نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 516 از 529 نخستنخست ... 16416466506507508509510511512513514515516517518519520521522523524525526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,151 تا 5,160 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

سلام دوست عزیز

پذیرش و بورس را تبریک میگویم . امیدوارم که تا رسیدن و بعد از رسیدن همه کارها به خوبی روانی انجام شوند.

با بورس شهریه و هزینه زندگی نیاز به نامه تمکن ندارید. police registration را هم بعد از امدن در محل زندگیتان انجام میدهید. سوال مربوط به Atas را دقیقا متوجه نشدم.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط delbina نمایش پست ها
    سلام
    من چندتا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:
    1) من unconditional offer دارم یعنی tuition fee & maintenance bursary رو دانشگاه میده ، آیا باز باید نامه تمکن مالی رو داشته باشم؟؟
    2) این چی هست که باید اماده کنم(یعنی نمیدونم باید داشته باشم یا نه): Police Registration Certificate - if it was a condition of your previous leave to register with the police, you will have a registration certificate;

3)
    Your Biometric Residence Permit (if applicable); اینم نمیدونم ایا ضروری هست که الان داشته باشم یا نه؟ اگر بله کجا باید برم؟؟
    4)یک سوال هم در مورد
    Academic Technology Approval Scheme (ATAS) دارم، آیا نام referee که موقع پرکردن فرم وارد میکنیم آیا بعدا تو فرمی که به ما میدن
    اورده میشه؟

ممنونم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ممنونم
    1) در فرمی که مربوط به ATAS هست، از ما خواسته میشه که نام دو نفر از referee ها رو بنویسیم، میخوام بدونم بعد از اینکه ATAS Clearance رو به من دادن، چه مواردی توش ذکر شده، آیا نام اساتیدی که نوشتم هم به صورت واضح بیان شده؟؟
    و یک سوال مهم اینکه خواستن که یکی از referee ها حتما از دوره BSC باشه(one of whom should be an academic referee from your undergraduate studies) ، من که سال 89 کارشناسی گرفتم چیکار کنم؟
    2)
    Biometric Residence Permit
    (if applicable) اینو کی و کجا باید انجام بدم؟؟ آیا میخوام برای ویزا اقدام کنم باید داشته باشم یا اینکه وقتی رفتم اونجا میتونم انجام بدم؟؟

با تشکر فراوان

Junior Member

سلام کسی درباره ویزای همراه اطلاعی داره؟مدارکی که لازم داره چیه؟من برای همراهی خانمم استعفا باید بدم و مدارک شغلی ندارم که ارایه بدم این مشکلی برام ایجاد میکنه؟

ممنونم
    1) در فرمی که مربوط به ATAS هست، از ما خواسته میشه که نام دو نفر از referee ها رو بنویسیم، میخوام بدونم بعد از اینکه ATAS Clearance رو به من دادن، چه مواردی توش ذکر شده، آیا نام اساتیدی که نوشتم هم به صورت واضح بیان شده؟؟
    و یک سوال مهم اینکه خواستن که یکی از referee ها حتما از دوره BSC باشه(one of whom should be an academic referee from your undergraduate studies) ، من که سال 89 کارشناسی گرفتم چیکار کنم؟
    2)Biometric Residence Permit
    (if applicable) اینو کی و کجا باید انجام بدم؟؟ آیا میخوام برای ویزا اقدام کنم باید داشته باشم یا اینکه وقتی رفتم اونجا میتونم انجام بدم؟؟

با تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

پذیرش و بورس را تبریک میگویم . امیدوارم که تا رسیدن و بعد از رسیدن همه کارها به خوبی روانی انجام شوند.

با بورس شهریه و هزینه زندگی نیاز به نامه تمکن ندارید. police registration را هم بعد از امدن در محل زندگیتان انجام میدهید. سوال مربوط به Atas را دقیقا متوجه نشدم.

HTH

Junior Member MedLab آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc of Clinical Laboratory Diagnostic

دوستان سلام

جهت ویزای دانشجویی
    انگلستان

من یک آپارتمان در شهرستان دارم که برای تمکن مالی میخوام بفروشم. سوال من اینه که اگر قولنامه فروش آپارتمانم رو ترجمه کنم که سفارت مطمئن بشه منبع پولم از فروش آپارتمانی هست که به اسم خودم هست با این روش بازم باید 28 روز پول تو حسابم بمونه یا لازم نیست؟

ممنونم از لطف شما

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MedLab نمایش پست ها
    دوستان سلام

جهت ویزای دانشجویی
    انگلستان

من یک آپارتمان در شهرستان دارم که برای تمکن مالی میخوام بفروشم. سوال من اینه که اگر قولنامه فروش آپارتمانم رو ترجمه کنم که سفارت مطمئن بشه منبع پولم از فروش آپارتمانی هست که به اسم خودم هست با این روش بازم باید 28 روز پول تو حسابم بمونه یا لازم نیست؟

ممنونم از لطف شما
    بله 28 روز اجباری است تحت هر شرایطی.

سلام
    2)
    Biometric Residence Permit

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    بله 28 روز اجباری است تحت هر شرایطی.

این 28 روز تا روز مصاحبه ملاک هست یا تا روزی که اپلیکیشن ویزا و وقت سفارت گرفته میشه باید ملاک قرار بدیم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

حبس 28 روزه پول را نمیشود با قولنامه جایگزین کرد و لازم است اصل پول برای این مدت 28 روز قبل ا ز تسلیم تقاضانامه در حساب باشد. پیشنهاد من این است که اگر برایتان مقدور است تا زمان مصاحبه هم برای احتیاط پول را در حساب نگه دارید.

سوال شما نبود و حتما اطلاع دارید و فقط از باب یادآوری که پول را باید در یکی از دو بانک پاسارگاد و پارسیان نگه دارید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط MedLab نمایش پست ها
    دوستان سلام

جهت ویزای دانشجویی
    انگلستان

ممنونم از لطف شما

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

حبس 28 روزه پول را نمیشود با قولنامه جایگزین کرد و لازم است اصل پول برای این مدت 28 روز قبل ا ز تسلیم تقاضانامه در حساب باشد. پیشنهاد من این است که اگر برایتان مقدور است تا زمان مصاحبه هم برای احتیاط پول را در حساب نگه دارید.

سوال شما نبود و حتما اطلاع دارید و فقط از باب یادآوری که پول را باید در یکی از دو بانک پاسارگاد و پارسیان نگه دارید.

پایدار باشید

سپاس از لطف شما
    بله مقدور هست تا حتی بعد از مصاحبه هم پول رو در حسابم نگه دارم. فقط خدا کنه که به ترم سپتامبر برسم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)