نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 336 از 529 نخستنخست ... 236286326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346386436 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,351 تا 3,360 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : بورس انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadmohsen نمایش پست ها
    دوست عزیزم رشته ام مهندسی شیمی هستش. پس دوست عزیز چرا من تو تاپیک ویزا نگاه میکنم همه یه ماهه ویزا گرفتن!!! چرا میگن سخته اخه؟ ویزا استرالیا الان هفت ماه هم بیشتر طول کشیده برای بعضی اپلیکنت ها
    همه یه ماهه ویزا گرفتند و خیلیها هم نگرفتن. سیستم ویزای انگلیس خیلی وابسته به نظر افسر ویزا شده. در ضمن در استرالیا مسیرهای قانونی بسیاری برای اقامت بعد از تحصیل هست و به راحتی میتونید اقامت دائم بگیرید ولی در انگلیس هر روز سخت گیری بیشتری برای مهاجران متخصص میشه. استرالیا صد درصد از انگلیس گزینه بهتری برای مهاجرت بلند مدته.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

نقل قول نوشته اصلی توسط Farajpour نمایش پست ها
    با سلام میبخشید من تازه عضو شدم.
    یه سوال داشتم امید وارم تو صفحه درست و مرتبط باشه سوالم هر جا ار فروم گشتم ندیدم. برای ترجمه مدارک برای ویزا آیا محدودیت تاریخ هست؟ مثلا اگه مدارک 3 سال پیش ترجمه شده باشن آیا دوباره باید بدم ترجمه؟ لطفا راهنماییم کنید. ممنون میشم
    بسته به مدرک داره. مثلا شناسنامه و عقدنامه یا پرینت بانکی و کلا هر مدرکی که تغییر میکنه باید ترجمه جدید داشته باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    materials engineering

3 سال و نيم از فارغ التحصيلي من ميگذره و پس از فراغت از تحصيل به خدمت رفتم و بعدش تا الان دارم دانشگاه درس ميدم. اما مدرکي دال بر تدريس و يا خدمت به تله پرفورمنس ارائه ندادم. آيا همين که اين مطلب را در مصاحبه دوم بگويم و بگويم که در صورت نياز مي توانم مدارک را پست کنم، پاسخ قانع کننده اي براي افسر ويزا خواهد بود؟

من 4برابر پولي که بايد را به حساب ريختم تا اگر دانشگاه بورسيه ام را در CAS ذکر نکرد، باز هم کل مبالغ هزينه ها را بتوانم کاور کنم اما دانشگاه بورسم را در CAS ذکر کرد. تنها مدرک مالي که ارائه کردم، همين پرينت مالي بود. هيچ فيش حقوقي يا سند ملکي ضميمه نکردم. آيا همين که در مصاحبه دوم بگويم اين پول را از کجا آوردم و در صورت نياز مي توانم ترجمه قرارداد کاري مربوط را ارئه کنم، پاسخ قانع کننده اي خواهد بود؟

Junior Member ngak آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

تا جايي كه من اطلاع دارم از تاريخ ترجمه ها نبايد بيشتر از ٦ ماه گذشته باشه.

Junior Member

کارنامه که یه چیز ثابته و در طول زمان تغییر نمی کنه! ولی شناسنامه رو من شنیدم 6 ماه قبلش باید ترجمه کرد
    درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ngak نمایش پست ها
    تا جايي كه من اطلاع دارم از تاريخ ترجمه ها نبايد بيشتر از ٦ ماه گذشته باشه.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

با سلام خدمت دوستان

به نظر شما گرفتن خوابگاه دانشگاه امتیاز خاصی داره برای دریافت ویزای انگلیس؟ من به دانشگاه گفتم برام رزرو کنید گفتن باید هزینش را بدی... و رزرو ما نمی تونیم بکنیم براتون... مشکلی نداره فقط ادرس خوابگاه دانشگاه را بدیم و بگیم میخوایم بریم اونجا؟ من فول فاند هستم و از نظر مالی برام مشکلی نیستش حتی اگریک ماه هم هتل باشم و خوابگاه گیرم نیاد...
    مشکل اینجا هست که پرداخت پول هم کار معقولی نیست چون جواب اتاس هنوز نیومده و تا 30 جون هم دانشگاه بیشتر وقت نمیده برای گرفتن و ثبت نام خوابگاه!

[QUOTE=Farajpour;1995574]ا سلام میبخشید من تازه عضو شدم.
    یه سوال داشتم امید وارم تو صفحه درست و مرتبط باشه سوالم هر جا ار فروم گشتم ندیدم. برای ترجمه مدارک برای ویزا آیا محدودیت تاریخ هست؟ مثلا اگه مدارک 3 سال پیش ترجمه شده باشن آیا دوباره باید بدم ترجمه؟ لطفا راهنماییم کنید. ممنون

بعضي از مدارك هستند كه اصل انها هيچ تغيري نمي كنه مثل سند خانه يعني تا زماني كه شما صاحب اين خانه هستيد سند هيچ تغيري نميكنه حتي اگر 5 سال هم گذشته باشه و نياز به ترجمه مجدد نداره جون اصل سند تغيير نكرده
    و همچنين شناسنامه تا زماني كه شرايط شما تغيير نكرده ترجمه شناسنامه مال هر زمان باشه قابل قبول مگر اينكه اصل شناسنامه تغيير كنه مثلا فاميليتون رو عوض كنيد يا ازدواج كنيد به هر دليلي كه باعث تغير در اصل مدرك بشه كه بايد دوباره ترجمه كنيد ولي تازماني كه اصل تغير نكرده نياز به ترجمه مجدد نيست
    اما يكسري مدارك هستند كه در طول زمان تغيير ميكنند مثل فيش حقوق و حسابهاي بانكي و يا چيزهايي شبيه به اين كه هر بار بايد ترجمه بشه

حالا شما بايد ببينيد كه مدارك شما مال كدام دسته هست

Member
    رشته و دانشگاه
    Peking Univ - Materials Engineering

من فکر میکنم اینی که تو مصاحبه آدم یه چیزی رو عنوان کنه و بگه که اگه بعدا لازم شد ارائه میکنم خیلی مناسب نباشه. چون فکر نمیکنم معمولا درحین بررسی درخواست ویزا بخوان از طرف که مدارک اضافه ارائه بده. انشالا که افسر قانع میشه همینطور
    اگه بورستون کامل بوده که نیازی به چول داخل حساب نبوده و با اینکه ارائه اش میتونه مفید باشه اما فکر نکنم دلیل بخواد که این پول از کجا اومده. چون نگرانیش بابت تامین هزینه ها تو مدت دوره با ارائه بورس حل شده

امیدوارم که نتیجه درخواست زودتر بیاد و مثبت باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط av_jack نمایش پست ها
    3 سال و نيم از فارغ التحصيلي من ميگذره و پس از فراغت از تحصيل به خدمت رفتم و بعدش تا الان دارم دانشگاه درس ميدم. اما مدرکي دال بر تدريس و يا خدمت به تله پرفورمنس ارائه ندادم. آيا همين که اين مطلب را در مصاحبه دوم بگويم و بگويم که در صورت نياز مي توانم مدارک را پست کنم، پاسخ قانع کننده اي براي افسر ويزا خواهد بود؟

من 4برابر پولي که بايد را به حساب ريختم تا اگر دانشگاه بورسيه ام را در CAS ذکر نکرد، باز هم کل مبالغ هزينه ها را بتوانم کاور کنم اما دانشگاه بورسم را در CAS ذکر کرد. تنها مدرک مالي که ارائه کردم، همين پرينت مالي بود. هيچ فيش حقوقي يا سند ملکي ضميمه نکردم. آيا همين که در مصاحبه دوم بگويم اين پول را از کجا آوردم و در صورت نياز مي توانم ترجمه قرارداد کاري مربوط را ارئه کنم، پاسخ قانع کننده اي خواهد بود؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Peking Univ - Materials Engineering

تا جایی که من شنیدم تاثیر مثبت داره. شما اگه باهاشون صحبت کنی و قبول کنن که اگه نتونستی ویزا بگیری هزینه رو کامل برگردونند خوب میشه
    دانشگاهها که عموما ددلاین خاصی ندارن واسه خوابگاه! جالبه که اینجا داره. چون یه دانشجوی research در کل طول سال میتونه پذیرش بگیره و بیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

به نظر شما گرفتن خوابگاه دانشگاه امتیاز خاصی داره برای دریافت ویزای انگلیس؟ من به دانشگاه گفتم برام رزرو کنید گفتن باید هزینش را بدی... و رزرو ما نمی تونیم بکنیم براتون... مشکلی نداره فقط ادرس خوابگاه دانشگاه را بدیم و بگیم میخوایم بریم اونجا؟ من فول فاند هستم و از نظر مالی برام مشکلی نیستش حتی اگریک ماه هم هتل باشم و خوابگاه گیرم نیاد...
    مشکل اینجا هست که پرداخت پول هم کار معقولی نیست چون جواب اتاس هنوز نیومده و تا 30 جون هم دانشگاه بیشتر وقت نمیده برای گرفتن و ثبت نام خوابگاه!

Junior Member

سلام. کسی میدونه priority visa برای دوبی چه قد باید اضافه پول بدیم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)