نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 498 از 529 نخستنخست ... 398448488489490491492493494495496497498499500501502503504505506507508 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,971 تا 4,980 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

سلام دوستان

اتفاقا من فکر میکنم بعد از جریانات انتخابات آمریکا و مسایل برگزیت در انگلستان (و نقش دارودسته نایجل فاراژ) و عملکرد کمبریج آنالیتیکا و استفاده از فیس بوک این موضوع برای انگلستان حساس باشد. من جلسات کمیته بررسی پارلمان انگلیس را با الکساندر نیکس از نزدیک دنبال میکردم و جدا حساسیت بالا بود. ولی اینکه در بررسی های اتس هم موضوع وارد شده خبر جالبی است.

البته خوشبختانه دوستمان این مرحله را عبور کردند و امید که به زودی کارهای ویزا هم انجام شوند و کار پروژه را شروع کنند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad2057 نمایش پست ها
    از لطف و راهنمایی ها تون توی این مدت ممنونم
    من برای دکتری علوم کامپیوتر اقدام کردم و عنوان پروژه ای هم که تعریف شده شناسایی کاربران تاثیر گذار توی شبکه های اجتماعی است. فکر نمیکردم برای صدور اتس خیلی موضوع حساسی باشه ولی شاید به دلیل اینکه این برهه از سال پیک کاری باشه و تعداد پرونده ها زیاده یک مقداری بیش از حد معمول طول کشید.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfanal74 نمایش پست ها
    سلام
    دو روز پیش تماس گرفتند برای مصاحبه، سوالایی مثل( چرا انگلیس؟چرا این دانشگاه؟ بعد از تحصیل این مقطع برنامه ات چیه؟ کی هزینه هات رو میده و چرا میخواد انقدر هزینه کنه؟ پول تو حساب رو از کجا اوردین؟ از اتمام دوره کارشناسی تا الان چیکار میکردی؟) پرسید و خب اخرش گفت مصاحبه مون خیلی کوتاه شد(حدود 35 دقیقه) که من گفتم چیزی که هست که نگفته باشک یا توضیح بیشتر لازم داشته باشه؟ که گفت نه همه چی رو جواب دادی. پرسیدم کی ویزا رو میفرستین گفت من اطلاع ندارم، مصاحبه رو تحویل آفیسر میدم و اون تصمیم میگیره. بهش گفتم من 22 سپتامبر بلیط رزرو کردم به اون موقع میرسم؟ گفت به احتمال قوی بله.
    فقط ازم پرسید چرا بعد از این همه مدت تصمیم گرفتی ادامه تحصیل بدی؟ که تعجب کردم چون 10 ماه از پایان دوره کارشناسیم میگذره
    خواستم باهاتون به اشتراک بگذارم به امید موفقیت برای همه
    سلام به همگی
    شما میدونید راهی هست برای پیگیری ویزا؟ چون شروع کورسم هفته بعد هست اما هنوز خبری از ویزا نیست. میشه از طریق vfs پیگیری کرد؟
    نکته دیگه اینکه از دوستان اگر کسانی هستن که به تازگی ویزا شدن بی زحمت بگید فاصله وقت سفارت و مصاحبه تا گرفتن ویزا برای هرکس چقدر زمان برد؟
    این انتظار و اضطراب خیلی ازاردهنده اس )))
    ممنونم از کمک هاتون

Junior Member

سلام بر همگی. دوستانی که برای ویزا ترکیه تشریف بردن میتونن راهنمایی کنید
    توی فرم ویزا برگه documents یکی از تیک ها نوشته
    Evidence that you have permission to be in thecountry you are applying from
    من می خوام برم ترکیه آیا این تیک رو انتخاب کنم یا خالی بزارم. اگر تیک رو انتخاب کنم چه مدرکی نیاز هست و اگر انتخاب نکنم به عنوان نقص مدرک ممکنه پرونده رو ریجکت کنن.
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfanal74 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    شما میدونید راهی هست برای پیگیری ویزا؟ چون شروع کورسم هفته بعد هست اما هنوز خبری از ویزا نیست. میشه از طریق vfs پیگیری کرد؟
    نکته دیگه اینکه از دوستان اگر کسانی هستن که به تازگی ویزا شدن بی زحمت بگید فاصله وقت سفارت و مصاحبه تا گرفتن ویزا برای هرکس چقدر زمان برد؟
    این انتظار و اضطراب خیلی ازاردهنده اس )))
    ممنونم از کمک هاتون
    سلام از روز vfs تا رسیدن ویزا 45 روز کاری شد واسه من
    من فرذا شب پروازمه ایشالا زودتری بیاد ویزاتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط n_faninam نمایش پست ها
    سلام از روز vfs تا رسیدن ویزا 45 روز کاری شد واسه من
    من فرذا شب پروازمه ایشالا زودتری بیاد ویزاتون
    من هم مثل شما بودم هیچ راهی واسه پیگیری نیست نگرانم نباشین امسال همه ویزا شدن

Junior Member

سلام، من برام ایمیل اومده ک پاسپورتم رو برام از ترکیه بگیرم، به نظرتون راهی هست بدونم ویزام اکسپت شده یا نه؟ ضمنا کار پیکاپه پاسپورت رو کسی میشناسه باید به کی بسپارم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط literarian نمایش پست ها
    سلام، من برام ایمیل اومده ک پاسپورتم رو برام از ترکیه بگیرم، به نظرتون راهی هست بدونم ویزام اکسپت شده یا نه؟ ضمنا کار پیکاپه پاسپورت رو کسی میشناسه باید به کی بسپارم؟
    ببخشید من ی سوال داشتم
    سفارت نمره زبان جدا از دانشگاه میخواد؟ و ایا تافل قبوله؟ چون من تافل دارم.

ApplyAbroad Superstar

سلام

اینرا متوجه نمیشوم

سفارت نمره زبان جدا از دانشگاه میخواد؟

تافل ایرادی ندارد.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام

اینرا متوجه نمیشوم

سفارت نمره زبان جدا از دانشگاه میخواد؟

تافل ایرادی ندارد.
    تافل من تا 18 نوامبر امسال ددلاین داره و دوسالش تموم میشه ولی وقت سفارتم اختمالا میره بعد دسامبر چون atas هنوز نهایی نشده. سفارت گیر میده به زبانم؟

سلام وخسته نباشید به همه
    من یک سوال دارم من 1 مهر حسابم رو باز کردم و منتطرم تا 28 روز تمام شه و به دانشگاه هم برای CAS Num گفتم که برام صادر بشه.
    به نظر شما تو این مدت چکاری میتونم انجام بدم کمی استرس دارم .از الان که نمیشه وقت بگیرم درسته ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)