نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 107 از 529 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان

تغییر دیگه در مورد Tier 2 اعمال شده. از آوریل 2012 دیگه PSW وجود نخواهد داشت. در عوض فارغ التحصیلان رشته های دانشگاهی در صورتیکه پیشنهاد کار با حقوق حداقل 20 هزار پوند در سال از شرکتی که در فهرست مورد تایید UKBA هست داشته باشند بدون نیاز به آگهی شدن کار برای چهار هفته میتونند استخدام بشند که خوب این مساله فرایند استخدام رو کمی ساده تر میکنه.

دوستان من در مورد گواهی بانکی ايران دیروز به شرکت VFS ایمیل زدم اين پاسخ رو به من داد. شرکت پاسخ داد که گواهی بانکی ايران رو فبول مي کنن. آیا پاسخ شرکت قابل اطمينان هست؟ لطفا راهنمایی کنيد. عين ايميل و پاسخ رو پايين آوردم.

Dear Ahmad
    Good day
    .With regards to your query, kindly find below answers
    .We hope we have answered to all your queries. If you need further assistance feel free to contact us
    Regards
    UK Visa Application Centre, UAE

Dear Sir/Madam
    I am from Iran and I have been accepted in Royal Holloway, University of London for PhD Program with a partial scholarship and now I am going to apply for study visa (Tier 4). But as you know currently the British embassy in Tehran is not operative and Iranian applicants have to apply through the British embassy in UAE. One of the requirements for applying for study visa is a bank statement confirming adequate funds to cover my course fees and living costs. Regard to the matter I have two questions and your valued answers will provide great contribution in facilitating my application process

As I understood the British embassy in UAE does not accept Iranian bank statement because of recent sanction on Iranian central bank. Is this news true
    NO, YOU CAN SUBMIT ANY BANKS STATEMENT OF YOUR CHOICE

2. If British embassy in UAE does not accept Iranian bank statement, does it accept statement from a Malaysian bank? I have also an account in CIMB bank in Kuala Lumpur
    YES, IF YOU WOULD LIKE TO SUBMIT ALSO YOU CAN DO IT

Junior Member

سلام
    من برای PhD می خوام برم انگلیس و الان همسرم هم ویزای شنگن داره و اونجاست می خواستم بدونم برای اینکه همدیگرو بتونیم ببینیم آیا باید ویزا بگیریم؟چه ویزایی؟
    و اگر آره کدوم یکی راحت تره گرفتنش آیا من برای شنگن اقدام کنم بهتره یا اون برای انگلیس؟
    ممنون می شم از دوستانی که تجربه دارن جواب بدن. خیلی مهمه .
    ویرایش توسط chavosh : February 14th, 2012 در ساعت 03:55 PM

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedhsn نمایش پست ها
    سلام
    من برای PhD می خوام برم انگلیس و الان همسرم هم ویزای شنگن داره و اونجاست می خواستم بدونم برای اینکه همدیگرو بتونیم ببینیم آیا باید ویزا بگیریم؟چه ویزایی؟
    و اگر آره کدوم یکی راحت تره گرفتنش آیا من برای شنگن اقدام کنم بهتره یا اون برای انگلیس؟
    ممنون می شم از دوستانی که تجربه دارن جواب بدن. خیلی مهمه .
    کی میرید انگلیس؟ پیام خصوصی بدین به من، کشور مقصد بگید کجاست تا راهنماییتون کنم.

Junior Member

سلام. دوستان میشه به من بگید منظور از no Recourse to public funds که در ویزا نوشته چیه؟ بعلاوه برای Police Registration whitin 7 days که در ویزا نوشته شده کجا باید بریم ثبت شیم!؟
    می تونید بگید وضعیت بیمه برای دانشجوها به چه صورته؟

ممنون از لطفتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samans200 نمایش پست ها
    سلام. دوستان میشه به من بگید منظور از no Recourse to public funds که در ویزا نوشته چیه؟ بعلاوه برای Police Registration whitin 7 days که در ویزا نوشته شده کجا باید بریم ثبت شیم!؟
    می تونید بگید وضعیت بیمه برای دانشجوها به چه صورته؟

ممنون از لطفتون
    No resource to public funds یعنی حق استفاده از مزایای رفاهی عمومی دولت (مثل حقوق بازنشسته ها، مسکن و ...) رو ندارید. برای پلیس هم شما که در لندن خواهید بود برید به این آدرس:

Address: The Overseas Visitors Records Office, Brandon House, 180 Borough High Street, London, SE1 1LH.
    Opening Hours: Monday - Friday 0900 - 1600

با خودتون 34 پوند (صحیح، معمولا اضافه پول ندارند که بهتون بدن)، پاسپورت، گواهی تحصیلی (از دانشگاه بگیرید و بگید برای پلیس می خواید) ببرید.
    http://www.met.police.uk/overseas_vi...records_office

Member
    رشته و دانشگاه
    MA of Fashion Design, University of Sothampton

پیش فرض Residence permit number

از دوستان عزیز، کسی می دونه Residence permit number چیه و کجای ویزا نوشته شده؟ می خوام ویزای شنگن بگیرم و Application Form این رو از من می خواد. طبق جستجوهای من باید روی UK Entery Clearance ما نوشته شده باشه. فقط نمی دونم اون عدد بزرگ و قرمز بالای ویزاست یا اونی که ترکیب عدد و حرف نوشته شده در کنار VISA TIER 4 (GENERAL) STUDENT ......؟ اگه کسی می دونه لطفاً پاسخ بده. مورد، یه کمی هم فوری هست. متشکرم.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : Residence permit number

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.rezaei نمایش پست ها
    از دوستان عزیز، کسی می دونه Residence permit number چیه و کجای ویزا نوشته شده؟ می خوام ویزای شنگن بگیرم و Application Form این رو از من می خواد. طبق جستجوهای من باید روی UK Entery Clearance ما نوشته شده باشه. فقط نمی دونم اون عدد بزرگ و قرمز بالای ویزاست یا اونی که ترکیب عدد و حرف نوشته شده در کنار VISA TIER 4 (GENERAL) STUDENT ......؟ اگه کسی می دونه لطفاً پاسخ بده. مورد، یه کمی هم فوری هست. متشکرم.
    مهم نیست خیلی این چیزها. همون شماره رفرنس ویزا رو بنویسید.

Member
    رشته و دانشگاه
    MA of Fashion Design, University of Sothampton

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    مهم نیست خیلی این چیزها. همون شماره رفرنس ویزا رو بنویسید.
    هومن عزیز، میشه بفرمایید شماره ی رفرنس کدومه؟! ما یه Vaf No داریم که شش رقمیه، یه ترکیب عدد و حرف داریم که جلوی نوع ویزا نوشته شده و یه شماره ی نه رقمی قرمز بالای ویزا. حالا منظور شما کدومه؟
    *توضیح بیشتر برای کسانی که می خوان اطلاعات موجود روی ویزای خودشون رو بدونن: vaf no ، همون Unique identification number هست. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید:
    http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/si...df?view=Binary

از مدیران محترم انجمن خواهش می کنم، جواب ها رو صریح بنویسن که جای شبهه ای باقی نمونه. چرا که اگر جوابی کامل داده بشه جای سوالات بیشتر باز نمیشه و محتوای صفحه ها، مختصرتر و مفهوم تر می مونه.
    متشکرم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.rezaei نمایش پست ها
    هومن عزیز، میشه بفرمایید شماره ی رفرنس کدومه؟! ما یه Vaf No داریم که شش رقمیه، یه ترکیب عدد و حرف داریم که جلوی نوع ویزا نوشته شده و یه شماره ی نه رقمی قرمز بالای ویزا. حالا منظور شما کدومه؟
    *توضیح بیشتر برای کسانی که می خوان اطلاعات موجود روی ویزای خودشون رو بدونن: vaf no ، همون Unique identification number هست. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید:
    http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/si...df?view=Binary

از مدیران محترم انجمن خواهش می کنم، جواب ها رو صریح بنویسن که جای شبهه ای باقی نمونه. چرا که اگر جوابی کامل داده بشه جای سوالات بیشتر باز نمیشه و محتوای صفحه ها، مختصرتر و مفهوم تر می مونه.
    متشکرم
    شما اینجا از کسی دوست عزیز طلب ندارید و بقیه هم وظیفه ندارند حتما به شما جواب خیلی دقیق بدند و همین جوابی هم که داده شده لطفی بوده. خیلی جالبه بعضیها فکر میکنند اینجا که میاند فورا باید بهشون جواب داده بشه و همه وقت بذارند موارد فوریشون رو پاسخ بدند. اگر جواب من رو درست خونده بودید بهتون گفته بودم که این مسایل اصلا مهم نیستند و کسی رو سر چنین چیز بی اهمیتی رد نمیکنند. فقط برای اینکه این مورد خیلی خیلی فوریتون برطرف بشه بهتون این رو میگم که اون ترکیب عدد و حرف شماره مجوز موسسه آموزشیه و اصلا ربطی به ویزا نداره. شما هم میتونید VAF رو بنویسید که معمولا بیشتر استفاده میشه و در اون فایلی که خودتون هم گذاشتید به اون اشاره شده و هم اون شماره قرمز رنگ رو.

در ضمن این تاپیک مربوط به ویزای تحصیلی انگلستانه و اقدام برای اونه. سوال شما اصلا ربطی به این تاپیک نداره.
    ویرایش توسط houman1979 : February 25th, 2012 در ساعت 06:59 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)