نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 528 از 529 نخستنخست ... 28428478518519520521522523524525526527528529 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,271 تا 5,280 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

نقل قول نوشته اصلی توسط majmah نمایش پست ها
    سلام خدا روشکر ویزای منم اومد
    دقیقا یک ماه قبل از تهران اقدام کرده بودم و امروز رسید
    مصاحبه ی ویزا نداشتم ولی بر خلاف تصورم برای پذیرش دانشگاه باهام مصاحبه ی علمی شد
    تشکر میکنم از راهنمایی های همه ی دوستان خصوصا جناب susighton
    سلام دوست عزیز

بسیار خبر خوبی است امید که به سرعت حرکت بفرماییدو رودتر تشریف بیاورید و به کلاسها برسید.
    اگر بتوانید سوالات مصاحبه را با دوستان به اشتراک بگذارید خیلی خوب است تا دیگران همه امادگی داشته باشند و از تجربه شما استفاده کنند.

باز هم موفقیت برای پذیرش و ویزا را تبریک میگویم. خیلی خبر خوبی بود.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام , سوال دارم در مورد سفارت ترکیه یا تهران؟

Banned

سلام عزیزان. یه سوال خاص دارم.سلام دوستان عزیز یه سوال فنی دارم کسی میدونه. چون اداره اقامت میخواستم بپرسم 2.5 پوند هزینه داشت! برا کسی که در کشور شنگن هست و ویزای شنگنش منقضی شده و منتظر کارت اقامت ولی حضورش قانونی هستش در کشوری که هست و میخواد برای ویزای تحصیلی دکتری انگلستان اقدام کنه دقیقا ایا امکانش هست یا باید بره ایران؟
    من این رو دیدم تو صفحه اداره اقامت انگلیس که نوشته 2.5 پوند بده جواب بدیم!
    https://www.gov.uk/contact-ukvi-insi...g-else/english

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام عزیزان. یه سوال خاص دارم.سلام دوستان عزیز یه سوال فنی دارم کسی میدونه. چون اداره اقامت میخواستم بپرسم 2.5 پوند هزینه داشت! برا کسی که در کشور شنگن هست و ویزای شنگنش منقضی شده و منتظر کارت اقامت ولی حضورش قانونی هستش در کشوری که هست و میخواد برای ویزای تحصیلی دکتری انگلستان اقدام کنه دقیقا ایا امکانش هست یا باید بره ایران؟
    من این رو دیدم تو صفحه اداره اقامت انگلیس که نوشته 2.5 پوند بده جواب بدیم!
    https://www.gov.uk/contact-ukvi-insi...g-else/english
    سلام، من جواب میدم ولی اگه کس دیگه هم تجربه یا اطلاعاتی داره لطفا اینجا بنویسه.
    من از داخل کانادا اقدام کردم و توی چک لیست مدارکی که ازم خواسته بودن این عبارت بود:
    Evidence that you have permission to be in the country you are applying from
    For example, a green card, a residence permit, an official letter from an
    immigration authority or a visa sticker in your passport
    احتمالا از شما هم میخوان با یک مدرکی نشون بدین که حضورتون قانونی هست، من از قوانین شنگن اطلاع ندارم ولی اگه چیزی در دست دارین که حضور قانونی شما رو نشون میده، می تونید از همون کشوری که الان اقامت دارین اقدام کنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Sherbrooke نمایش پست ها
    سلام، من جواب میدم ولی اگه کس دیگه هم تجربه یا اطلاعاتی داره لطفا اینجا بنویسه.
    من از داخل کانادا اقدام کردم و توی چک لیست مدارکی که ازم خواسته بودن این عبارت بود:

احتمالا از شما هم میخوان با یک مدرکی نشون بدین که حضورتون قانونی هست، من از قوانین شنگن اطلاع ندارم ولی اگه چیزی در دست دارین که حضور قانونی شما رو نشون میده، می تونید از همون کشوری که الان اقامت دارین اقدام کنید.
    ممنونم. بله من اقدام کردم برای اقامت و مهر زده شده در پاسپورت. اونطوری باشه پس خوبه

سلام یه سوال داشتم ایا مدرک زبان TOEFL HOME EDITION برای ویزا قابل قبول هست؟

Junior Member

سلام.
    دوستان یک سوال:
    آیا تغییر رشته در فرآیند ویزا مشکل ایجاد می کند؟
    با تشکر.

سلام دوستان. درمورد ویزا و سفارت انگلیس یه سوالی داشتم.
    من برای ویزای تحصیلی میخوام اقدام کنم، خواستم بپرسم با توجه به اینکه اقامت ترکیه ندارم، میتونم از طریق سفارت انگلیس تو ترکیه برای ویزا اقدام کنم ؟ یا حتما باید از طریق دفتر VFS Global تو تهران برای ویزا اقدام کنم ؟

کسایی که تجربه داشتن، برای دفتر تهران یا سفارت ترکیه، چقدر طول کشید سفارت وقت بده و چقدر معمولا طول میکشه تا ویزا صادر بشه ؟ یه نفر به من گفت ۲۰ روزه میاد یه نفر هم گفت ۷/۸ هفته طول میکشه 🤔

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinMRz نمایش پست ها
    سلام دوستان. درمورد ویزا و سفارت انگلیس یه سوالی داشتم.
    من برای ویزای تحصیلی میخوام اقدام کنم، خواستم بپرسم با توجه به اینکه اقامت ترکیه ندارم، میتونم از طریق سفارت انگلیس تو ترکیه برای ویزا اقدام کنم ؟ یا حتما باید از طریق دفتر VFS Global تو تهران برای ویزا اقدام کنم ؟

کسایی که تجربه داشتن، برای دفتر تهران یا سفارت ترکیه، چقدر طول کشید سفارت وقت بده و چقدر معمولا طول میکشه تا ویزا صادر بشه ؟ یه نفر به من گفت ۲۰ روزه میاد یه نفر هم گفت ۷/۸ هفته طول میکشه ������
    سلام دوستان وقت شما بخیر. من هم در مورد ویزای تحصیلی سوال دارم برای مقطع دکتری. الان کسی خبر داره که آیا VFs توی هروی تهران باز هست و میشه مراجعه کرد ؟؟ و چند روزه ویزا رو میدن؟ سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت شما بخیر. من هم در مورد ویزای تحصیلی سوال دارم برای مقطع دکتری. الان کسی خبر داره که آیا VFs توی هروی تهران باز هست و میشه مراجعه کرد ؟؟ و چند روزه ویزا رو میدن؟ سپاس
    بله بازه و ویزا میده. بین یه هفته تا دو ماه. من کسی رو میشناسم 8 روزه جواب گرفته

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)