نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 513 از 529 نخستنخست ... 13413463503504505506507508509510511512513514515516517518519520521522523 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,121 تا 5,130 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

سلام، تبریک میگم بابت دریافت پذیرش.

همین لینک هایی که دوستان فرستادند رو بخونید و اطلاعات بیشتر رو در اینترنت جستجو کنید. زمانی که وقت مصاحبه شما تایین بشه چک لیست مدارک رو هم بهتون میدن که روز مصاحبه با خودتون ببرید. مصاحبه شما ممکنه با سوال های ساده شروع بشه مثل نام و ملیتتون که کمک میکنه سطح زبان شما توسط آفیسر سنجیده بشه. سوال هایی هم ممکنه پرسیده بشه که چرا انگلستان رو انتخاب کردین و یا چرا این دانشگاه. این دو سوال رو با هم اشتباه نکنید. سعی کنید مدارک یا توضیحی داشته باشید که منشا پولتون رو هم نشون بده. تمام مدارک رو که به انگلیسی نیست ترجمه کنید ولی به هیچ عنوان به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه نیاز ندارید - بی دلیل هزینه نکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arya_a_86 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه university of east london پذیرش unconditional برای مقطع ارشد گرفتم .
    کجا میتونم مدارک مورد نیاز سفارت رو پیدا کنم ؟
    و اینکه آیا کسی هست که برای این دانشگاه پذیرش گرفته باشه ؟

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد دوست عزیز

پیشنهاد میکنم با دانشگاه وارد مذاکره شوید و بخواهید که بدون پیش پرداخت کز نامبر را برایتان بگیرند و رلیس کنند. توضیح بدهید به دلیل مشکلات بانکی بین دو کشور امکان انتقال وجه تا رسید به انگلستان برایتان وجود ندارد.

حدس من این است که دانشگاه با شما همکاری کند. با توجه به شرایط کلی پذیرش دانشجوی خارجی در دوره کرونا و خروج انگلیس از اتحادیه اروپا که منجر به کاهش قابل توجه دانشجوهای خارجی شده و شرایط خاص این دانشگاه که متکی به دانشجوهای داخلی از اقلیتها با شرایط مالی عمدتا معمولی است احتمالا دانشگاه انعطاف به خرج بدهد و کز را بدون پیش پرداخت ارسال کند.

امید که کمکی کرده باشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط arya_a_86 نمایش پست ها
    سلام ممنون
    تا اونجایی که من مطالعه کردم و با دانشگاه صحبت کردم
    cas number رو زمانی میدن که deposit پرداخت بشه بعد از اون نامه رو میفرستن که cas number هم توش نوشته شده
    من کل اون فایل رو خوندم ولی متاسفانه لیستی از مدارک رو نتونستم پیدا کنم ( مخصوصا برای ایرانیا خوب کلا همه چیز فرق میکنه و یه سری مدارک اضافی حتما لازمه )
    ویرایش توسط susighton : May 28th, 2020 در ساعت 02:11 PM دلیل: typo

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

دوستمون susighton به نکته خوبی اشاره کردند، به دانشگاه بگویید به علت تحریم ها امکان فرستادن پول رو ندارید و وقتی به انگلستان بروید پرداخت میکنید. ممکن است با شما همکاری کنند. من هم چک لیست مدارکی را که TLScontact در گذشته در اختیار متقاضیان ویزا قرار داده براتون گذاشتم. گذاشتن تمام این مدارک شاید اجباری نباشد ولی نشان میدهد معمولاً چه مدارکی باید ارایه شود:

Birth certificate

A letter of permission from your legal guardian/parent confirming use of their money and relationship to you

Valid Passport or travel document

Evidence of arrangements made. Such as: tour details / flight details / letter of invitation / evidence of sponsors immigration status in the UK

Evidence of the employment and all incomes stated on the application form. Such as: letter from employer / pay slips / tax returns / business registeration documents / business bank account statements

Evidence of qualifications obtained

Evidence of ability to meet costs of trip, as stated on the application form. Such as : bank statements of the person paying for the trip

Evidence of assets like property or land. Such as : property deed / mortgage statements / tenancy agreements / accountant's letter / land registration documents

ایام به کام.

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام مجدد دوست عزیز

پیشنهاد میکنم با دانشگاه وارد مذاکره شوید و بخواهید که بدون پیش پرداخت کز نامبر را برایتان بگیرند و رلیس کنند. توضیح بدهید به دلیل مشکلات بانکی بین دو کشور امکان انتقال وجه تا رسید به انگلستان برایتان وجود ندارد.

حدس من این است که دانشگاه با شما همکاری کند. با توجه به شرایط کلی پذیرش دانشجوی خارجی در دوره کرونا و خروج انگلیس از اتحادیه اروپا که منجر به کاهش قابل توجه دانشجوهای خارجی شده و شرایط خاص این دانشگاه که متکی به دانشجوهای داخلی از اقلیتها با شرایط مالی عمدتا معمولی است احتمالا دانشگاه انعطاف به خرج بدهد و کز را بدون پیش پرداخت ارسال کند.

امید که کمکی کرده باشم.

Junior Member

سلام خسته نباشید
    من از دانشگاه University of Hertfordshire پذیرش دارم.
    هزینه تحصیلم سالانه ۱۵۰۰۰ و هزینه خوابگاه ۶۰۰۰ پوند هست. من میخوام بدونم که برای تمکن مالی چقدر باید توی حساب باشه؟
    و به خاطر شرایط کرونا من با آزمون زبان دولینگو پذیرش دانشگاهمو قطعی کردم ، حالا برای سفارت باید چیکار کنم؟ حتما آیلتس میخواد؟ اگر آیلتس میخواد چه نمره ای؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید🙏🏼

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

دریافت پذیرش را به شما تبریک میگویم و امیدوارم در بقیه مسیر هم موفق باشید

من میخوام بدونم که برای تمکن مالی چقدر باید توی حساب باشه؟

از لحاظ مالی تمکن باید نشان بدهد شما شهریه + هزینه زندگی برای 9 ماه را دارید. هزینه زندگی را هم باید دست کم - اگر اشتباه نکنم - ماهیانه 1015 پوند در نظر بگیرید. سایت Oanda الان پوند را معادل تقریبی 5200 تومان نشان میدهد ولی اخیرا من از کسانی شنیدم که افسرها به قیمت سایت bonbast ارجاع میدهند. چون قانون و قاعده رسما عوض نشده این دومی را مطمین نیستم و حتما لطفا از دوستان دیگر هم کسب اطلاع بفرمایید.

پایدار باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dheidari نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من از دانشگاه University of Hertfordshire پذیرش دارم.
    هزینه تحصیلم سالانه ۱۵۰۰۰ و هزینه خوابگاه ۶۰۰۰ پوند هست. من میخوام بدونم که برای تمکن مالی چقدر باید توی حساب باشه؟
    و به خاطر شرایط کرونا من با آزمون زبان دولینگو پذیرش دانشگاهمو قطعی کردم ، حالا برای سفارت باید چیکار کنم؟ حتما آیلتس میخواد؟ اگر آیلتس میخواد چه نمره ای؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید������������

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

دریافت پذیرش را به شما تبریک میگویم و امیدوارم در بقیه مسیر هم موفق باشید

من میخوام بدونم که برای تمکن مالی چقدر باید توی حساب باشه؟

از لحاظ مالی تمکن باید نشان بدهد شما شهریه + هزینه زندگی برای 9 ماه را دارید. هزینه زندگی را هم باید دست کم - اگر اشتباه نکنم - ماهیانه 1015 پوند در نظر بگیرید. سایت Oanda الان پوند را معادل تقریبی 5200 تومان نشان میدهد ولی اخیرا من از کسانی شنیدم که افسرها به قیمت سایت bonbast ارجاع میدهند. چون قانون و قاعده رسما عوض نشده این دومی را مطمین نیستم و حتما لطفا از دوستان دیگر هم کسب اطلاع بفرمایید.

پایدار باشید
    سلام. چیزی که به طور واضح توی اخرین راهنمای ویزای tier4 در بند 96 و 97 اومده ملاک سایت oanda هستش و از نظر قانونی نمیشه به جای دیگه ارجاع داد. مگر اینکه به طور روشن دستور العمل جدیدی برای ایرانیها بیاد. اما درخصوص ویزای ویزیت بله هیچ دستورالعملی نیست و می تونن با نرخ ازاد حساب کنن و احتمالا اون موارد ویزای ویزیت بوده. اینکه افسر بیاد ارجاع بده به سایتی غیر از oanda برای tier4 خلاف قانونه.
    https://assets.publishing.service.go...tober_2019.pdf

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

خیلی ممنون از اینکه توجه کردید. من البته فکر میکنم توجه ما باید به نتیجه کار باشد تا قضاوت رفتار افسر ویزا. از این سند من هم مطمین هستم و روشن است به oanda اشاره دارد کما اینکه منهم نوشتم که متن سند عوض نشده است.

نکته این است که اگر این مساله واقعیت داشته باشد هزینه و زحمت دوستان است که به هدر میرود و به نتیجه نمیرسد. و طبیعتا امکان شکایت از افسر ویزا را هم ندارند. بنابراین تجربه عملی دوستانی که قبل از lockdown ویزا شده اند الان مهم است که بفرمایند ایا واقعا این نرخ oanda برای ویزای tier 4 نادیده گرفته میشود یا اینکه خیر و هنوز معیار عمل افسر ویزاست و انها با پوند 5200 توانی ویزا شده اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh200 نمایش پست ها
    سلام. چیزی که به طور واضح توی اخرین راهنمای ویزای tier4 در بند 96 و 97 اومده ملاک سایت oanda هستش و از نظر قانونی نمیشه به جای دیگه ارجاع داد. مگر اینکه به طور روشن دستور العمل جدیدی برای ایرانیها بیاد. اما درخصوص ویزای ویزیت بله هیچ دستورالعملی نیست و می تونن با نرخ ازاد حساب کنن و احتمالا اون موارد ویزای ویزیت بوده. اینکه افسر بیاد ارجاع بده به سایتی غیر از oanda برای tier4 خلاف قانونه.
    ویرایش توسط susighton : May 31st, 2020 در ساعت 03:42 AM

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام دوستان. من به تازگی اینجا آمدم و چند سوال داشتم.
    ۱) من پذیرش فول فاند (هزینه دانشگاه + هزینه زندگی) دارم آیا برای ویزا مدرک مالی نیازه یا همین که دانشگاه در نامه CAS ذکر کنه بهم اسکالرشیپ داده کافیه؟
    ۲) الان که تمام مراکز ویزا بسته هستن چیکار باید بکنیم؟ ۳ ماه دیگه شروع ترمه و قاعدتا از الان باید درخواست ویزا داد که تو تیر و مرداد بشه مدارکو بهشون تحویل داد تا شهریور ویزامون بیاد... الان که هم دفتر تهران و هم دبی و استانبول بسته است راه دیگه ای هست؟
    ۳) اگر احیانا دفتر وی اف اس گلوبال تهران باز بشه، واسه ویزای دانشجویی مصاحبه داره؟ یا این سوال و جوابی که گفتید افسر انجام میده فقط مربوط به دفاتر دبی و استانبوله؟
    ۴) واسه مدارک کارشناسی و ارشد یکی از دو مدرک «ترجمه دانشنامه» یا «ریزنمرات رسمی انگلیسی» کافیه؟
    برای همگی آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh200 نمایش پست ها
    مساله به این سادگی نیست. من هم اتفاقا بارها از دوستانی که میگند تجربه مشابه داشتند رو گفتم بیاند نامه رفیوز رو بذارن ولی کسی نذاشت. ولی شما با دو تا مساله مواجه هستید: شما در ویزای دانشجویی حق اپیل ندارید و تجدید نظر هم خیلی کارآمد نیست. دوم اینکه به دلیل وجود مصاحبه افسر ویزا میتونه به راحتی این سوال رو بپرسه که درسته موجودی بانکی شما درسته ولی براساس نرخ واقعی ارز شما یک چهارم پول رو در حساب دارید و بقیش کجاست؟؟ اون موقع شما اگر توجیه خوبی نداشته باشید افسر ویزا میتونه شما رو رد کنه و کارش هم غیرقانونی نیست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Marz2020 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من به تازگی اینجا آمدم و چند سوال داشتم.
    ۱) من پذیرش فول فاند (هزینه دانشگاه + هزینه زندگی) دارم آیا برای ویزا مدرک مالی نیازه یا همین که دانشگاه در نامه CAS ذکر کنه بهم اسکالرشیپ داده کافیه؟
    ۲) الان که تمام مراکز ویزا بسته هستن چیکار باید بکنیم؟ ۳ ماه دیگه شروع ترمه و قاعدتا از الان باید درخواست ویزا داد که تو تیر و مرداد بشه مدارکو بهشون تحویل داد تا شهریور ویزامون بیاد... الان که هم دفتر تهران و هم دبی و استانبول بسته است راه دیگه ای هست؟
    ۳) اگر احیانا دفتر وی اف اس گلوبال تهران باز بشه، واسه ویزای دانشجویی مصاحبه داره؟ یا این سوال و جوابی که گفتید افسر انجام میده فقط مربوط به دفاتر دبی و استانبوله؟
    ۴) واسه مدارک کارشناسی و ارشد یکی از دو مدرک «ترجمه دانشنامه» یا «ریزنمرات رسمی انگلیسی» کافیه؟
    برای همگی آرزوی موفقیت دارم
    جواب اکثر سوالات شما هست در فروم و مصاحبه از همه ممکنه انجام بشه و ربطی به محل تقاضا نداره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)