نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 487 از 529 نخستنخست ... 387437477478479480481482483484485486487488489490491492493494495496497 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,861 تا 4,870 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrumgh نمایش پست ها
    یلام
    سوپیشینه‌ نیاز نیست . منشا پول باید مشخص باشه . تعهد محضری و ترجمه اون لازمه و مدارک مالی پدرتون . البته اگه کامل این صفحات رو بخونید شاید جواب های کامل تر و بهتری رو ببینید .
    سلام، تعهد محضری دیگه چیه؟

Junior Member

سلام دوستان، من CAS اى كه از دانشگاه دريافت كردم تو پروفايله دانشگاهمه و چيزى به من ايميل نشده، ميخاستم بدونم تو مداركى كه به visa application center ميخوام ارائه كنم، چيزى به صورت CAS بايد ارائه كنم؟ ( البته من در مراحل اوليه فرم درخواست انلاين ويزا كد CAS رو وارد كردم)
    و اينكه offer letter دانشگاهم بايد ارائه كنم موقع تحويل مدارك؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تا آخرین اطلاع من پاسخ به هر دوسوال مثبت است. نامه تصریحا با شماره کز به نظرم به خصوص مهم است. از دانشگاه بخواهید مستقل از نامه آفر انرا برایتان بفرستند. سفارت قاعدتا از طریق شماره کز میتواند صحت انرا بررسی کند ولی فکر میکنم حتما جزو مدارک لازم است باشد.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Poona1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من CAS اى كه از دانشگاه دريافت كردم تو پروفايله دانشگاهمه و چيزى به من ايميل نشده، ميخاستم بدونم تو مداركى كه به visa application center ميخوام ارائه كنم، چيزى به صورت CAS بايد ارائه كنم؟ ( البته من در مراحل اوليه فرم درخواست انلاين ويزا كد CAS رو وارد كردم)

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام بر شما و ممنون از پاسخ سريعتان
    من از دانشگاه در مورد CAS پرسيدم و اين رو در جواب به من گفتند:

.I have received the CAS statement in my portico(containing the necessary information)but not an email from UCL with the subject of CAS. Is there any document related to UCL acceptance(I mean a separate letter with the subject of CAS) that I should present when attending the visa application center?(since UCL says:You will receive a CAS statement from UCL by e-mail which contains your CAS number and additional information you will need from UCL to make a Tier 4 visa application.)
    جواب:
    . No, you only need the CAS number.
    نظرتون چيه؟
    البته تو چك ليست انتهاى فرم اپليكيشن انلاين ويزا ، فقط از من پاسپورت، پرينت بانكى، تاييديه ATAS ، مدرك ارشدم و اجازه حضور در تركيه رو ميخاد كه به ويزا اپليكيشن سنتر ارائه كنم ( حرفى از نامه ی CAS نيست)
    تو نامه آفرم که از دانشگاه اومده به این عبارت برخورد کردم:
    You will be required to present both your ATAS certificate and your offer letter to the entry clearance officer when applying for an entry visa. In addition, you must present your ATAS certificate when you enrol at UCL.

خب معلوم شد که باید نامه آفر رو ارائه کنم، نظرتون در مورد CAS جیه؟ و اينكه منظور از مدرك اجازه حضور در تركيه چيه؟
    ویرایش توسط Poona1988 : August 21st, 2019 در ساعت 10:21 PM

Junior Member

و اينكه به نظرتون كارت ملى رو هم ترجمه كنم يا شناسنامه كافيه؟من از پدرم هم به عنوان اسپانسر تعهد گرفتم، ايا ترجمه شناسنامه ايشون كافيه يا كارت مليشونم ترجمه كنم؟
    ویرایش توسط Poona1988 : August 21st, 2019 در ساعت 10:36 PM

ApplyAbroad Guru

از نظر قانونی شما فقط باید اطلاعات CAS رو در فرم وارد کنید و نیاز به ارایه خود نامه نیست ولی بهتره این کار انجام بشه اگر بخصوص دانشگاه براتون چیزی فرستاده ولی موارد زیادی ویزا گرفتند و مدرکی به عنوان CAS ارایه نکردند. در مورد دوم هم خیر آفر دانشگاهی که از آن CAS دارید ضروری نیست و میل خودتونه بذارید. در بحث مصاحبه مواردی بوده که افسر ویزا پرسیده از چه دانشگاه های دیگری آفر دارید و یا اقدام کردید برای همین ارایه آفر دانشگاه های دیگر میتونه نشون بده که شما فقط برای این دانشگاه خاص اقدام نکردید (البته موارد مصاحبه خیلی پیچیده هستند و باید به صورت موردی بررسی شند برای هر پرونده)

ApplyAbroad Guru

سلام بر شما و ممنون از پاسخ سريعتان
    من از دانشگاه در مورد CAS پرسيدم و اين رو در جواب به من گفتند:

.I have received the CAS statement in my portico(containing the necessary information)but not an email from UCL with the subject of CAS. Is there any document related to UCL acceptance(I mean a separate letter with the subject of CAS) that I should present when attending the visa application center?(since UCL says:You will receive a CAS statement from UCL by e-mail which contains your CAS number and additional information you will need from UCL to make a Tier 4 visa application.)
    جواب:
    . No, you only need the CAS number.
    نظرتون چيه؟
    البته تو چك ليست انتهاى فرم اپليكيشن انلاين ويزا ، فقط از من پاسپورت، پرينت بانكى، تاييديه ATAS ، مدرك ارشدم و اجازه حضور در تركيه رو ميخاد كه به ويزا اپليكيشن سنتر ارائه كنم ( حرفى از نامه ی CAS نيست)
    تو نامه آفرم که از دانشگاه اومده به این عبارت برخورد کردم:
    You will be required to present both your ATAS certificate and your offer letter to the entry clearance officer when applying for an entry visa. In addition, you must present your ATAS certificate when you enrol at UCL.

خب معلوم شد که باید نامه آفر رو ارائه کنم، نظرتون در مورد CAS جیه؟ و اينكه منظور از مدرك اجازه حضور در تركيه چيه؟
    توضیح بدید که شهروندان ایرانی نیازی به ویزا برای سفر به ترکیه ندارند

Junior Member

سلام بر شما،شفاهى توضيح بدم تو مصاحبه يا اينكه متن كتبى خودم بنويسم و به صورت يه برگه بزارم لاى مدارك ؟ و اينكه ايا ترجمه كارت ملى هم لازمه؟

Junior Member

سلام مجدد خدمت دوستان
    به نظر شما بهتره همسرم به عنوان ديپند همزمان با من اقدام كنه و با من بياد( من سلف فاند هستم) يا اينكه به صورت جدا اقدام كنه (يعنى زمانيكه من انگليسم)؟ در كدوم صورت احتمال ريجكتى كمتره؟( مدارك مالى من قويه)
    ویرایش توسط Poona1988 : August 22nd, 2019 در ساعت 04:22 PM

ApplyAbroad Guru

سلام بر شما،شفاهى توضيح بدم تو مصاحبه يا اينكه متن كتبى خودم بنويسم و به صورت يه برگه بزارم لاى مدارك ؟ و اينكه ايا ترجمه كارت ملى هم لازمه؟
    در کاور لتر توضیح بدید البته فکر کنم تو خود فرم هم میتونید توضیح بدید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)