نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 14 از 529 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114514 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, Mechanical Engineering, UT/Netherlands

پیش فرض پاسخ : ویزا انگلیس

سلام،

کسی خبر نداره که سفارت انگلیس امروز درخواست ویزاها رو قبول می کرد یا نه؟ من ساکن تهران نیستم، اصلا سفارت بازه؟ من واسه چهارشنبه وقت دارم، با این وضع خدا کنه بسته نشه سفارت > :'( :'(.

نقل قول نوشته اصلی توسط fark
    سلام،

کسی خبر نداره که سفارت انگلیس امروز درخواست ویزاها رو قبول می کرد یا نه؟ من ساکن تهران نیستم، اصلا سفارت بازه؟ من واسه چهارشنبه وقت دارم، با این وضع خدا کنه بسته نشه سفارت > :'( :'(.
    من قبلا هم گفتم به این شایعه‌ها توجه نکن و اگر اتفاقی بیاتد در سایت به صورت رسمی اعلام می‌شود. من امروز به سفارت رفتم و مدارکم را تحویل دادم البته با یک مشکل بزرگ و آن هم اینکه تا 14 روز دیگر جواب ویزا را می‌دهند!!!!!! اما سفارت باز است و مدارک را تحویل می‌گیرد اما به دلیل اخراج شدن مدیر بخش ویزای بریتانیا از ایران این فرآیند کند شده است. حالا من برنامه دارم از یکشنبه هر روز برم دم در سفارت تا این ویزا را زودتر بگیرم....

Junior Member

پیش فرض سوالي در مورد فرم Appendix 8-General student- PBS

با سلام به دوستان
    همنطور كه مي دونيد، براي تقاضاي ويزاي انگليس، شما بايد فرم Appendix 8- General student رو هم پر كنيد. در اين فرم يه سوالي هست كه من منظورشو متوجه نميشم.

Have you been assessed by the sponsor by other means, for example references or a portfolio of artwork?
    (Please do not submit this)

ممنون ميشم اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه.
    با تشكر.
    {&quot;برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.&quot;<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0}

Junior Member

سلام
    می خواستم بدونم واسه غیر از فرم آنلاین که باید پر کنیم ، چه فرم های دیگه ای رو باید واسه مصاحبه ببریم اگه میشه لینکشم بدین

واسه ی تضمین خروج از انگلیس بعد از تحصیل چه مدارکی باید نشون بدیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alborz_et
    سلام
    می خواستم بدونم واسه غیر از فرم آنلاین که باید پر کنیم ، چه فرم های دیگه ای رو باید واسه مصاحبه ببریم اگه میشه لینکشم بدین

واسه ی تضمین خروج از انگلیس بعد از تحصیل چه مدارکی باید نشون بدیم؟
    در مورد اول باید فرم Appendix 8‌ را پر کنید که لینکش را ندارم و یک فرم سوالات دانشجویی که در سایت سفارت بریتانیا در ایران وجود دارد.
    در مورد تضمین خروج از انگلیس هم سند ازدواج و یا ملک تضمین خوبی است. اما در این مورد زیاد سخت نگیرید چون من شنیدم که می‌توانید بعد از پایان تحصیل اگر بالانس حساب شما 800 پوند در ماه باشد تا دو سال ویزا را تمدید کنید.

من روز دوشنبه 22 تیر قراره برم جواب ویزا را بگیرم. اگر OK بود مدارکی را که دادم اینجا می‌نویسم...

Junior Member

ممنو از لطفت
    لینک فرم سفارت:
    http://ukiniran.fco.gov.uk/resources...ir_studentform

Junior Member

من امروز وقت سفارت داشتم،گفت ۱ ماه دیگه حاضر می‌شه! :-[ >

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, Mechanical Engineering, UT/Netherlands

چقدر زیاد شد زمان جوابا عرض این یکی دو هفته. به منم گفتن 18 روزه جواب میدن . که البته نصفش الان گذشته ;D.
    از دوستانی که اپلای کردن کسی برای accommodation مدرکی برده بود؟ چون از الان که نمیشه دپازیت خونه داد رزرو کرد. من که چیزی نداشتم ببرم. فکر کنم این بیشتر برای کسایی که توریستی و رزیدنت میرن لازم باشه نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara14877
    من امروز وقت سفارت داشتم،گفت ۱ ماه دیگه حاضر می‌شه! :-[ >
    به من گفته بودن 14 روز و فردا باید برم برای جواب.
    نقل قول نوشته اصلی توسط fark
    چقدر زیاد شد زمان جوابا عرض این یکی دو هفته. به منم گفتن 18 روزه جواب میدن . که البته نصفش الان گذشته ;D.
    از دوستانی که اپلای کردن کسی برای accommodation مدرکی برده بود؟ چون از الان که نمیشه دپازیت خونه داد رزرو کرد. من که چیزی نداشتم ببرم. فکر کنم این بیشتر برای کسایی که توریستی و رزیدنت میرن لازم باشه نه؟
    تا جایی که من می‌دونم رو accommodation برای ویزا دانشجویی حساس هستند و من که نامه‌ای از دایی‌ام بردم که اون از این نظر منرا حمایت می‌کنه..
    فردا جواب را گرفتم اینجا می‌نویسم...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)