نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 527 از 529 نخستنخست ... 27427477517518519520521522523524525526527528529 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,261 تا 5,270 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

سلام دوستان چندتا سوال داشتم. من به همراه همسر و یک فرزند 2 ساله فوق لیسانس از دانشگاه منچستر پذیرش دارم.

1. مبلغی که در حساب باید باشد به دلار دولتی قبوله؟ بعضی ها میگن نرخ آزاد و دولتی رو رد میکنن
    2. فرزند 2 ساله هم dependentحساب میشه و مبلغ کامل باید براش در نظر گرفت؟
    3. برای مخارج زندگی 2 بزرگسال و یک فرزند خارج از لندن برای کارشناسی ارشد 12 ماه چقدر باید لحاظ کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir6485 نمایش پست ها
    سلام دوستان چندتا سوال داشتم. من به همراه همسر و یک فرزند 2 ساله فوق لیسانس از دانشگاه منچستر پذیرش دارم.

1. مبلغی که در حساب باید باشد به دلار دولتی قبوله؟ بعضی ها میگن نرخ آزاد و دولتی رو رد میکنن
    2. فرزند 2 ساله هم dependentحساب میشه و مبلغ کامل باید براش در نظر گرفت؟
    3. برای مخارج زندگی 2 بزرگسال و یک فرزند خارج از لندن برای کارشناسی ارشد 12 ماه چقدر باید لحاظ کرد؟
    سلام . سوال اول شما بیشتر بزار سه چهار برابر. منم خودم نقریبا چهار برابر گذاشتم. دیپوزیت هم قاعدتا پرداخت میکنی اونم اگه مبلغش خوب باشه کمک میکنه . روال بررسی تا پارسال که نرخ اواندا بود الان رو نمیدونم.
    سوال دوم . دقیق نمیدونم ولی اره احتمال زیاد . دستورالعمل ها رو بخون کامل توی سایت دولت همه چیز واضح توضیح داده شده .چیزی نیس که مبهم باشه.
    سوال سوم اگه برای سفارت میگی فکر میکنم برای خارج از لندن الان 1023 پوند در ماهه برای هرنفر برای 9 ماه باید نشون بدی. اگه کلی میخوای بدونی اینجا اگه بریز و بپاش نداشته باشی برای یک نفر با ماهی 150 پوند هم کافیه .شما قاعدتا باید خونه اجاره کنی اونم بستگی بجاش ولی دیگه مینیمم 600 700 میفته. اینجا برای اجاره باید حتما ضامن داشته باشی وگرنه باید یجا پول رو بدی. یعنی شما مینیمم دیگه ماهی 1000 1100 خرج داری . شهریه دانشگاه هم داری .

Junior Member

سلام
    دیدم که تو مطالب قبلی فروم اشاره شده که فقط حساب بانکی پاسارگاد و پارسیان مورد قبول ان. این موضوع رو باید از کجا فهمید، کجا نوشته شده؟ هنوز هم برقراره؟

Junior Member XFX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

سلام
    روزتون بخیر
    همسرم برای ویزا مجدد پذیرش دانشگاه سوانزی ولز رو گرفته و هم امتحان زبان خود دانشگاه SWELT و هم امتحان IELTS Academic رو گرفته، اما امروز بهم گفتن که هیچ کدوم از اینا برای سفارت قابل قبول نیست و برای سفارت باید مدرک UKVI ایلتس ارائه بشه!

کسی از دوستان از این قانون اطلاع داره ؟
    الان همسرم باید مجدد امتحان بده ؟

با تشکر
    1978 cheyenne

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط XFX نمایش پست ها
    سلام
    روزتون بخیر
    همسرم برای ویزا مجدد پذیرش دانشگاه سوانزی ولز رو گرفته و هم امتحان زبان خود دانشگاه SWELT و هم امتحان IELTS Academic رو گرفته، اما امروز بهم گفتن که هیچ کدوم از اینا برای سفارت قابل قبول نیست و برای سفارت باید مدرک UKVI ایلتس ارائه بشه!

کسی از دوستان از این قانون اطلاع داره ؟
    الان همسرم باید مجدد امتحان بده ؟

با تشکر
    اگر نمره کامل رو آورده باشن و دانشگاه هم قبول کرده باشند مشکلی نیست

Junior Member

سلام
    من برای ویزای تحصیلی اقدام کردم و این ایمیل رو بعد از حدودا یک ماه بعد از نوبت سفارت امروز گرفتم
    مصاحبه ای هم باهام نشد
    این ایمیل رو برای همه میفرستن؟
    الان منظور اینه که مدارک رو پست کردن برام یا اول زنگ میزنن و بعد پستش میکنن؟
    ممنون
    Dear Customer,

Your UK visa application has been issued.

PLEASE DO NOT GO TO THE VISA APPLICATION CENTRE BEFORE THEY CONTACT YOU.

You will be contacted by the Visa Application Centre when your documents are ready for collection, or have been dispatched via courier where this is relevant.

You are reminded that you should avoid making travel plans until you have collected your passport, as the outcome of your visa application is not final until you receive your passport.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط majmah نمایش پست ها
    سلام
    من برای ویزای تحصیلی اقدام کردم و این ایمیل رو بعد از حدودا یک ماه بعد از نوبت سفارت امروز گرفتم
    مصاحبه ای هم باهام نشد
    این ایمیل رو برای همه میفرستن؟
    الان منظور اینه که مدارک رو پست کردن برام یا اول زنگ میزنن و بعد پستش میکنن؟
    ممنون
    Dear Customer,

Your UK visa application has been issued.

PLEASE DO NOT GO TO THE VISA APPLICATION CENTRE BEFORE THEY CONTACT YOU.

You will be contacted by the Visa Application Centre when your documents are ready for collection, or have been dispatched via courier where this is relevant.

You are reminded that you should avoid making travel plans until you have collected your passport, as the outcome of your visa application is not final until you receive your passport.
    ویزاتون به احتمال خیلی زیاد صادر شده (تقریبا 100 درصد) و ظرف 2-3 هفته آینده باید پاسپورت به دستتون برسه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    ویزاتون به احتمال خیلی زیاد صادر شده (تقریبا 100 درصد) و ظرف 2-3 هفته آینده باید پاسپورت به دستتون برسه
    راهی هست که من بتونم از جواب نهایی مطمئن بشم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط majmah نمایش پست ها
    راهی هست که من بتونم از جواب نهایی مطمئن بشم؟
    هر وقت پاسپورت بیاد مطمئن میشید.

Junior Member

سلام خدا روشکر ویزای منم اومد
    دقیقا یک ماه قبل از تهران اقدام کرده بودم و امروز رسید
    مصاحبه ی ویزا نداشتم ولی بر خلاف تصورم برای پذیرش دانشگاه باهام مصاحبه ی علمی شد
    تشکر میکنم از راهنمایی های همه ی دوستان خصوصا جناب susighton

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)