نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 24 از 461 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا انگلیس

سلام بر دوستان

سفارت انگلیس برای ویزای دانشجویی دیگه وقت نمیده و گفته که باید ملت دانشجو برای ویزا به دبی یا ابوظبی برن. کسی تجربه ای داره. هزینه های رفتن به امارات تقریبا چقدر و اگر کسی بورس اراسموس باشه چند وقته میشه ویزا گرفت.

ممنون

Junior Member

سارا خانم
    اینکه نوشتم برای حدود 2 ماه ، منظورم این بود که باید ظرف مدت 2 ماه از کشور خارج بشید .
    مثلا 5 روز بعد از زدن مهر خروج یا مثلا 40 روز بعدش از کشور خارج بشید.
    اگه ویزا گرفتید ، می تونید برگردید ایران و دوباره تقاضای زدن مهر خروج رو به وزارت علوم ارائه بدید. اونها هم شما رو راهنمایی می کنند که دوباره مهر خروج بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan3002
    سارا خانم
    اینکه نوشتم برای حدود 2 ماه ، منظورم این بود که باید ظرف مدت 2 ماه از کشور خارج بشید .
    مثلا 5 روز بعد از زدن مهر خروج یا مثلا 40 روز بعدش از کشور خارج بشید.
    اگه ویزا گرفتید ، می تونید برگردید ایران و دوباره تقاضای زدن مهر خروج رو به وزارت علوم ارائه بدید. اونها هم شما رو راهنمایی می کنند که دوباره مهر خروج بگیرید.
    سلام احسان جان..
    خیلی‌ ممنون،متوجه شدم..

Junior Member

پیش فرض شانس گرفتن ویزا

دوستان یه سئوال:
    طرز برخورد سفارت انگستان با پذیرش لیسانس مشروط به زبان چطوریه.؟اگه واضح تر بگم شانس گرفتن ویزا با این شرایط چقدر.؟(کم یا زیاد) و برای بهتر کردن شانس گرفتن ویزا چه می شه کرد.
    ویرایش توسط al pacino : August 24th, 2009 در ساعت 10:25 AM

Junior Member

پیش فرض شانس گرفتن ویزا

دوستان یه سئوال:
    طرز برخورد سفارت انگستان با پذیرش لیسانس مشروط به زبان چطوریه.؟اگه واضح تر بگم شانس گرفتن ویزا با این شرایط چقدر.؟(کم یا زیاد) و برای بهتر کردن شانس گرفتن ویزا چه می شه کرد.

من نمی دنم چرا از پستم دوتا ارسال می شه و دومی را هم نمی تونم حذف کنم و فقط می تونم ویرایش کنم
    ویرایش توسط al pacino : August 24th, 2009 در ساعت 10:36 AM

Junior Member

سلام دوستان

من امروز ويزا گرفتم، از تهران. من از دانشگاه كينگستون در لندن پذيرش براي (فوق ليسانس) MSc داشتم. اوائل تير، قبل از اينكه نامه دانشگاه بدستم برسه براي سفارت وقت گرفته بودم، به همين دليل تونستم از تهران اقدام كنم. وقتم براي سه هفته قبل بود و خوشبختانه امروز جواب مثبت گرفتم. مداركي كه براي سفارت بردم اينها بودند:

1 - اصل پاسپورت
    2 - اصل مدرك تحصيلي + ترجمه
    3 - نامه از بانك كه نشون ميداد به اندازه شهريه + هزينه 9 ماه اقامت توي لندن در حسابم موجودي دارم
    4 - صورت حساب بانكي از 2 ماه قبل تا بحال كه نشون ميداد مبلغ بالا رو براي از 28 روز قبل در حسابم داشتم.
    5- اصل مدرك IELTS آكادميك
    6 - اصل نامه دانشگاه يا Visa Letter
    7 - گواهي اشتغال از محل كار فعلي ام به همراه ترجمه رسمي

البته مدرك IELTS و گواهي كار الزامي نيست و من همينجوري اونها رو دادم ولي ازم تحويل گرفتند، پس احتمالاً اثر داره. من سندي نداشتم كه بدم و فكر نكنم مهم هم باشه.

ايميل من هست wintorez@gmail.com هر سوالي داشتيد ميتونيد از اينجا يا از طريق ايميل ازم بپرسيد، در حد اطلاعات خودم ميتونم بهتون جواب بدم.

اميدوارم كه كار همه دوستاني كه براي رفتن به هر كشوري اقدام كردند درست بشه.

مرسي

Junior Member

دوستان محترم
    برای گرفتن ویزای انگلستان حتما اصل مدرک رو باید بگیریم و به سفارت ارائه بدیم؟
    دانشگاه ها بدون دانشنامه پذیرش دادن. توی visa letter هم جایی ننوشته که اصل مدرک رو بیارید
    برای گرفتن دانشنامه اقدام کنم؟
    ممنون از پاسختون

Junior Member

سلام
    من مدارکی رو که واسه ویزای دانشجویی آماده کردم رو پایین آوردم. اگه کم و کسری داره لطفا راهنمایی کنین. ممنون میشم.

1- اصل پاسپورت خودم و همسرم + 2 برگ کپی از هرکدام
    2- عکس
    3- حساب بانکی به مدت دو ماه به مبلغ 60 میلیون + ترجمه + 2 سری کپی از ترجمه (آیا از فارسیشم باید کپی بگیرم؟)
    4- اصل دانشنامه لیسانس و فوق لیسانس+ ریز نمرات + ترجمه شان + 2 سری کپی از هرکدام(آیا فارسیشون رو هم باید کپی بگیرم؟)
    5- ویزا لتر + 2 سری کپی
    6- بورس اعطایی از سوی دانشگاه کاردیف(25500 پوند: شامل شهریه و هزینه زندگی) +2 سری کپی
    7- گواهی اشتغال به کار خودم و همسرم با ذکر درامد خالص ماهیانه + ترجمه و 2 سری کپی از هرکدام(آیا فارسیشون رو هم باید کپی بگیرم؟)
    8- مدرک atas+ 2سری کپی
    9- سند ازدواج + ترجمه +2سری کپی از هرکدام(آیا فارسیش رو هم باید کپی بگیرم؟)
    10- نمره تافل PBT + 2 سری کپی(بدلیل ذکر در ویزا لتر)
    11- مقالاتم + 2 سری کپی(بدلیل ذکر در ویزا لتر)

لطفا در مورد فرمهایی که باید پر کنم راهنمایی بفرمایید.

وقت سفارتم 21 بهمن هستش.

با سپاس فراوان

Junior Member

پیش فرض اقدام دوباره

سلام
    اگر ویزای دانشجویی انگلیس تو پاسم باشه میتونم دوباره برای ویزای دانشجویی کانادا اقدام کنم؟

پیش فرض پاسخ : اقدام دوباره

سلام

بله مشکلی نیست... توی فورم هم یک نفر این کار رو انجام داده ... آقای gorji1983
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)