نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 329 از 529 نخستنخست ... 229279319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339379429 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,281 تا 3,290 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmohiri نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،ی سوال راجع به مساله ویزا! یکی از دوستای من سال قبل واسه ی دانشگاه HEI تو انگلیس ویزا گرفت رفت. حالا بهم میگه قطعا سفارت مدرک زبان میخواد، میگه اصلا تو این مساله شک ندارم برو ترکیه آزمون بده! البته کلا زیاد جو میده. منم به دانشگاه ایمیل زدم، جواب دادن: Thank you for your email, which has been forwarded to our team. If you take a new IELTS test that meets the English language requirements for your PhD, it does NOT have to be a UKVI IELTS test. Instead, this test can come from any of the IELTS test centres – this is because you are coming to a UK HEI (Higher Education Institution) to study a course above degree level. Therefore, Imperial College can choose to assess your English language in whichever way we choose – it does not have to be through one of the UKVI IELTS tests. On your CAS, it will indicate that the Higher Education Institution (in this case Imperial College) has made its own assessment of your English Language. Once your CAS has been created, you can ask the Engineering Admissions team for a copy of your CAS if you want to see precisely what it says for this purpose. I hope this information is clear – please let me know if you have any further questions.با توجه به مطالبی که شما نوشتین یعنی با خیال راحت تو ایران آزمون آیلتس بدم؟ مطمئن هستین دیگه؟ ببخشید آخه این قضیه حساسه دیگه
    اگه دانشگاه مشکلی نداره نگران نباشید

Junior Member

سلام آقا هومن. من یه سئوالی داشتم ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید.
    من الان با همسرم UK هستم. دانشجوی MBA هستم و Wales درس میخونم. همسر من به عنوان dependent با من اینجا هست. سال دیگه که درس من تموم میشه همسر من قراره apply کنه و درخواست Tier4 بده و من به عنوان Dependent اینجا باشم. سئوال من اینه که برای Switch کردن ویزا ما باید از UK خارج بشیم یا از همینجا میتونیم اقدام کنیم؟ مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshidi نمایش پست ها
    سلام آقا هومن. من یه سئوالی داشتم ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید.
    من الان با همسرم UK هستم. دانشجوی MBA هستم و Wales درس میخونم. همسر من به عنوان dependent با من اینجا هست. سال دیگه که درس من تموم میشه همسر من قراره apply کنه و درخواست Tier4 بده و من به عنوان Dependent اینجا باشم. سئوال من اینه که برای Switch کردن ویزا ما باید از UK خارج بشیم یا از همینجا میتونیم اقدام کنیم؟ مرسی
    شما لازم نیست خارج شید ولی ایشون باید خارج شه. یعنی ایشون اول میره ویزای Tier 4 میگیره و بعد شما از داخل انگلیس به dependent تبدیل میکنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما لازم نیست خارج شید ولی ایشون باید خارج شه. یعنی ایشون اول میره ویزای Tier 4 میگیره و بعد شما از داخل انگلیس به dependent تبدیل میکنید.
    مرسی از جوابتون. به نظر شما هیچ راهی نیست که همسر من خارج نشه و از همین جا درخواست بده؟ مثلا اگه با همین ویزای dependent مشغول به تحصیل بشه و از ترم دیگه از همینجا درخواست switch بده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshidi نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون. به نظر شما هیچ راهی نیست که همسر من خارج نشه و از همین جا درخواست بده؟ مثلا اگه با همین ویزای dependent مشغول به تحصیل بشه و از ترم دیگه از همینجا درخواست switch بده؟
    خیر امکان تبدیل ویزای همراه از داخل انگلیس به ویزای دانشجویی نیست.
    ویرایش توسط houman1979 : April 20th, 2015 در ساعت 08:35 AM

Junior Member

سلام وخسته نباشيد
    كساني كه ويزا تحصيلي در مقطع دبيرستان دارن در سال چه مدت ميتونن ايران بمونن؟ من شنيدم سه هفته هست اگه لطف كنيد راهنمايي بفرمايين ممنون ميشم.درضمن پسر من متولد١٣٧٦/١٠/٢٠هست تا چه تاريخي اجازه خروج از ايران رو داره؟ ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط robabeh نمایش پست ها
    سلام وخسته نباشيد
    كساني كه ويزا تحصيلي در مقطع دبيرستان دارن در سال چه مدت ميتونن ايران بمونن؟ من شنيدم سه هفته هست اگه لطف كنيد راهنمايي بفرمايين ممنون ميشم.درضمن پسر من متولد١٣٧٦/١٠/٢٠هست تا چه تاريخي اجازه خروج از ايران رو داره؟ ممنون
    اگه منظورتون میزان خروج مجاز از نظر سفارته این به کالج و مرخصی که میده ربط داره. از نظر نظام وظیفه ولی نمیدونم.

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

سلام دوستان
    من همین امروز از University of the West of England پذیرش دکترا گرفتم. همونطور که میتونید توی امضام ببینید تابحال کلا تو کار آمریکا بودم اما ویزای آمریکا نیومد و رو آوردم به انگلیس. ده ها صفحه از این تاپیک رو خوندم و به لطف دوستان تقریبا در جریان اوضاع ویزای تحصیلی انگلیس قرار گرفتم. دو تا سوال داشتم:
    1. آیا یه راهنمای جامع و فشرده موجود هست که 0 تا 100 اقدام برای ویزای تحصیلی انگلیس رو برای دانشجویان ایرانی شرح بده؟
    2. در مورد مدرک زبان، من سال گذشته امتحان تافل دادم (نمره 101)، حالا با توصیفاتی که شده نگران شدم که باید دوباره برم آیلتس بدم (حالا چه توی ایران و چه یه کشور دوست و همسایه!). رفتم ضوابط دانشگاه UWE رو در این مورد نگاه کردم و خدا رو شکر دیدم اینطور نوشتن:

Our preferred tests are IELTS, but a full list of accepted tests and required levels can be found below.

Please note that where a score is needed in each component, this means Listening, Reading, Writing and Speaking.

What to do if you have taken a TOEFL test
    This information is only relevant to applicants who have taken a TOEFL test to demonstrate the required level of English language.

The UKVI (UK Visas and Immigration) on 21 May has confirmed that UK universities are permitted to issue a Certificate of Acceptance for Studies (CAS) to students studying a degree programme or above if they have achieved the appropriate TOEFL score for their course, regardless of whether the TOEFL test was taken before or after 17 April 2014 (the TOEFL test must still be in date and valid at the point that the University issues a CAS ). This will be on the basis of the University assessing your English language level using your TOEFL score.

When you make your Tier 4 visa application, please be aware of the evidence used to provide your English language level. If the following is stated on your CAS:

'The University has assessed your name English proficiency and can confirm that it is equivalent to CEFR Level B2 or higher in each of the four components of language learning. No documents are required to be submitted as evidence of this.'

You should answer the relevant question in the Tier 4 visa application by selecting the answer which matches this wording most closely. Furthermore, in this instance, you should NOT submit your TOEFL certificate with your other Tier 4 visa supporting documents.

This will only apply to programmes starting before 10 October 2014. For programmes starting after this, we advise applicants to take a UKVI recognised SELT . This advice may change depending on any subsequent changes in UKVI policy.

If you have yet to take a Secure English Language Test (SELT), we strongly recommend that you take another acceptable SELT (such as IELTS , Pearsons, CPE ) as listed on our web pages to avoid any possible delays in your visa application.

با این حساب میتونم مدرک تافلم رو برای دانشگاه ارسال کنم و در صورت تایید دیگه لازم نیست آیلتس بدم؛درسته؟!
    ممنونم
    BS & MS: Sharif EE/Control Theory&Robotics/iBT:101/GRE:323(V153,Q170)n
    Currently a PhD student of Electrical Engineering at Iowa State University

من فرم آنلاین برای پذیرش از یکی از دانشگاههای انگلیس را تکمیل کردم و الان منتظر نتیجه کمیته بررسی هستم. آیا باید همزمان هم برای ویزا اقدام کنم؟ چون توی صفحه شخصی من که دسترسی به اطلاعات اپلیکیشنم دارم یه لینکی هم راجع به ویزا هست

Banned

خود دانشگاه قدم به قدم کارهایی که باید انجام بدید رو بهتون میگه. پس صبر کنید. ولی ضرر نداره که از الان مدارک لازم برای اخذ ویزا مثل حساب بانکی رو آماده کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiaz نمایش پست ها
    من فرم آنلاین برای پذیرش از یکی از دانشگاههای انگلیس را تکمیل کردم و الان منتظر نتیجه کمیته بررسی هستم. آیا باید همزمان هم برای ویزا اقدام کنم؟ چون توی صفحه شخصی من که دسترسی به اطلاعات اپلیکیشنم دارم یه لینکی هم راجع به ویزا هست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)