نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 321 از 529 نخستنخست ... 221271311312313314315316317318319320321322323324325326327328329330331371421 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,201 تا 3,210 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

با سلام. ویزای داشجویی تی4 که در استانبول صادر میشود معمولأ چند مدت اعتبار داره؟ ایا محدودیت زمانی برای ورود به انگلیس خواهد داشت؟ چقدر معمولآ مهلت دارید تا به انگلیس وارد شوید؟ با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aln نمایش پست ها
    با سلام. ویزای داشجویی تی4 که در استانبول صادر میشود معمولأ چند مدت اعتبار داره؟ ایا محدودیت زمانی برای ورود به انگلیس خواهد داشت؟ چقدر معمولآ مهلت دارید تا به انگلیس وارد شوید؟ با تشکر
    از یک ماه قبل از شروع دوره شروع میشه و اگه طول دوره شما یک سال یا بیشتر باشه، تا 4 ماه بعد از پایان دوره اعتبار داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    از اون مسخره تر اینه که خود آیلتس رو فقط در مراکز خاصی قبول دارند که ایران توش نیست. یعنی من جای آیلتس بودم خیلی بهم برمیخورد
    باز میشه امید داشت که شااااید اگه مکاتباتی بشه ایلتس ایران رو قبول کنن نه؟ ولی کلا تافل رو آدم(امتحان) حساب نمیکنه گویا انگلیس.حالا یکی قبول شه تازه باید بشینه از اول ایلتس بخونه بره کلی خرج کنه ترکیه حالا کی نتیجه بیادو اقدام کنه ویزا.البته امیدوارم کسانی که ازاول هدفشوت انگلیس بوده امتحانشون قبل اپریل دادن زحمتشاون هدرنره.کلا puppet شدیم برا سفارت های مختلف...

ApplyAbroad Guru

این تصمیم عجیب برای آیلتس واقعا غیرقابل تصور است. حدس می زنم تصمیم رو برگردونند و ایران رو اضافه کنند. چه معنی داره وقتی آیلتس مراکز ایران رو معتبر می دونه حالا اینها بگن تست هایی که در ایران بوده قبول نیست؟

Junior Member

سلام. ببخشید اگه سوالم تکراریه خیلی سرچ کردم ولی موفق نشدم چیزی پیدا کنم. من برای ویزای Tier4 اپلای کردم می خواستم بدونم اگه ترجمه یکسری از مدارکم مثل شناسنامه و سند ازدواج مربوط به 10 ماه پیش باشه اشکالی داره؟ و اینکه آیا ترجمه رسمی و دادگستری کافیه؟ ممنونم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Peking Univ - Materials Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mz66 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید اگه سوالم تکراریه خیلی سرچ کردم ولی موفق نشدم چیزی پیدا کنم. من برای ویزای Tier4 اپلای کردم می خواستم بدونم اگه ترجمه یکسری از مدارکم مثل شناسنامه و سند ازدواج مربوط به 10 ماه پیش باشه اشکالی داره؟ و اینکه آیا ترجمه رسمی و دادگستری کافیه؟ ممنونم.
    تا جایی که من میدونم مشکل خاصی نداره. چون مدارکی نیست که زمان توش تاثیر گذار باشه!
    واسه سوال دوم هم بله کافیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک- دانشگاه شریف

سلام
    منم انگليس جز انتخاب هام هست براي پذيرش ارشد مكانيك از اروپا ، برنامه ام اين بود ٣٠ آوريل امتحان آيلتس تهران آيلتس رو بدم ، يعني فقط انگليس آيلتس ايران رو معتبر نميدونه يا بقيه كشوراي اروپايي هم ممكنه قبول نكنن؟ كسي خبر موثقي نداره؟

Banned

سلام 2-3 سال پیش که مشخص نبود چه نوع مدارک مالی رو باید تحویل بدیم به اون دلیل ویزای من رد شد ولی بلافاصله از کشور دیگری اقدام کردم با مدارک مالی درست و ویزامو گرفتم. یادم نمیاد دفعه دوم عنوان کردم که بار اول نتونستم ویزا بگیرم یا نه. الان میخوام دوباره واسه ویزای دانشجویی اقدام کنم و دچار وسواس فکری شدم!!!! ایا دفعه اول که نتوستم چند سال پیش ویزا بگیرم مصداق refuse شدن هست؟ ایا باید این بار بنظرتون این مساله رو عنوان کنم؟ پیشاپیش از

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rezayazdani نمایش پست ها
    سلام 2-3 سال پیش که مشخص نبود چه نوع مدارک مالی رو باید تحویل بدیم به اون دلیل ویزای من رد شد ولی بلافاصله از کشور دیگری اقدام کردم با مدارک مالی درست و ویزامو گرفتم. یادم نمیاد دفعه دوم عنوان کردم که بار اول نتونستم ویزا بگیرم یا نه. الان میخوام دوباره واسه ویزای دانشجویی اقدام کنم و دچار وسواس فکری شدم!!!! ایا دفعه اول که نتوستم چند سال پیش ویزا بگیرم مصداق refuse شدن هست؟ ایا باید این بار بنظرتون این مساله رو عنوان کنم؟ پیشاپیش از
    شما باید همیشه این رو بگی و معلومه که اگه رد شدید جواب اون سوال مثبته! شما احتمال زیاد دفعه قبل هم جوابتون مثبت بوده چون افسر ویزا بفهمه دروغ گفتید تا ده سال ورودتون رو ممنوع میکنه. به نظرم بگردید پیدا کنید فرم قبلی رو تا مطمئن شید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سلام خدمت دوستان گرامی

1) دوستان بالاخره برای ویزای انگلیس مدرک زبان سنترهای داخل ایران را قبول دارند یا نه؟ ارائه مدرک زبان مگر اجباری هست؟ تو افر دکتری من فکر نمیکنم وقتی شما مدرک زبان را به دانشگاه نشون دادی حرفی بزنه از لزوم ارائه به سفارت؟! درسته؟

2) دانشگاه گلاسکو که حرفی از مدرک زبان توی افر من نزده بود اما لیدرز و نیوکسل را نمیدونم چطوری هست! یعنی اگر دانشگاه مدرک زبان سنتر ایرانی را مثل قبل قبول کنه سفارت قبول نداره؟ یا این مورد در حالتی پیش میاد که دانشگاه مدرک زبان را خواسته باشه و سفارت اون موقع میگه ایلتس سنتر ایرانی قبول نیست!

اگر میشه این مورد را شفاف سازی کنید...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)