نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 514 از 529 نخستنخست ... 14414464504505506507508509510511512513514515516517518519520521522523524 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,131 تا 5,140 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

سلام دوست عزیز

دریافت پذیرش و فاند را به شما تبریک فراوان میگویم امیدوارم که بقیه کارها هم به خوبی انجام شوند

در مورد این سوال

۱) من پذیرش فول فاند (هزینه دانشگاه + هزینه زندگی) دارم آیا برای ویزا مدرک مالی نیازه یا همین که دانشگاه در نامه CAS ذکر کنه بهم اسکالرشیپ داده کافیه؟

اگر در نامه دانشگاه میزان دقیق استایپند درج شده باشد و این میزان بیشتر از هزینه لازم ماهیانه 1015 پوند برای غیر لندن مثلا باشد و همچنین دانشگاه به روشنی شما را معاف از شهریه کرده باشد در این صورت نیاز به مدرک مالی دیگر ندارید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Marz2020 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من به تازگی اینجا آمدم و چند سوال داشتم.
    ۱) من پذیرش فول فاند (هزینه دانشگاه + هزینه زندگی) دارم آیا برای ویزا مدرک مالی نیازه یا همین که دانشگاه در نامه CAS ذکر کنه بهم اسکالرشیپ داده کافیه؟
    ۲) الان که تمام مراکز ویزا بسته هستن چیکار باید بکنیم؟ ۳ ماه دیگه شروع ترمه و قاعدتا از الان باید درخواست ویزا داد که تو تیر و مرداد بشه مدارکو بهشون تحویل داد تا شهریور ویزامون بیاد... الان که هم دفتر تهران و هم دبی و استانبول بسته است راه دیگه ای هست؟
    ۳) اگر احیانا دفتر وی اف اس گلوبال تهران باز بشه، واسه ویزای دانشجویی مصاحبه داره؟ یا این سوال و جوابی که گفتید افسر انجام میده فقط مربوط به دفاتر دبی و استانبوله؟
    ۴) واسه مدارک کارشناسی و ارشد یکی از دو مدرک «ترجمه دانشنامه» یا «ریزنمرات رسمی انگلیسی» کافیه؟
    برای همگی آرزوی موفقیت دارم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام
    خسته نباشین
    من2 تا سوال دارم
    با توجه به اینکه من پذیرش دارم از دانشگاه در لندن و در صورتی که دانشگاه بخواد ترم پاییز رو آنلاین برگزار کنه .
    1 - ما باز هم نیاز به دریافت ویزا داریم برای شروع تحصیل به صورت آنلاین ؟
    2- اکه نیاز نداریم ، در صورتی که برای ترم زمستان نیاز به کلاس حضوری باشه و ویزامون ریجکت بشه چه اتفاقی می افته ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arya_a_86 نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشین
    من2 تا سوال دارم
    با توجه به اینکه من پذیرش دارم از دانشگاه در لندن و در صورتی که دانشگاه بخواد ترم پاییز رو آنلاین برگزار کنه .
    1 - ما باز هم نیاز به دریافت ویزا داریم برای شروع تحصیل به صورت آنلاین ؟
    2- اکه نیاز نداریم ، در صورتی که برای ترم زمستان نیاز به کلاس حضوری باشه و ویزامون ریجکت بشه چه اتفاقی می افته ؟
    متاسفانه هیچ ساز و کاری برای کسانی که از کشور خودشون دوره انلاین میگذرونن دولت بریتانیا در نظر نگرفته. فقط گفته نیاز به Cas نیست. فکر میکنم احتمال زیاد در پاییز بیشتر دوره ها حضوری باشه. من خودم هم با این مشکل مواجه شدم و پذیرش پاییز دارم و نیاز به گذروندن دوره پیش نیاز زبان. از اونجایی که همه پیش نیاز ها انلاین برگزار میشه فعلا چون هیچ تضمینی نیست که ادم وقت و هزینه بزاره بعدش برای دوره اصلی ویزا نشه شرکت نکردم.دوره های انلاین نیاز به cas و ویزا ندارن فعلا

Junior Member

سلام متاسفانه این موضوع خیلی مهمه و خیلی تو روند کار تاثیر میزاره ، ما بعد از کلی هزینه اگه نتونیم ویزا بگیریم خوب در واقع فقط یه کورس آنلاین گذروندیم و این فقط یه هزینه اضافه هستش
    برای شما اینجوری خوب پذیرشتونم از بین میره اگه نگذرونین درسته ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh200 نمایش پست ها
    متاسفانه هیچ ساز و کاری برای کسانی که از کشور خودشون دوره انلاین میگذرونن دولت بریتانیا در نظر نگرفته. فقط گفته نیاز به Cas نیست. فکر میکنم احتمال زیاد در پاییز بیشتر دوره ها حضوری باشه. من خودم هم با این مشکل مواجه شدم و پذیرش پاییز دارم و نیاز به گذروندن دوره پیش نیاز زبان. از اونجایی که همه پیش نیاز ها انلاین برگزار میشه فعلا چون هیچ تضمینی نیست که ادم وقت و هزینه بزاره بعدش برای دوره اصلی ویزا نشه شرکت نکردم.دوره های انلاین نیاز به cas و ویزا ندارن فعلا

ApplyAbroad Superstar

سلام متاسفانه این موضوع خیلی مهمه و خیلی تو روند کار تاثیر میزاره ، ما بعد از کلی هزینه اگه نتونیم ویزا بگیریم خوب در واقع فقط یه کورس آنلاین گذروندیم و این فقط یه هزینه اضافه هستش
    سلام دوست عزیز
    یک نکته ای هم که مهم است دید وزارت علوم ایران به دوره های آنلاین است. شاید لازم باشد مطمئن شوید که مدارک دوره آنلاین را شناسائی میکنند. در ذهن من این است که قبلا قبول نداشتند.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز
    یک نکته ای هم که مهم است دید وزارت علوم ایران به دوره های آنلاین است. شاید لازم باشد مطمئن شوید که مدارک دوره آنلاین را شناسائی میکنند. در ذهن من این است که قبلا قبول نداشتند.

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام
    من فکر میکنم این اتفاق برای دوستانی باید مهم باشه که قصد داشته باشن بعد از تحصیلشون برگردن ایران . درسته ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

ApplyAbroad Superstar

سلام بر شما

بلی خوب قاعدتا همین طور است که میفرمایید. که از دید من با شرایط بازار کار در دوره کرونا و به امید خدا پسا کرونا (اگر برسد!) خیلی دور از ذهن هم نباید باشد.

سلام
    من فکر میکنم این اتفاق برای دوستانی باید مهم باشه که قصد داشته باشن بعد از تحصیلشون برگردن ایران . درسته ؟

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

بله عملا اتلاف وقت و هزینس. چون این دوره های انلاین مثل زبان یا پیش نیاز های دیگه هم فقط بدرده همون دانشگاه میخوره و برای دانشگاه های دیگه بلا استفاده هست.من هم قید ترم پاییز رو زدم. فعلا که ویزا سنترها به طور خیلی محدود چندتا کشور باز شده و همون ها هم که باز شده گفته فعلا پرونده جدید نمیگیرن و فعلا فقط پرونده های قبلی رو بررسی میکنن.فکر میکنم حداقل دو ماه دیگه هم طول بکشه تا مابقی ویزا سنترها باز بشن و به روال عادی برگرده و عملا کسانی که میخوان برای پاییز اقدام کنن شاید نرسند. باید دید شرایط به کجا میرسه ولی اینطوری که بنظر میاد احنمالا بیشتر دانشگاه ها ترم پاییز حضوری باشه. اما باید ساز و کاری برای کسانی که انلاین میگزرونن در نظر میگرفتن که متاسفانه نشد.بله پذیرش منم از بین میره.

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام مجدد دوست عزیز

پیشنهاد میکنم با دانشگاه وارد مذاکره شوید و بخواهید که بدون پیش پرداخت کز نامبر را برایتان بگیرند و رلیس کنند. توضیح بدهید به دلیل مشکلات بانکی بین دو کشور امکان انتقال وجه تا رسید به انگلستان برایتان وجود ندارد.

حدس من این است که دانشگاه با شما همکاری کند. با توجه به شرایط کلی پذیرش دانشجوی خارجی در دوره کرونا و خروج انگلیس از اتحادیه اروپا که منجر به کاهش قابل توجه دانشجوهای خارجی شده و شرایط خاص این دانشگاه که متکی به دانشجوهای داخلی از اقلیتها با شرایط مالی عمدتا معمولی است احتمالا دانشگاه انعطاف به خرج بدهد و کز را بدون پیش پرداخت ارسال کند.

امید که کمکی کرده باشم.
    سلام
    پیشنهاد به جایی دادین و گزینه خوبی هست از اینکه اگر دانشگاه قبول کنند و CAS رو برای ما بفرستن و اینجوری باعث میشه تا اون موقع که نتیجه حضوری برگزار شدن کلاس‌ها و یا حتی قطعی شدن ارسال ویزا صبر کرد و مطمئن شد و بعد پول رو واریز کرد... ولی خب الآن گیر اینجاست که این حجم از پول (مثلا پونصد میلیون) رو چطور همراه خودمون ببریم دانشگاه؟ و یا موقع مصاحبه برای درخواست ویزا همین سوال رو از ما بپرسن که چطور قرار پشتیبانی بشین رو چی بأس جواب داد؟
    بیشتر خوشحال میشیم تجربه‌های اساتیدی که قبلا این مراحل رو رفتن و یا دوستانی که این اطلاعات رو دارن اینجا به اشتراک بذارن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)