نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 320 از 529 نخستنخست ... 220270310311312313314315316317318319320321322323324325326327328329330370420 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,191 تا 3,200 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - آزاد واحد کرج

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

سلام هومن جان،

این درسته که UKVI دیگه برای همه ویزاها فقط آزمون آیلتس رو قبول داره از 6 آپریل 2015؟ من لیست رو که چک کردم دیدم دیگه هیچ مرکز آیلتسی از ایران مورد قبولشون نیست !!!
    صدور فايل نامبر کبک : 25/10/2011 - زبان فرانسه : B2 و B1 - انگليسي : IELTS 6.5 - رشته : صنايع صفر امتيازي سابق ( 12 امتیازی کنونی) - مجرد - سابقه کار : 6 سال با بيمه - تاریخ دریافت ایمیل آپدیت : 18/02/2015 - تاریخ دریافت ایمیل انتظار مصاحبه : ؟ - تاريخ مصاحبه : ؟

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_mahur1 نمایش پست ها
    سلام هومن جان،

این درسته که UKVI دیگه برای همه ویزاها فقط آزمون آیلتس رو قبول داره از 6 آپریل 2015؟ من لیست رو که چک کردم دیدم دیگه هیچ مرکز آیلتسی از ایران مورد قبولشون نیست !!!
    اينكه فقط آزمون آيلتس مورد پذيرشه درسته اما دانشگاه ميتونه بگه كه احتياج به مدرك زبان نداره يا توفل رو قبول ميكنه. تاريخش هم مربوط به خيلى وقت پيشه نه ٢٠١٥.
    اما ميشه لطفا بگيد كه كجا گفته شده كه مراكز آيلتس ايران رو قبول ندارن؟ من همين الان سايت ielts.org رو چك كردم و كلى مركز مجاز برگزارى آيلتس در ايران اونجا هست. مرجع برگزارى يا عدم برگزارى و همينطور صحت و سقم مدارك آيلتس همين سايته و نه جاى ديگه.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

ApplyAbroad Guru

سلام هومن جان،

کدوم لیست رو شما چک کردید؟ امتحانهایی که تا قبل از آوریل 2015 داده شده اند تا نوامبر اعتبار دارند.

من الان فهرست رو دیدم بله متاسفانه ایران در فهرست نیست که خیلی عجیبه. میتونند همه به آیلتس ایمیل بزنند و بخواند تا از Home Office بخواند تا ایران رو در فهرست اضافه کنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط leo47 نمایش پست ها
    اينكه فقط آزمون آيلتس مورد پذيرشه درسته اما دانشگاه ميتونه بگه كه احتياج به مدرك زبان نداره يا توفل رو قبول ميكنه. تاريخش هم مربوط به خيلى وقت پيشه نه ٢٠١٥.
    اما ميشه لطفا بگيد كه كجا گفته شده كه مراكز آيلتس ايران رو قبول ندارن؟ من همين الان سايت ielts.org رو چك كردم و كلى مركز مجاز برگزارى آيلتس در ايران اونجا هست. مرجع برگزارى يا عدم برگزارى و همينطور صحت و سقم مدارك آيلتس همين سايته و نه جاى ديگه.
    قوانین هفته پیش عوض شده و از این به بعد نه تنها امتحان شما باید مورد قبول باشه که برای متقاضیان خارج انگلیس فقط آیلتس قابل قبوله بلکه مرکز امتحان هم باید قابل قبول باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - آزاد واحد کرج

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    کدوم لیست رو شما چک کردید؟ امتحانهایی که تا قبل از آوریل 2015 داده شده اند تا نوامبر اعتبار دارند.

من الان فهرست رو دیدم بله متاسفانه ایران در فهرست نیست که خیلی عجیبه. میتونند همه به آیلتس ایمیل بزنند و بخواند تا از Home Office بخواند تا ایران رو در فهرست اضافه کنه.
    من لینک زیر رو نگاه کردم :

https://www.gov.uk/government/upload...ntres_v1_0.pdf

که متاسفانه میگه فقط مراکز ذکر شده برای آیلتس مورد قبوله که ایران نیست !! جالبه عراق و افغانستان مورد تاییده ، اما ایران نه !!
    صدور فايل نامبر کبک : 25/10/2011 - زبان فرانسه : B2 و B1 - انگليسي : IELTS 6.5 - رشته : صنايع صفر امتيازي سابق ( 12 امتیازی کنونی) - مجرد - سابقه کار : 6 سال با بيمه - تاریخ دریافت ایمیل آپدیت : 18/02/2015 - تاریخ دریافت ایمیل انتظار مصاحبه : ؟ - تاريخ مصاحبه : ؟

ApplyAbroad Guru

من لینک زیر رو نگاه کردم :

https://www.gov.uk/government/upload...ntres_v1_0.pdf

که متاسفانه میگه فقط مراکز ذکر شده برای آیلتس مورد قبوله که ایران نیست !! جالبه عراق و افغانستان مورد تاییده ، اما ایران نه !!
    بله متاسفانه اینطوریه. بهتره همه از طریق مراکز آیلتس در ایران فشار بیارند که این مساله عوض شه. من نمیدونم مثلا چه چیزی باید رعایت میشده که همه کشورها قابل قبول هستند به جز ایران.

Junior Member

دنباله بحثی که اخیرا در این تاپیک مطرح شده، خانم کاراگاه از تهران ایلتس به ایمیل بنده پاسخ دادند که بخشی از ایمیل اینطور بود:
    UKVI has recently made some changes to its English Language test policies and uploaded announcements yesterday.

One of the changes affects candidates taking the test in Iran and applying for UK immigration. If their IELTS test has been taken before 6th April 2015 they can still apply for UK immigration until 5th November 2015. However, if they take their test after this date, they will no longer be able to do so and it is therefore recommended that they take the test in another country.

در نتیجه دوستانی که از این به بعد قصد گرفتن آیلتس را دارند و مقصدشون UK هست آگاه باشند که این هم از این!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط royat نمایش پست ها
    دنباله بحثی که اخیرا در این تاپیک مطرح شده، خانم کاراگاه از تهران ایلتس به ایمیل بنده پاسخ دادند که بخشی از ایمیل اینطور بود:
    UKVI has recently made some changes to its English Language test policies and uploaded announcements yesterday.

One of the changes affects candidates taking the test in Iran and applying for UK immigration. If their IELTS test has been taken before 6th April 2015 they can still apply for UK immigration until 5th November 2015. However, if they take their test after this date, they will no longer be able to do so and it is therefore recommended that they take the test in another country.

در نتیجه دوستانی که از این به بعد قصد گرفتن آیلتس را دارند و مقصدشون UK هست آگاه باشند که این هم از این!
    بهتره دوستان همه به خانم کارآگاه و افراد مشابه ایشون ایمیل بزنند که دلیل این تصمیم چیه و آیا امکان فشار به UKVI برای تغییر هست؟ همینطوری هم سفر به کشور دیکه برای تقاضای ویزا هزینه سنگینی داره چه برسه به اینکه برای یه امتحان زبان هم این هزینه ها اضافه بشند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Peking Univ - Materials Engineering

جواب خانوم کارآگاه:
    We have only just been informed of this disappointing decision ourselves and IDP:IELTS Australia has already lodged a letter to UKVI asking them to include Iran test centres.

Hopefully, they will consider the letter carefully.

regards,
    Karen Karagah
    Administrator,
    IELTS Tehran,

Junior Member

بخش دیگه ای از ایمیل ایشون:
    Test centres in Iran are still awaiting further communications from IELTS head office about this new situation. In the meantime you can find further information on
    www.ieltsessentials.com/UK

نقل قول نوشته اصلی توسط royat نمایش پست ها

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)