نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 502 از 529 نخستنخست ... 2402452492493494495496497498499500501502503504505506507508509510511512 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,011 تا 5,020 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

دوستان اگه گروه تلگرامی مربوط به تحصیل در انگلیس دارید ممنون میشم لینکشو برام بفرستید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimabahram نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونی این طرح post study work visa که دوساله شده ؛تصویب شده؟و از کی اجرا میشه؟
    سلام، یه خبری رو چند روز پیش داشتم میخوندم که ظاهرا برای کسایی که بعد از تابستون 2021 فارغ التحصیل بشن اجرایی/اعمال میشه، البته هنوز به تصویب قطعی نرسیده فکر کنم و ممکنه تغییر کنه زمان اجرایی شدنش

ویرایش: این لینک و توضیحاتش ممکنه مفید باشه در این زمینه:
    https://www.ox.ac.uk/students/visa/work?wssl=1#
    Post study work scheme: A new two year post study work scheme was announced by the UK Government on 11 September 2019. This will be a visa students can apply for after completing a degree and whilst still in the UK with a current Tier 4 visa and it will allow unrestricted work in the UK. We are awaiting further details but it seems this may only come into effect for those completing their course in or after the summer of 2021. UK Council for International Student Affairs has some further information.
    ویرایش توسط fox2 : October 15th, 2019 در ساعت 03:32 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا انگلیس

سلام دوستان خواستم تجربه خودم رو باهاتون به اشتراک بذارم
    من با مستر فیزیک شهید بهشتی و تافل ۱۰۰ , سلف فاند مستر رشته دیگه ای رو از دانشگاه منچستر گرفتم و با صورتحساب بانکی ایران زمین که مبلغش روز وقت سفارت خیلی کمتر از مبلغ محاسبه شده از سایت اواندا بود ۲۷ آگوست وقت vfs داشتم هفته بعدش ایمیل شفیلد اومد و چون آخرین روز حضورم توی دانشگاه ۲۳سپتامبر بود ۲هفته بعد تماس گرفتم با ukvi و شرایطم رو گفتم و گفتند که تصمیم گیری شده و در حال ارساله بدونه مصاحبه و برام تعجیل زد که زودتر برسه به دستم .فرداش هم که از دانشگاه ایمیل اومد BRP کارتم امادس و مشخص شد ویزا شدم.و درست روز ۲۳ سپتامبر ساعت ۳ بعدازظهر با پیگیری از سفارت چهارراه استانبول خودم رو رسوندم به اون دفتر پست و پاسپورتم رو گرفتم...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Rames نمایش پست ها
    سلام دوستان خواستم تجربه خودم رو باهاتون به اشتراک بذارم
    من با مستر فیزیک شهید بهشتی و تافل ۱۰۰ , سلف فاند مستر رشته دیگه ای رو از دانشگاه منچستر گرفتم و با صورتحساب بانکی ایران زمین که مبلغش روز وقت سفارت خیلی کمتر از مبلغ محاسبه شده از سایت اواندا بود ۲۷ آگوست وقت vfs داشتم هفته بعدش ایمیل شفیلد اومد و چون آخرین روز حضورم توی دانشگاه ۲۳سپتامبر بود ۲هفته بعد تماس گرفتم با ukvi و شرایطم رو گفتم و گفتند که تصمیم گیری شده و در حال ارساله بدونه مصاحبه و برام تعجیل زد که زودتر برسه به دستم .فرداش هم که از دانشگاه ایمیل اومد BRP کارتم امادس و مشخص شد ویزا شدم.و درست روز ۲۳ سپتامبر ساعت ۳ بعدازظهر با پیگیری از سفارت چهارراه استانبول خودم رو رسوندم به اون دفتر پست و پاسپورتم رو گرفتم...
    ببخشید یه سوال یعنی پولی که در حساب بانکی بود حتی با درنظر گرفتن نرخ oanda کمتر از چیزی بود که شما براساس مقررات tier 4 باید در حساب میذاشتید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال یعنی پولی که در حساب بانکی بود حتی با درنظر گرفتن نرخ oanda کمتر از چیزی بود که شما براساس مقررات tier 4 باید در حساب میذاشتید؟
    بله برای من و همسرم ۱۹۰ میلیون میشد که ما اونروز ۱۸۰ میلیون داشتیم و حسابمون سود دار هم بود که توی ریز حساب نوشته شده بود

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

کیس شما جالب است. احتمالا ویور شهریه نداشتید؟ یا اینکه برایتان تدریس گذاشته باشند؟

بله برای من و همسرم ۱۹۰ میلیون میشد که ما اونروز ۱۸۰ میلیون داشتیم و حسابمون سود دار هم بود که توی ریز حساب نوشته شده بود
    نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

به احتمال زیاد شانس آوردید یا دلیل دیگر اینه که براساس قانون مبنا نرخ ارز در روز تقاضاست و روز تقاضا روز وقت شما نیست بلکه روز سابمیت کردن فرم آنلاینه. باید نرخ اون رو ببینید شاید اون روز کافی بوده. اگر اون روز هم کافی نبوده شانس آوردید چون من دیدم سر حتی 50 پوند کمتر هم رد کردن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

کیس شما جالب است. احتمالا ویور شهریه نداشتید؟ یا اینکه برایتان تدریس گذاشته باشند؟
    نه فقط از ۲۳۰۰۰ پوند شهریه ۱۰۰۰ پوند پیش پرداخت داشتم.
    حتی بانکمون هم پارسیان و پاسارگاد نبود و اینکه برای accommodation جایی رو نداشتیم و تو اپلیکیشن چیزی عنوان نکردم.

ApplyAbroad Superstar

من دوبار به شما تبریک میگویم

اول برای اصل کار برای اینکه پذیرش گرفته اید و بالاخره درس و مشق را شروع میفرمایید.

دومی برای ویزا در چنین شرایطی که حتما نشان میدهد که این سیستمهای سفت و سخت ویزا در جاهایی یا ملایمت میکنند یا اشتباه هر کدام باشد شما the lucky one هستید

پایدار باشید

حتی بانکمون هم پارسیان و پاسارگاد نبود و اینکه برای accommodation جایی رو نداشتیم و تو اپلیکیشن چیزی عنوان نکردم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

شانس آوردی رفیق یه سور اساسی بده )) سر چیزای خیلی کوچیک تر هم رد میکنند. سازمانی هست که به صورت تصادفی و دوره ای پرونده ها رو بررسی و در مورد کیفیت تصمیم گیری افسرهای ویزا نظر میده که البته بیشتر برای کسیهای ویزیت هست. گزارشهای جالبی داره که میتونید بخونید و در اونها معمولا کیسهایی مثل شما ذکر میشه که با وجود ایرادهای جدی در پرونده افسر ویزا ویزا رو داده و یا برعکس با وجودی که پرونده درست بوده ویزا رد شده.

البته شما نگفنید حتی با در نظر گرفتن نرخ Oanada در روز سابمیت کردن فرم پول کمتر بوده؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)