نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 32 از 529 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414282132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-University of Liverpool

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان

سپهر جان میشه ازت خواهش کنم جواب منو بدین من اینجا هر سوالی می نویسم کس جواب نمی ده !
    شما تو یکی از پاسخ هاتون نوشتید :
    بیست و هشت روز قبل از Apply کد برای ویزا باید برای ۹ ماه هر ماه اگر داخل لندن هست دانشگاه ۸۰۰ پوند و اگر خارج لندن هست ۶۰۰ پوند به اضافه شهریه دانشگاه توی حساب بانکی خودت و یا پدر و مادرت که به تو اجازه برداشت می دن یا با نامه ای می گن که این پول رو برای تحصیل تو می خوان خرج کنند باشه. مثلا اگر خارج لندن هستی ۵۴۰۰ پوند به اضافه شهریه دانشگاهت باید تو حساب بانکیت باشه.
    من سوالم اینه که اگه برادر یک دانشجو بخواد تمام هزینه هاشو پرداخت کنه از نظر سفارت انگلیس اینکه برادرت و نه پدر مادرت ساپورتت کنه اشکالی نداره ؟ قوانین جدید این اجازه رو می ده ؟

از بچه های عزیز خواهش می کنم اگه جواب سوالم رو می دونند جواب بدن لطفآ
    BE AND LET IT BE

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

مریم جان ظاهرا نمی شه. پول باید یا تو حساب خود دانشجو باشه یا حساب پدر و مادرش. قانون فقط همین دو تا رو قبول داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط delly نمایش پست ها
    مریم جان ظاهرا نمی شه. پول باید یا تو حساب خود دانشجو باشه یا حساب پدر و مادرش. قانون فقط همین دو تا رو قبول داره.
    delly عزیز ممنون از جوابتون
    ok ، فقط یک سوال دیگه . آیا من می تونم تو مدتی که تو انگلیس هستم منزل برادرم بمونم و به کمپ دانشگاه نرم ؟ یعنی من می تونم هزینه کمپ دانشگاه رو ندم ؟ اگر میشه بهم بگین لطفآ چه مدارکی باید واسه اثبات اقامتم در منزل برادرم واسه سفارت ببرم؟

مننون از پاسختون
    BE AND LET IT BE

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

البته که می شه. ولی به هر حال اون مقدار ماهی 800 پوند برای داخل لندن و 600 پوند برای خارج از لندن رو به سفارت نشون بدی که داری توی حسابت. راهی نیست که بشه اونو کم کرد یا نشون نداد. برای بیست و هشت روز اون پول باید تو حسابت باشه. ولی بعد که ویزا گرفتی می تونی بری خونه برادرت و دیگه نیازی به اون پوله نیست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_selfid نمایش پست ها
    delly عزیز ممنون از جوابتون
    ok ، فقط یک سوال دیگه . آیا من می تونم تو مدتی که تو انگلیس هستم منزل برادرم بمونم و به کمپ دانشگاه نرم ؟ یعنی من می تونم هزینه کمپ دانشگاه رو ندم ؟ اگر میشه بهم بگین لطفآ چه مدارکی باید واسه اثبات اقامتم در منزل برادرم واسه سفارت ببرم؟

مننون از پاسختون
    براساس قوانین هزینه خوابگاه رو فقط در صورتی میشه از پول مورد نیاز کم کرد که شما در خوابگاه دانشگاه بمونید و رسید پرداخت پول رو ببرید. در غیراینصورت راهی نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    براساس قوانین هزینه خوابگاه رو فقط در صورتی میشه از پول مورد نیاز کم کرد که شما در خوابگاه دانشگاه بمونید و رسید پرداخت پول رو ببرید. در غیراینصورت راهی نیست.
    houman عزیز ممنون از جوابتون
    houman عزیز من باید یک دوره زبان 6 هفته ای قبل از دوره یک ساله مستر طی کنم کپی شماره CAS هم برام اومده حالا به نظر شما من باید تو حسابم هزینه دوره+زندگی رو واسه این 6 هفته داشته باشم یا باید به اضافه کل هزینه های این 6 هفته هزینه یک سال مستر هم تو حسابم باشه ؟
    البته من تو سایت UK BORDER خوندم که برای گرفتن ویزا فقط هزینه های این 6 هفته الان باید تو حسابم باشه ، ولی نظر شما رو هم برای اطمینان نیاز دارم بدونم
    ممنون از پاسختون
    BE AND LET IT BE

ApplyAbroad Guru

houman عزیز ممنون از جوابتون
    houman عزیز من باید یک دوره زبان 6 هفته ای قبل از دوره یک ساله مستر طی کنم کپی شماره CAS هم برام اومده حالا به نظر شما من باید تو حسابم هزینه دوره+زندگی رو واسه این 6 هفته داشته باشم یا باید به اضافه کل هزینه های این 6 هفته هزینه یک سال مستر هم تو حسابم باشه ؟
    البته من تو سایت UK BORDER خوندم که برای گرفتن ویزا فقط هزینه های این 6 هفته الان باید تو حسابم باشه ، ولی نظر شما رو هم برای اطمینان نیاز دارم بدونم
    ممنون از پاسختون
    این موضوع به CAS شما بستگی داره که توش ابتدا و انتهای دوره رو چطوری گفته و آیا پذیرش شما برای کل دوره است یا فقط برای این شش هفته است و بعدش باز باید ویزا رو تمدید کنید. بهترین کار دیدن CAS Statement است.

CAS رو دانشگاه به چه صورت میده؟ به صورت نامه رسمی؟ آیا پست میشه و باید به سفارت داد؟
    یا نه ایمیل میکنن و همون واسه سفارت کافیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    این موضوع به CAS شما بستگی داره که توش ابتدا و انتهای دوره رو چطوری گفته و آیا پذیرش شما برای کل دوره است یا فقط برای این شش هفته است و بعدش باز باید ویزا رو تمدید کنید. بهترین کار دیدن CAS Statement است.
    houman جان تو نامه نوشته از آگوست تا سپتامبر یعنی همون یک ماه پس من فقط باید هزینه این یک ماه رو تو حسابم داشته باشم ؟
    BE AND LET IT BE

ApplyAbroad Guru

houman جان تو نامه نوشته از آگوست تا سپتامبر یعنی همون یک ماه پس من فقط باید هزینه این یک ماه رو تو حسابم داشته باشم ؟
    بله و شما باید بعد از تمام شدن دوره در انگلستان ویزا را تمدید کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)