نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 29 از 529 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Samane s نمایش پست ها
    من پذیرش غیر مشروط برای msc از انگلیس دارم برای پاییز 2010.برای ویزا ی دانشجویی از تهران اقدام کنم یا از امارات؟ برای apply online از تهران و گرفتن وقت سفارت از چه سایتی باید برم؟
    وقت زیاد داری از تهران اقدام کن تو سایت سفارت لینک هست در ضمن ضمیمه هم هست باید پر بشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه sheffield

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شرطی که براساس اون مشروط شدید رو برطرف کنید. معمولا پرداخت مبلغی پول، کمبود مدارک و یا نمره زبانه.
    من 0.5 نمره زبان کم دارم.اما از اون جایی که دوستام 1 نمره هم کم داشتن اونا اول ویزا گزفتن تا به ازای هر 1 نمره کم 12 هفته زبان اول اونجا بخونن.من هم از طریق یه موسسه اقدام کردم و اونا به من گفتن شما اول باید برید 6 هفته زبان در انگلیس بخونید تا پدیرشتون کامل شه.خوب وقتی ویزا نمیدن اینا پس چی میگن که بیفتم دنبال کار پاسپورت و رفتن به دبی برای گرفتن ویزا؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghermez 2 نمایش پست ها
    من 0.5 نمره زبان کم دارم.اما از اون جایی که دوستام 1 نمره هم کم داشتن اونا اول ویزا گزفتن تا به ازای هر 1 نمره کم 12 هفته زبان اول اونجا بخونن.من هم از طریق یه موسسه اقدام کردم و اونا به من گفتن شما اول باید برید 6 هفته زبان در انگلیس بخونید تا پدیرشتون کامل شه.خوب وقتی ویزا نمیدن اینا پس چی میگن که بیفتم دنبال کار پاسپورت و رفتن به دبی برای گرفتن ویزا؟
    شما دو تا چیز رو قاطی کردید.ویزا برای اون دوره لیسانس یا فوق لیسانس نمیدند ولی الان برای دوره زبان ویزا میدند که داستانش فرق داره. بعد که اونجا نمره خوب گرفتید، پذیرش غیرمشروط میشه و از اونجا ویزا رو برای دوره تحصیلی اصلی تمدید می کنید.

Junior Member

شما دو تا چیز رو قاطی کردید.ویزا برای اون دوره لیسانس یا فوق لیسانس نمیدند ولی الان برای دوره زبان ویزا میدند که داستانش فرق داره. بعد که اونجا نمره خوب گرفتید، پذیرش غیرمشروط میشه و از اونجا ویزا رو برای دوره تحصیلی اصلی تمدید می کنید.
    پس من میتونم برم اونجا دوره زبان رو بگذرونم و بعد وارد دانشگاه بشم.اخه شما اول گفتید ویزا نمیدن من خیال کردم که دیگه باید قیدشو بزنم اما پس جای امیدواری هست.
    راستی ویزا برای دوره زبان رو چی ؟سخت میدن؟یا نه کارش زیاد نیست؟ و سوال بعدیم اینه که از نظر شما اینجا سعی کنم امتحان زبان بدم و نمره قبولی رو بیارم بهتره یا برم اونجا دوره زبان ببینم.چون فک میکنم اگر اونجا یاد بگیرم بهتره.اینجا اونایی که حتی نمره خوب تو ielts میگیرن اونجا باز به مشکل میخورن.نظر شما چیه هومن عزیز؟
    شرمندم دائما شما رو دارم اذیت میکنم با این سوالاتم.و ممنونم از اینکه به سوالات من با صبر و حوصله پاسخ میدید.

Junior Member

وقت زیاد داری از تهران اقدام کن تو سایت سفارت لینک هست در ضمن ضمیمه هم هست باید پر بشه.
    فرم ضمیمه را از کجا باید دانلود کرد؟

در ضمن نوع ویزا برای مست1 ساله همان pbs tier 4 (general) student است؟ مرسی
    ویرایش توسط halandoon : April 9th, 2010 در ساعت 11:27 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghermez 2 نمایش پست ها
    پس من میتونم برم اونجا دوره زبان رو بگذرونم و بعد وارد دانشگاه بشم.اخه شما اول گفتید ویزا نمیدن من خیال کردم که دیگه باید قیدشو بزنم اما پس جای امیدواری هست.
    راستی ویزا برای دوره زبان رو چی ؟سخت میدن؟یا نه کارش زیاد نیست؟ و سوال بعدیم اینه که از نظر شما اینجا سعی کنم امتحان زبان بدم و نمره قبولی رو بیارم بهتره یا برم اونجا دوره زبان ببینم.چون فک میکنم اگر اونجا یاد بگیرم بهتره.اینجا اونایی که حتی نمره خوب تو ielts میگیرن اونجا باز به مشکل میخورن.نظر شما چیه هومن عزیز؟
    شرمندم دائما شما رو دارم اذیت میکنم با این سوالاتم.و ممنونم از اینکه به سوالات من با صبر و حوصله پاسخ میدید.
    هیچ فرقی از نظر سخت گیری بین دوره زبان با دوره اصلی نیست با این تفاوت که فقط 10 ساعت میتونید کار کنید و همراهتون اجازه کار نداره.
    اگه پولشو دارید بهتره بیاید اینجا ولی اگه ندارید اونجا بخونید بهتره.

از سایت زیر
    http://www.ukvisas.gov.uk/en/howtoapply/vafs/

در ضمن نوع ویزا برای مست1 ساله همان pbs tier 4 (general) student است؟ مرسی
    درست است. این اسم دیگه ویزای دانشجویی انگلستانه.
    ویرایش توسط halandoon : April 9th, 2010 در ساعت 11:27 PM

من امروز برای گرفتن وقت از سفارت، فرم آنلاین رو پر کردم و در آخر از فرم تایید شده پرینت گرفتم. فرم ضمیمه هم دانلود شد.
    می خواستم بدونم از سفارت به من خبر می دن زمانی رو که باید اونجا باشم؟ و کار دیگه ای برای گرفتن وقت لازم نیست انجام بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tititoti نمایش پست ها
    من امروز برای گرفتن وقت از سفارت، فرم آنلاین رو پر کردم و در آخر از فرم تایید شده پرینت گرفتم. فرم ضمیمه هم دانلود شد.
    می خواستم بدونم از سفارت به من خبر می دن زمانی رو که باید اونجا باشم؟ و کار دیگه ای برای گرفتن وقت لازم نیست انجام بدم؟
    الان تازه دیدم ایمیلی رو که بعد از پر کردن فرم واسم فرستاده بودند. در اون ایمیل لینک ایمیلی بود که باید موضوع ویزا و یک سری آیتم هایی رو که خواستن طی 4 شماره براشون بفرستیم تا زمان سفارت رو رزرو کنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-University of Liverpool

با سلام
    دوستان عزیز من واسه دوره زبان 2 آگوست وقت گرفتم تا بتونم پذیرش شرطی خودم رو غیر شرطی کنم واسه دوره مستر، ولی سفارت تو تهران به من 27 جولای وقت داده !!! از طرفی خودشون پیشنهاد دادن که می تونیم برم دوبی واسه گرفتن ویزا .
    من این فروم رو خوندم و هیچ اطلاعاتی در مورد نحوه درخواست ویزا از دبی نیست

لطفآ یک نفر به من بگه بهترین کار واسه حل این مشکل من چیه؟
    آیا من هیچ راهی بجز رفتن به دبی ندارم ؟ مراحل گرفتن ویزا از دبی چیه؟ چند روز طول میکشه ؟ نمشه از راه اینترنت اونجا وقت گرفت؟
    BE AND LET IT BE

Junior Member

با سلام لطفا یکی بگه چطوری آن لاین وقت سفارت گرفتن چون من هر چی میرم در همون مرحله سکیوریتی قطع می شه و لطفا بگید چطوری دبی وقت بگیریم مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)