نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 299 از 529 نخستنخست ... 199249289290291292293294295296297298299300301302303304305306307308309349399 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,981 تا 2,990 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

نقل قول نوشته اصلی توسط Taba22 نمایش پست ها
    اون اپراتوری که مدارک رو تحویل میگرفت ، ترتیبی گه من مدارک گذاشته بودم تقریبا به هم زد . با این اوصاف به نظرشما افسر که فارسی نمیدونه چجوری متوجه بشه اصل دانشنامم کدومه اصل ریزنمره کدوه اصل سندملک و جواز کار کدومه ؟! نگران شدم.
    همراه با ترجمه مدارکتون، کپی مدرک هم هست که از روی اون میشه تشخیص داد.

سلام

من شروع دوره ام اکتبر بود ولی چون نمیرسیدم از دانشگاه خواستم cas رو آپدیت کنه و یک ماه extension بزنه برای اول نوامبر و چند روز پیش cas رو آپدیت کردن ولی امروز فهمیدم که به اول نوامبر هم نمیرسم به خاطر مسایل مالی حالا میخوام دوباره از دانشگاه بخوام cas رو آپدیت کنه و باز عقب بندازه . به نظرتون دانشگاه دوباره cas رو آپدیت می کنه؟ اصولا محدودیتی در صادر کردن و آپدیت کردن cas وجود داره؟

ممنون

سلام

من شروع دوره دکترام اکتبر بود ولی چون نمیرسیدم از دانشگاه خواستم cas رو آپدیت کنه و یک ماه extension بزنه برای اول نوامبر و چند روز پیش cas رو آپدیت کردن ولی امروز فهمیدم که به اول نوامبر هم نمیرسم به خاطر مسایل مالی حالا میخوام دوباره از دانشگاه بخوام cas رو آپدیت کنه و باز عقب بندازه . به نظرتون دانشگاه دوباره cas رو آپدیت می کنه؟ اصولا محدودیتی در صادر کردن و آپدیت کردن cas وجود داره؟

ممنون

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_h_mehr نمایش پست ها
    سلام

من شروع دوره دکترام اکتبر بود ولی چون نمیرسیدم از دانشگاه خواستم cas رو آپدیت کنه و یک ماه extension بزنه برای اول نوامبر و چند روز پیش cas رو آپدیت کردن ولی امروز فهمیدم که به اول نوامبر هم نمیرسم به خاطر مسایل مالی حالا میخوام دوباره از دانشگاه بخوام cas رو آپدیت کنه و باز عقب بندازه . به نظرتون دانشگاه دوباره cas رو آپدیت می کنه؟ اصولا محدودیتی در صادر کردن و آپدیت کردن cas وجود داره؟

ممنون
    سلام

به قول معروف بايد ادعاتون محكمه پسند باشه. شايد اول قبول نكنند اما در مجموع با دانشجو هاى اينترنشنال راه ميان. تلفنى صحبت كنيد بهتره.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم جواب سوالای من رو بدید.

1- آیا سفارت در ترکیه مصاحبه هم داره؟؟
    2- من بعد از یک ماه امروز CAS رو برام صادر کردن و توش نوشته Latest date a student can be accepted to the course is 22/10/2014 ، ولی من که اگه همین امروزم وقت سفارت بگیرم در بهترین حالت. نمیرسم!! آیا قانونش هست که این تاریخ رو دقیقا تا یک ماه بعد از صادر شدن CAS می نویسن. به نظرتون جکار کنم؟
    3- توی CAS چیزی ننوشته که چه مدارکی رو باید ببرم. ولی من تا یادم میاد توی این پست های اینجا خوندم که دانشگاه میگه چی ببرم سفارت؟؟

دوستان لطفا جواب بدید خیلی سپاسگزارم

Junior Member

سلام
    من يه سوال داشتم لطفا. من و همسرم از پارسال در انگلستان هستيم. همسرم مستر خوند و من به عنوان ديپندنتش بودم. الان من براي دكترا پذيرش گرفتم و همسرم كه دانشجو بود ميخواد ديپندنت من بشه! ايا من و همسرم ميتونيم از داخل انگلستان براي سوييچ ويزا هامون اقدام كنيم؟ يا ميباستي هر دو از تركيه اقدام كنيم؟
    مرسي

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط nono888 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم جواب سوالای من رو بدید.

1- آیا سفارت در ترکیه مصاحبه هم داره؟؟
    2- من بعد از یک ماه امروز CAS رو برام صادر کردن و توش نوشته Latest date a student can be accepted to the course is 22/10/2014 ، ولی من که اگه همین امروزم وقت سفارت بگیرم در بهترین حالت. نمیرسم!! آیا قانونش هست که این تاریخ رو دقیقا تا یک ماه بعد از صادر شدن CAS می نویسن. به نظرتون جکار کنم؟
    3- توی CAS چیزی ننوشته که چه مدارکی رو باید ببرم. ولی من تا یادم میاد توی این پست های اینجا خوندم که دانشگاه میگه چی ببرم سفارت؟؟

دوستان لطفا جواب بدید خیلی سپاسگزارم
    سلام

ویزای دانشجویی حداقل یک و حداکثر دو مصاحبه داره و به کشور اقدام کننده مربوط نمیشه.
    در مورد تاریخ cas میبایست با دانشگاهتون تماس بگیرید. بهتره ایمیل بزنید به قسمت اینترنشنال دانشگاهتون و مشکلتون را براشون توضیح بدید و بگید حداکثر تاریخی که بهتون اجازه میدن ثبت نام کنید چه موقع است. تلفنی اگر تماس بگیرید بهتر است.
    شما در چه مقطعی پذیرش گرفتید؟ با بورس یا بدون بورس؟ از کدام دانشگاه؟ قاعدتا باید در نامه cas مدارک لازم برای ارایه به سفارت قید شود.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoda1983 نمایش پست ها
    سلام
    من يه سوال داشتم لطفا. من و همسرم از پارسال در انگلستان هستيم. همسرم مستر خوند و من به عنوان ديپندنتش بودم. الان من براي دكترا پذيرش گرفتم و همسرم كه دانشجو بود ميخواد ديپندنت من بشه! ايا من و همسرم ميتونيم از داخل انگلستان براي سوييچ ويزا هامون اقدام كنيم؟ يا ميباستي هر دو از تركيه اقدام كنيم؟
    مرسي
    باید از خارج از انگلستان اقدام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط leo47 نمایش پست ها
    سلام

ویزای دانشجویی حداقل یک و حداکثر دو مصاحبه داره و به کشور اقدام کننده مربوط نمیشه.
    در مورد تاریخ cas میبایست با دانشگاهتون تماس بگیرید. بهتره ایمیل بزنید به قسمت اینترنشنال دانشگاهتون و مشکلتون را براشون توضیح بدید و بگید حداکثر تاریخی که بهتون اجازه میدن ثبت نام کنید چه موقع است. تلفنی اگر تماس بگیرید بهتر است.
    شما در چه مقطعی پذیرش گرفتید؟ با بورس یا بدون بورس؟ از کدام دانشگاه؟ قاعدتا باید در نامه cas مدارک لازم برای ارایه به سفارت قید شود.

سلام بسیار ممنون از پاسختون

حتما امروز تماس میگیرم البته استادم گفت که من در مورد شرایط دیفر برای تو فکر میکنم و بهت اطلاع میدم چون پذیرش من برای دکترا هست و فقط ریسرچ دارم امادر مورد این تاریخی که نوشته حتما ایمیل میزنم. توی CAS فقط نوشته که از نظر ما زبان این فرد بررسی شده قابل قبوله و فول فاند هست و ATAS Certificate ro dare مثل اینکه کارنامه زبان نمیخواد ارائه بدم ولی نگفته که ریز نمراتت رو باید ارائه بدی یا نه !!! و آیا شما میدونید که باید این ریز نمرات اگه بخوام با خودم ببرم باید اصل باشه یا سفارت کپی برابر اصل رو هم قبول میکنه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    باید از خارج از انگلستان اقدام کنید.
    مرسي آقا هومن
    من شنيدم كه به تازگي قوانين ديپندنت عوض شده. چيزي كه منو خيلي سردرگم كرده بند ٣٣ قسمت شماره ٢ قوانين PBS(Dependant) policy guidance هست كه به تازگي در ماه جولاي امسال صادر شده. آقا هومن من لينك فايلو براي شما ميگزارم. ميشه شما هم اينو لطفا چك كنيد؟ شايد نياز نباشه همسرم از خارج از انگلستان اقدام كنه با توجه به اينكه الان تاير ٤ داره.
    مرسي
    http://www.ukcisa.org.uk/studentnews...1-October-2013

https://www.gov.uk/government/upload...ance_07-14.pdf
    ویرایش توسط Hoda1983 : September 23rd, 2014 در ساعت 01:02 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)