نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 330 از 529 نخستنخست ... 230280320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339340380430 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,291 تا 3,300 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Banned

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

1)فروم رو بخونید و در صورت نیاز وب سایت UKVI رو مطالعه کنید کافیه.
    2)دانشگاه تو CAS اعلام کنه که خودش سطح زبان رو بررسی کرده نیاز به ارایه مدرک زبان نیست. اسکن کنید براشون کافیه نیازی به پست فکر نمی کنم باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط keivan68 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من همین امروز از University of the West of England پذیرش دکترا گرفتم. همونطور که میتونید توی امضام ببینید تابحال کلا تو کار آمریکا بودم اما ویزای آمریکا نیومد و رو آوردم به انگلیس. ده ها صفحه از این تاپیک رو خوندم و به لطف دوستان تقریبا در جریان اوضاع ویزای تحصیلی انگلیس قرار گرفتم. دو تا سوال داشتم:
    1. آیا یه راهنمای جامع و فشرده موجود هست که 0 تا 100 اقدام برای ویزای تحصیلی انگلیس رو برای دانشجویان ایرانی شرح بده؟
    2. در مورد مدرک زبان، من سال گذشته امتحان تافل دادم (نمره 101)، حالا با توصیفاتی که شده نگران شدم که باید دوباره برم آیلتس بدم (حالا چه توی ایران و چه یه کشور دوست و همسایه!). رفتم ضوابط دانشگاه UWE رو در این مورد نگاه کردم و خدا رو شکر دیدم اینطور نوشتن:

Our preferred tests are IELTS, but a full list of accepted tests and required levels can be found below.

Please note that where a score is needed in each component, this means Listening, Reading, Writing and Speaking.

What to do if you have taken a TOEFL test
    This information is only relevant to applicants who have taken a TOEFL test to demonstrate the required level of English language.

The UKVI (UK Visas and Immigration) on 21 May has confirmed that UK universities are permitted to issue a Certificate of Acceptance for Studies (CAS) to students studying a degree programme or above if they have achieved the appropriate TOEFL score for their course, regardless of whether the TOEFL test was taken before or after 17 April 2014 (the TOEFL test must still be in date and valid at the point that the University issues a CAS ). This will be on the basis of the University assessing your English language level using your TOEFL score.

When you make your Tier 4 visa application, please be aware of the evidence used to provide your English language level. If the following is stated on your CAS:

'The University has assessed your name English proficiency and can confirm that it is equivalent to CEFR Level B2 or higher in each of the four components of language learning. No documents are required to be submitted as evidence of this.'

You should answer the relevant question in the Tier 4 visa application by selecting the answer which matches this wording most closely. Furthermore, in this instance, you should NOT submit your TOEFL certificate with your other Tier 4 visa supporting documents.

This will only apply to programmes starting before 10 October 2014. For programmes starting after this, we advise applicants to take a UKVI recognised SELT . This advice may change depending on any subsequent changes in UKVI policy.

If you have yet to take a Secure English Language Test (SELT), we strongly recommend that you take another acceptable SELT (such as IELTS , Pearsons, CPE ) as listed on our web pages to avoid any possible delays in your visa application.

با این حساب میتونم مدرک تافلم رو برای دانشگاه ارسال کنم و در صورت تایید دیگه لازم نیست آیلتس بدم؛درسته؟!
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TFS + Research Stipned, UNSW- PhD Civil Engineering

سلام دوستان
    من شروع درسم در مقطع دکترا از 1 سپتامبر (10 شهریوره) ظبق قوانین بریتانیا باید 3 ماه قبل شروع کنم برای ویزا که میشه 10 خرداد. CAS هنوز صادر نشده با این حال قول دادن تو هفته جاری صادر شه. میخواستم بپرسم سیستم آنلاین معمولا تو چه تاریخی برای سفارت استانبول در صورتی که در هفته جاری ثبت نام کنم وقت میده؟

مشکلم اینجاست که من مشمولم و برای خارج شدن از ایران یکبار خروج دارم که اعتبارش تا 29 خرداده بنابراین فقط 19 روز وقت دارم اگر در موعد مقرر بهم وقت بدن!!! بنظرتون امکانش هست همون 10 خرداد برام وقت بدن اگر الان اپلای کنم؟

در ضمن باید حساب بانکی 28 روزه در بانک پارساین داشته باشم و باید 150 تومن پول توش باشه بنظرتون پول رو از الان بریزم به حساب یا وایسم؟ آخرین سوال اینکه بهتره حسابم پرتراکنش باشه یا نه؟

با تشکر

Banned

شما با دانشگاه هماهنگ باش اون 3 ماه لزومی نداره. حتی اگر تو اون تاریخ نمیتونید دوره رو شروع کنید مشکلی نداره خصوصا اینکه شما دکترا میخونی و عملا کلاسی رو از دست نمیدی فقط دانشگاه رو در جریان بذارید. معمولا برای چند رو بعد وقت هست. برای مشکل خدمت اگر با وزارت علوم قسمت امور دانشجویی صحبت کنید احتمالا بیشتر بهتون وقت میدن. پول رو از الان بریزید ضرر نداره بلکه بهتره. توصیه میشه تراکنش داشته باشه پست های قبل رو اگر بخونید بقیه بچه ها کارهای جالبی کردن برای ایجاد تراکنش. فقط هواستون باشه تو اون 28 روز بالانس حساب از مبلغ مورد نیاز به هیچ وجه کمتر نشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط farshid2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من شروع درسم در مقطع دکترا از 1 سپتامبر (10 شهریوره) ظبق قوانین بریتانیا باید 3 ماه قبل شروع کنم برای ویزا که میشه 10 خرداد. CAS هنوز صادر نشده با این حال قول دادن تو هفته جاری صادر شه. میخواستم بپرسم سیستم آنلاین معمولا تو چه تاریخی برای سفارت استانبول در صورتی که در هفته جاری ثبت نام کنم وقت میده؟

مشکلم اینجاست که من مشمولم و برای خارج شدن از ایران یکبار خروج دارم که اعتبارش تا 29 خرداده بنابراین فقط 19 روز وقت دارم اگر در موعد مقرر بهم وقت بدن!!! بنظرتون امکانش هست همون 10 خرداد برام وقت بدن اگر الان اپلای کنم؟

در ضمن باید حساب بانکی 28 روزه در بانک پارساین داشته باشم و باید 150 تومن پول توش باشه بنظرتون پول رو از الان بریزم به حساب یا وایسم؟ آخرین سوال اینکه بهتره حسابم پرتراکنش باشه یا نه؟

با تشکر

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

میخوام برم سفارت ترکیه برای ویزا.. اگر اتاس تایید شد البته یکی دو ماه دیگه

1) برای سفارت انگلیس ترجمه کارت پایان خدمت سربازی نیاز نیستش ظاهرا درسته؟
    2) برای کپی پاسپورت اگر همین طوری کپی معمولی بگیریم کافی هست یا باید حتما مهر خارجه و دادگستری داشته باشه؟
    3) ترجمه مدارک تحصیلی من برای 2012 هست مشکلی نیست از این بابت که؟
    4) ترجمه پاسپورت یا شناسنامه بقیه اعضای خانواده نیاز نیست؟ من مجردی میخوام برم و بورس دارم...
    5) دلیل اینکه فقط 9 ماه توانایی مالی را بررسی می کنند هم برام سوال هست... اون 3 ماه دیگه چی؟

ممنون میشم دوستان پاسخ دقیقی بدن

Banned

۱) نخیر مگر اینکه تو رزومتون گپ داشته باشین و بخواین توجیه کنید.
    بقیه سوالات قبلا جواب داده شده صفحات قبل رو بخونید لطفا.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها

2) برای کپی پاسپورت اگر همین طوری کپی معمولی بگیریم کافی هست یا باید حتما مهر خارجه و دادگستری داشته باشه؟
    4) ترجمه پاسپورت یا شناسنامه بقیه اعضای خانواده نیاز نیست؟ من مجردی میخوام برم و بورس دارم...
    5) دلیل اینکه فقط 9 ماه توانایی مالی را بررسی می کنند هم برام سوال هست... اون 3 ماه دیگه چی؟

Banned

2.لازم نیست
    3.من اگر جای شما بودم ریسک نمی کردم و دوباره ترجمشون میکردم خصوصا اینکه مهر امور خاجه تغییر کرده ولی در کل بگم سفارت اینگیلیس مدارک رو با مهر مترجم هم قبول میکنه چون اصل مدارک رو هم میگیره. ولی همیشه بهتره همه مهرهارو بگیرید
    4..اگر از حساب پدر یا مادرتون استفاده نمیکنید لازم نیست
    5.این سوال رو از خودشون بپرسید

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها

ویرایش توسط hpmoner : May 1st, 2015 در ساعت 03:01 PM دلیل: ویرایش نقل قول

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    materials engineering

در قسمت نشنالیتی و قسمت آدرس چی بنویسیم اگر میخوایم از سفارت ترکیه اقدام کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط av_jack نمایش پست ها
    در قسمت نشنالیتی و قسمت آدرس چی بنویسیم اگر میخوایم از سفارت ترکیه اقدام کنیم؟
    هزار جای این سایت هزار بار تا به حال جواب شوال شمما داده شده. اگه به خودتون زحمت داده بودین و جداقل صفحه اول فروم وقت سفارت رو خونده بودین دوباره نمیپرسیدید.
    اینجا اومده:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D8%B1%D8%AA

سلام دوستان
    می خواستم بدونم از زمانی که ویزا صادر می شه تا وقتی وارد انگلیس می شیم مدت محدودی وجود داره؟ آخه تو سایت دانشگاه خوندم از زمان گرفتن ویزا تا ورود به انگلیس یک ماه فرصت است

Member
    رشته و دانشگاه
    Peking Univ - Materials Engineering

من که تاحالا همچین چیزی نشنیده بودم
    لینکشو میتونید بذاربد؟
    شاید اون یه ماهی که میتونید زودتر وارد شید منظور بوده

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideshhmt نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم بدونم از زمانی که ویزا صادر می شه تا وقتی وارد انگلیس می شیم مدت محدودی وجود داره؟ آخه تو سایت دانشگاه خوندم از زمان گرفتن ویزا تا ورود به انگلیس یک ماه فرصت است

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)