نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 10 از 529 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110510 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : برای گرفتن ویزای انگلیس آیا شهریه دانشگاه رو باید پرداخت کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط masud_809
    با سلام به دوستان
    آیا برای گرفتن ویزای انگلیس، شهریه دانشگاه رو باید پرداخت کنیم یا نه؟ چطوریه؟
    اگه برای ویزا اقدام کردیم و گرفتیم و بعدش نرفتیم، می تونیم برای یه کشور دیگه درخواست ویزا بدیم و بریم اون کشور؟
    بستگی به دانشگاه داره... معمولا با نامه پذیرش توضیح می دند.. ولی برای ویزا می تونه خیلی کمک کنه اگه شهریه پرداخت کرده باشید.

مشکلی پیش نمی یاد ولی دفعه های بعد که می خوای ویزا uk رو بگیری ازت می پرسند و توضیح می خوان..
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

1- my friend just did like that without any payment in advance
    2-no idea

Junior Member

خیلی ممنون. پس فک کنم بدون پرداخت شهریه هم مشکلی پیش نیاد چون تو آفر که چیزی ننوشته که شما "باید" پرداخت کنید.
    قسمت دوم سوال رو هم اگه نظری دارین ممنون میشم.
    فرضا انگلیس ویزا داد برای تحصیل.
    حالا با این پاسپورت می تونم برم برا کانادا درخواست ویزای تحصیلی کنم؟ مشکلی پیش نمی آد؟
    ممنون.
    {&quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0}

ApplyAbroad Hero

حالا با این پاسپورت می تونم برم برا کانادا درخواست ویزای تحصیلی کنم؟ مشکلی پیش نمی آد؟
    ممنون.
    شما وقتی برای ویزا کشوری اقدام می کنی.. اونا در مورد ویزا هایی که گرفتید سوال می پرسند.. پس از شما هم در مورد انگلیس می پرسند.. باید جواب داشته باشید..
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

با سلام به دوستان
    آیا برای گرفتن ویزای انگلیس، شهریه دانشگاه رو باید پرداخت کنیم یا نه؟ چطوریه؟
    اگه برای ویزا اقدام کردیم و گرفتیم و بعدش نرفتیم، می تونیم برای یه کشور دیگه درخواست ویزا بدیم و بریم اون کشور؟
    سلام

نه،چیزی که سفارت می خواد اثبات توانایی مالی و نحوه پرداخت شهریه و هزینه زندگی هست.( / حساب بانکی/ سند/ بورس ، ....)

مشکلی نیست. اما کلا همیشه برای هر ویزایی که توی پاسپورتتون هست باید بتونید دلیل قانع کننده ای بیارید اگر لازم شد . حتی مثلا یک ماه بعد از ورود به انگلیس و زمان police registeration از من دلیل رفتن به چین رو پرسیدن و اینقدر با جزئیات و دقیق بود که حتی به عنوان مقاله کنفرانسش هم رسیدیم...
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, Mechanical Engineering, UT/Netherlands

سلام،

فکر کنم بر اساس اون چیزایی که تو سایت یکی از دانشگاه ها در این باره نوشته بود، اگه فاند دارید اونوقت موسسه ای که ازش فاند گرفتید یه نامه میزنه به دانشگاه و دیگه نیازی به واریز اولیه پول نیست. اما اگه فاند ندارید بر اساس سایت اون دانشگاه فکر کنم باید حتما پول رو بریزید به حسابشون تا اونا یک معرفی نامه مانندی برای ویزا براتون پست کنند. مبلغش رو هم 2000 یورو نوشته. البته یه چیزایی هم نوشته که انگار سیستم points based شده از اول April. تو سایت دانشگاهت حتما توضیح دادن، بگرد پیدا کن. من آدرس اون وب رو برات PM میدم.

Junior Member

خیلی ممنون از همه دوستان.
    کمک بزرگی کردید.
    من دکمه تشکر نمی بینم که از شما تشکر کنم، ولی
    ممنون.
    {&quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0}

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fark
    سلام،

بر اساس سایت اون دانشگاه فکر کنم باید حتما پول رو بریزید به حسابشون تا اونا یک معرفی نامه مانندی برای ویزا براتون پست کنند. مبلغش رو هم 2000 یورو نوشته. البته یه چیزایی هم نوشته که انگار سیستم points based شده از اول April. تو سایت دانشگاهت حتما توضیح دادن، بگرد پیدا کن. من آدرس اون وب رو برات PM میدم.
    خیلی ممنون.
    می خونمش ببینم چی گفته.
    فعلا

Junior Member

مطلب رو خوندم. نه! نمی خواد پول رو واریز کنید. شاید بعضی دانشگاهها بخواد ولی اکثرا نمی خوان. مثلا همپریال کالج رو چک کردم نمی خواست. اینا فقط یه مدرک مالی می خوان که شما بتونین ساپورت مالی شهریه سال اول به علاوه یه مبلغ برا اکومودیشن و اسکانتون ارائه بدین. پولی برا واریز نمی خوان.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا انگلیس

سلام بچه ها

من از دانشگاه منچستر برای PHD در شیمی پذیرش بدون فاند گرفتم.می خواستم بدونم از چند وقت قبل از اقدام برای ویزا باید توی حسابم پول بزارم؟ چقدر هم باید بزارم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)