبه شون هم 5 آگست بوده یعنی به اختلاف یک روز. ایشونم ویزاشون اکی شده منتها همچین نامه ای همراه پاس به دستشون نرسیده که در مورد بی آر پی کالکشن براشون توضیح بده . ممکنه خواهش کنم کسی از دوستان راهنمایی کنن که قاعدتا باید نامه ای همراه پاس باشه یا خیر؟

کمی گیج شدم خودم در این مورد :/

پیشاپیش ممنون
    بله اگه از 31 July به بعد application رو سابمیت کنید . نامه میدن که BRP رو از کجا بگیرین و مهلت 30 روزه دارین با اون Sticker داخل پاسپورت که تو انگلیس بمونین. یک سری از کشورا مثل آمریکا زودتر از 31 July این قانون براشون اجرا شد ولی ما بقی کشورها مثل ترکیه از 31 July. من خودم 24 July اقدام کردم و 25 August ویزا گرفتم تحقیقاتی که کردم متوجه شدم چون aaplication قبل این تاریخ سابمیت شده نیازی به BRP و Decision Letter نیست و در واقع اونی که تو پاسمه ویزاست

Junior Member

دوستان، من۱۳ آگوست مصاحبه اولم بود، ۲۷ آگوست تماس گرفتن براس تعیین مصاحبه دوم، اول سپتامبر مصاحبه دومم بود و هنوز جوابی نگرفتم، دکترای کامپوتر فول فاند هستم،
    نمیدونم این همه زمان طول کشیدن برای چیه، من مدارکام کامل بودو از اونجایی که فول فاند بودم هیچ مدرک مالی هم اراعه ندادم.
    شاید طول کشیدنش بخاطر اینه ، نمیدونم واقعا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط enaserian نمایش پست ها
    دوستان، من۱۳ آگوست مصاحبه اولم بود، ۲۷ آگوست تماس گرفتن براس تعیین مصاحبه دوم، اول سپتامبر مصاحبه دومم بود و هنوز جوابی نگرفتم، دکترای کامپوتر فول فاند هستم،
    نمیدونم این همه زمان طول کشیدن برای چیه، من مدارکام کامل بودو از اونجایی که فول فاند بودم هیچ مدرک مالی هم اراعه ندادم.
    شاید طول کشیدنش بخاطر اینه ، نمیدونم واقعا
    شما پول تو حساب گذاشتید واسه بانک استیتنت با توجه به اینکه فاند داشتید؟

Junior Member

من قبل از انجام هر عملی میخاستم مشورت کنم. من ویزای Tier4 for 4years گرفتم پارسال. یه امتحانم رو January افتادم و دوباره Aug هفته پیش امتحان دادم و بازم افتادم چون مشکل داشتم نتونستم بخونم و تا این درس رو پاس نشم نمیتونم برم سال بعد رو بخونم .و من رو الان one year take out کردن تا این امتحان رو توی January بدم. امروز دانشگاه به من گفت چون فقط باید امتحان رو بدی و نباید سر کلاس بری ما باید ویزات رو باطل کنیم و بهت نامه میدیم که باید زانویه امتحان بدی که بتونی ویزای student vistor 6 months بگیری و بیای امتحان بدی و بعد از ۶ ماه باید UK رو ترک کنی و وقتی پاس شدی ما Jun برات CAS جدید میفرستیم و از اول برای ویزا Tier4باید اقدام کنی. درست میگن؟؟؟ اگه اره که سریع برم ترکیه و اقدام به student visitor کنم دیگه ایران نمیرم

Junior Member

سلام دوستان، من با نمره تافل از دانشگاه پذيرش گرفتم، شنيدم اخيرا سفارت فقط آيلتس قبول ميكنه، به نظرتون بايد برم براي سفارت آيلتس بدم؟؟؟

اگه دانشگاه قبول كنه مشكلي نيست
    چون وقتي قبول ميكنن توي cas مينويسن كه اين دانشجو زبانش اكيه و مدركي واسه اثباتش لازم نيست
    وقتي هم سفارت اين cas رو ببينه چيزي ازتون نميخواد

Junior Member

پول گذاشتم ولی چون مقدارش خیلی قابل توجه نبود و فول فاند بودم، برای اینکه آفیسر گیج نشه چیزی اراعه ندادم، دوشنبه باید برم جوابو کالکت کنم، اگه ریجکت باشه واقعا مسخرست، چون تو قوانینشونم اومده که اگه فول فاند باشیم احتیاجی به مدرک مالی نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeh66 نمایش پست ها
    اگه دانشگاه قبول كنه مشكلي نيست
    چون وقتي قبول ميكنن توي cas مينويسن كه اين دانشجو زبانش اكيه و مدركي واسه اثباتش لازم نيست
    وقتي هم سفارت اين cas رو ببينه چيزي ازتون نميخواد
    پس باید به دانشگاه بگم که برام توی CAS بنویسه که نمره زبان نیاز نداره؟
    راستی این کجا نوشته که دانشگاه باید برای سفارت اعلام کنه که نیاز به زبان هست یا نه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)