نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 11 از 529 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

N!MA
    Guest

پیش فرض پاسخ : ویزا انگلیس

گردش دقت داشته باشین گردش 6 ماهه میخوان ازتون نه اینکه یه دفه قبل از رفتن به سفارت 20 میلیون بریزین تو حساب چون براشون توجیه نداره و میگن حتما برا گرفتن ویزا یهو اینقدر پول ریختین تو حساب

برا ویزا هم قوانین داره عوض میشه و based point داره میشه یعنی امتیازی > هر روز یه قانون دارن در میارن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, Mechanical Engineering, UT/Netherlands

سلام،

یکی ممکنه بگه منظور از این point based چیه؟ یعنی به غیر از full fund دیگه چه جیزهای دیگه ای میتونه امتیاز محسوب شه؟ من بورس کامل Erasmus Mundus دارم و قراره 6 ماه اول از دو سال MSc ام رو انگلیس باشم. حالا به نظرتون به چه چیزی ممکنه گیر بدن و ویزا ندن؟ با چیزایی که تو این صفحات خوندم به نظر میرسه انگلیس هم داره ویزاش طولانی و سخت میشه. آیا گردش مالی برای فاند دارها هم نیازه؟
    ماکه یه reject ضدحال از Canada خوردیم :'(، خدایا این یکیو دیگه بخیر کن :-X.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط N!MA
    گردش دقت داشته باشین گردش 6 ماهه میخوان ازتون نه اینکه یه دفه قبل از رفتن به سفارت 20 میلیون بریزین تو حساب چون براشون توجیه نداره و میگن حتما برا گرفتن ویزا یهو اینقدر پول ریختین تو حساب
    نیما درست میگه.

گردش حساب برای 6 ماه رو می خوان. و اگه حسابتون کم باشه و یک دفعه یک پله تو حسابتون پیش بیاد (منظورم پول زیادی به حسابتون بیاد) اونوقت فکر می کنن که ممکنه شما از یک سازمان تروریستی پول گرفتید تا خرابکاری کنید و حتما ردتون می کنن. البته برای دانشجوهایی که فاند دارند رو نمیدونم و قصد ایجاد استرس در شما رو هم ندارم. به احتمال زیاد برای دانشجوی داری فاند باید سختگیری کمتری وجود داشته باشه. دوستانی که قبلا ویزای دانشجویی گرفتن بهتر می تونند راهنمایی کنند.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

abehnood
    Guest

سلام
    مرسی از سایت خوبتون
    من offer conditional از دانشگاه brunel دارم .آلان منتظر اینم که offer unconditional و visa letter بهم بدن.می خواستم بدونم رجوع به موسسه اخذ ویزا برای گرفتن ویزا کار درستیه ؟
    اخه یه موسسه هست که اسمشو نمیخوام بیارم ،گفته 3 میلیون میگیره 100% ویزا میگیره
    توی 2 هفته هم ویزاتو تحویل میده ، کل پولم بعد گرفتن ویزا دریافت میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط abehnood
    سلام
    مرسی از سایت خوبتون
    من offer conditional از دانشگاه brunel دارم .آلان منتظر اینم که offer unconditional و visa letter بهم بدن.می خواستم بدونم رجوع به موسسه اخذ ویزا برای گرفتن ویزا کار درستیه ؟
    3میلیون؟؟؟!!! به قول یکی از بچه ها خودت برو دنبالش به جاش برو دبل چیز برگر بخور اگه از نظر حساب بانکی مشکل نداری که گویا اینجوریه فکر نکنم مشکلی داشته باشی
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Junior Member

من در حدود 6ماه که درگیر گرفتن ویزا هستم.یک بارسفارت درخواستم رد کرد(مارس). ایراد ازحساب بانکی گرفته بود که یک رقم که بیشتر از بقیه بود رو از کجا اوردید.البته مدرکی براش جور کردم وحساب بانکی الان
    خیلی بهتر شده.من پذیرش از کالج زبان دارم و بعد از همونجا می خوام پذیرش دانشگاه برای فوق لیسانس بگیرم.
    کسی از این قانون اپریل خبری داره چه فرقی نسبت به قبل کرده؟
    Application formهم تغییری کرده؟
    لطفا کمکم کنید چون همین روزها باید وقت سفارت بگیرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط forood
    من در حدود 6ماه که درگیر گرفتن ویزا هستم.یک بارسفارت درخواستم رد کرد(مارس). ایراد ازحساب بانکی گرفته بود که یک رقم که بیشتر از بقیه بود رو از کجا اوردید.البته مدرکی براش جور کردم وحساب بانکی الان
    خیلی بهتر شده.من پذیرش از کالج زبان دارم و بعد از همونجا می خوام پذیرش دانشگاه برای فوق لیسانس بگیرم.
    کسی از این قانون اپریل خبری داره چه فرقی نسبت به قبل کرده؟
    Application formهم تغییری کرده؟
    لطفا کمکم کنید چون همین روزها باید وقت سفارت بگیرم.
    الان که سیستم کلا عوض شده است و گردش مالی 6 ماهه تنها مهم نیست. بلکه باید 28 روز کامل اون مقدار پولی که لازم داری را در حساب باش( هزینه‌ی دانشگاه+هزینه‌ی زندگی که در لندن برای هر ماه 800 پوند است)

نقل قول نوشته اصلی توسط abehnood
    سلام
    مرسی از سایت خوبتون
    بچه ها ! خیلی به اینها اگه نمیشناسید اعتماد نکنید. اگه میدونید آدمهای با نفوذی هستند و میتونند به آفیسر ها رش... بدهند و براتون ویزا بگیرند باز یه حرفی عه. ولی غلط نکنم اینها تو این اندازه ها نیستند که به آفیسر ها بتونن نفوذ کنن. اونها حقوق های خوب میگیرند محترم اند و آینده هم جلوشون بازه که به جاهای بالاتر برسند (یعنی بتونند با شرکت ها بزرگ زد و بند کنند و میلیارد در بیارن) بعید میدونم با سه چار میلیون خودشون رو از اون قضیه محروم کنند.

اغلب این موسسات رو سیستم لاتاری کار میکنند. 3 میلیون میگیره اگه بتونی ویزا رو خودت بگیری. اگر هم نتونستی ویزا رو بگیری آیا بهت 3 میلیون میده؟ نه! یعنی اگه از 50 نفر که پیش اینها میرن 5 تاشون هم ویزا بگیره "خودش". میکنه 15 میلیون... خدا بده برکت. اون بقیه هم به سلامت. یه نگاتیوی خوردن . حالا اینها این وسط چکاره اند که 3 میلیون بگیرند رو خدا میدونه. شاید پول دک و پزه . یا منشی کلاس بالا. یا پول مخ زدن رو میگیرند.
    ید

Junior Member

دقیقا همینه اصلا پولتون رو به این موسسه ها ندید البته ممکنه بعضی هاشون زد وبند داشته باشن با افیسر ویزا چون یکی از کارمندان ایرانی داخل سفارت خودش بهمون گفت سکشن ویزا الوده به پول هست ولی فکر کنم نه اینکه علنی پول بگیرن با همین موسسات بیشتر همکاری میکنن ولی نه همه موسسات

من 6 ماهه درگیر ویزا برای موردی خاص هستم
    همه افیسر های ویزا ایرانی هستن و رییسشون هم اون پسر جوونه که کابین اخر میشینه هست و از همه بد اخلاق تر :-\

سعی کنید خودتون با مدارک کامل برین بهتر نتیجه می گیرین

Junior Member

پیش فرض شرایط لازم برای گرفتن ویزای دانشجویی ار سفارت

سلام دوستان
    من مراحل پذیرش رو انجام دادم ولی نمی دانم سفارت برای دادن ویزا چه شرایطی داره. یکی می گفت باید 60 میلیون به عنوان ساپورت تو حساب یکی از اقوام درجه یکم باشه. کسی که تجربه داره می تونه کمک کمه لطفا؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)