نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 337 از 529 نخستنخست ... 237287327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346347387437 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,361 تا 3,370 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

سلام. اول از همه ممنون از دوستان با تجربه که اطلاعاتشون رو در اختیار بقیه میزارن. مخصوصا آقا هومن و البته سایر عزیزان که آدم هر پستی که از ایشون میخونه یه گوشه از قوانین رو یاد میگیره. واقعا مرسی.

من 3 تا سوال داشتم:

1. من برای دکترا از دانشگاه لیدز پذیرش گرفتم. توی فروم فهمیدم که باید 28 روز پول توی حساب پارسیان یا پاسارگاد باشه بعد گواهیش رو بگیریم ببریم سفارت.
    سوال من اینه که با توجه به اینکه من فول فاند هستم و دانشگاه، هم کل شهریه ام رو میده و هم پول تو جیبی بهم میده، میخواستم بدونم آیا من هم باید همین کار رو بکنم؟ اگر بله، همون مقدار 9*820 باید باشه یا کمتر؟ (با توجه به فول فاند بودن)

2. و نکته دیگه اینکه شما با توجه به تجربه تون ترکیه رو پیشنهاد میدید یا دبی برای ویزا؟ من توی فروم ها دیدم که اکثرا نظر روی ترکیه س ولی استاد خودم (که ایرانیه) گفت بهت توصیه میکنم از دبی بگیری چون سریع تره.

3. آیا سفارت گواهی ای مبنی بر اینکه من خونه یا خوابگاه رو نهایی کردم، میخواد یا نه؟

اگر سوالام تکراریه پیشاپیش معذرت میخوام. این مدت انقد فروم ها رو زیر و رو کردم واقعا گیج شدم.

Junior Member

سلام دوستان
    من یک سری سوال داشتم 1
    -میخواستم بدونم میشه از فرم انلاین قبلی برا اپلای مجدد ویزا استفاده کرد؟
    2-در ضمن من یکی از امتحانام افتادم و باید دوباره نوامبر برم ولی گفتن ایندفعه با ویزای student visitor بیا من دفعه قبل با tier 4 رفته بودم الان تو فرم انلاین چیزی به نام student visitor در قسمت نوع ویزاها پیدا نمیکنم . ممنون میشم راهنماییم کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Peking Univ - Materials Engineering

1) شما چون فول فاند هستی و کلیه هزینه ها رو دانشگاه ساپورت میکنه نیازی به ارائه این نیست
    2) بهتر بد تری از نظر نتیجه نداره. اما خب آره شما میتونی با یه هزینه اضافی نتیجه رو تو امارات زودتر بگیری. ترکیه معمولا به این خاطر میزن که لازم نیست تا اعلام نتیجه اونجا موند و میشه برگشت
    3) جزو مدارک لازمش نیست اما خب اگه باشه ممکنه نتیجه مثبت داشته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط avalipour نمایش پست ها
    سلام. اول از همه ممنون از دوستان با تجربه که اطلاعاتشون رو در اختیار بقیه میزارن. مخصوصا آقا هومن و البته سایر عزیزان که آدم هر پستی که از ایشون میخونه یه گوشه از قوانین رو یاد میگیره. واقعا مرسی.

من 3 تا سوال داشتم:

1. من برای دکترا از دانشگاه لیدز پذیرش گرفتم. توی فروم فهمیدم که باید 28 روز پول توی حساب پارسیان یا پاسارگاد باشه بعد گواهیش رو بگیریم ببریم سفارت.
    سوال من اینه که با توجه به اینکه من فول فاند هستم و دانشگاه، هم کل شهریه ام رو میده و هم پول تو جیبی بهم میده، میخواستم بدونم آیا من هم باید همین کار رو بکنم؟ اگر بله، همون مقدار 9*820 باید باشه یا کمتر؟ (با توجه به فول فاند بودن)

2. و نکته دیگه اینکه شما با توجه به تجربه تون ترکیه رو پیشنهاد میدید یا دبی برای ویزا؟ من توی فروم ها دیدم که اکثرا نظر روی ترکیه س ولی استاد خودم (که ایرانیه) گفت بهت توصیه میکنم از دبی بگیری چون سریع تره.

3. آیا سفارت گواهی ای مبنی بر اینکه من خونه یا خوابگاه رو نهایی کردم، میخواد یا نه؟

اگر سوالام تکراریه پیشاپیش معذرت میخوام. این مدت انقد فروم ها رو زیر و رو کردم واقعا گیج شدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing

عزیزانی که میخوان برای ویزای دانشجویی اپلای کنن، دانشگاه ادینبرو یه ویدئو آموزشی گذاشته که مراحل ثبت نام رو توضیح داده. برای کسایی مثل من که خیلی تازه کار هستم شروع خوبی میتونه باشه. لینک ویدئو
    امیدوارم به درد بخوره.

با سلام خدمت دوستان عزیز و هومن خان که همیشه راهنمای مشکلات ما بودن.

واقعیتش اینه که یه مشکلی واسم پیش آمده که خیلی فوری و حیاتیه!!!

من الان دانشجوی دکترا با بورسیه کامل تو یکی از دانشگاههای انگلستان هستم و 6 ماهی از زمان شروع تحصیلم میگذره، اما اخیرا نتیجه یکی دیگه از اپلیکیشن های قبلیم هم اومده (که واسه دانشگاه بهتری تو انگلستان اقدام کرده بودم) که نتیجه مثبته.

حالا خواستم بدونم میشه دانشگاهمو تغییر بدم؟ ویزارو باید از اول اقدام کنم؟

من تو فاصله ی این 6 ماه هم با نامزدم تو ایران ازدواج کردم و اونم باید واسه ویزای همراه اقدام کنه، حالا خواستم بدونم میشه من الان برگردم ایران و دانشگاهمو ترک کنم و واسه ترم بعدی به همراه خانمم واسه دانشگاه جدیدی که پذیرش گرفتم اقدام کنم؟

بسیار ممنون.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

مرسی از اینکه مودبانه پاسخ دادید...
    این دانشگاه متاسفانه برای درخواست خوابگاه ددلاین داره...فکر کنم بهتره بگم میرم هتل یا هاستل ماه اول را و بعد میرم خوابگاه دانشگاه یا بیرون اسکان پیدا میکنم...

نقل قول نوشته اصلی توسط msalehk نمایش پست ها
    تا جایی که من شنیدم تاثیر مثبت داره. شما اگه باهاشون صحبت کنی و قبول کنن که اگه نتونستی ویزا بگیری هزینه رو کامل برگردونند خوب میشه
    دانشگاهها که عموما ددلاین خاصی ندارن واسه خوابگاه! جالبه که اینجا داره. چون یه دانشجوی research در کل طول سال میتونه پذیرش بگیره و بیاد

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

با سلام خدمت دوستان امروز اون لینکی که دنبالش بودم را پیدا کردم و گفتم به اشتراک بگذارم که بقیه هم استفاده کنند :

The UK remains committed to engaging with the Iranian people, even though we do not have a functioning embassy in Tehran. One unfortunate consequence of the closure of our embassy is that Iranians now have to travel to another country to obtain a visa for the UK. But we continue to welcome applicants via our visa centres worldwide

اینم لینک خبر

متن فارسی این خبر هم بالا سمت راست صفحه هستش ...
    البته منظورش از اینکه از هرجای دنیا میتونیم درخواست بدیم اینطوری که اقا هومن هم فرمودن این بوده که مثلا اقامت بلند مدت کاری یا تحصیلی یک کشور سومی را داشته باشیم (مثلا ویزای توریستی نباشه) میشه از سفارت خانه انگلیس در اون کشور برای ویزای انگلیس درخواست داد و منع قانونی نداره... دستشون درد نکنه واقعا
    ویرایش توسط hamed_golden7 : June 13th, 2015 در ساعت 12:20 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein1988 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز و هومن خان که همیشه راهنمای مشکلات ما بودن.

واقعیتش اینه که یه مشکلی واسم پیش آمده که خیلی فوری و حیاتیه!!!

من الان دانشجوی دکترا با بورسیه کامل تو یکی از دانشگاههای انگلستان هستم و 6 ماهی از زمان شروع تحصیلم میگذره، اما اخیرا نتیجه یکی دیگه از اپلیکیشن های قبلیم هم اومده (که واسه دانشگاه بهتری تو انگلستان اقدام کرده بودم) که نتیجه مثبته.

حالا خواستم بدونم میشه دانشگاهمو تغییر بدم؟ ویزارو باید از اول اقدام کنم؟

من تو فاصله ی این 6 ماه هم با نامزدم تو ایران ازدواج کردم و اونم باید واسه ویزای همراه اقدام کنه، حالا خواستم بدونم میشه من الان برگردم ایران و دانشگاهمو ترک کنم و واسه ترم بعدی به همراه خانمم واسه دانشگاه جدیدی که پذیرش گرفتم اقدام کنم؟

بسیار ممنون.
    بله اگر بخواهید ویزا رو عوض کنید باید برای ویزای جدید اقدام کنید البته از داخل انگلیس هم به احتمال خیلی زیاد میشه. به نظرم از داخل انگلستان اقدام کنید و بعد با ویزای جدید برای ویزای همراه خانمتون اقدام کنید. از داخل مسایل مربوط به مصاحبه راحت تره.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بله اگر بخواهید ویزا رو عوض کنید باید برای ویزای جدید اقدام کنید البته از داخل انگلیس هم به احتمال خیلی زیاد میشه. به نظرم از داخل انگلستان اقدام کنید و بعد با ویزای جدید برای ویزای همراه خانمتون اقدام کنید. از داخل مسایل مربوط به مصاحبه راحت تره.
    بسیار ممنون بابت پاسختون.

بله ظاهرا باید از طریق پست و از داخل انگلستان اقدام کنم! (
    http://www.ukcisa.org.uk/Internation...anging-course/
    )

فقط دوتا نکته میمونه که:

1) آیا میشه واسه تغییر اسپانسرشیپ ویزا هر زمان اقدام کرد یا نه (آیا مثه ویزای معمولی باید حتما 3 ماه مونده به شروع تحصیل اقدام کرد؟ البته تو سایت سفارت گفته حتی میشه تحصیل رو تو دانشگاه جدید با همین ویزا شروع کرد و بعد درخواست تغییر رو داد البته اگه دانشگاه جدید معتبر باشه که هست)

2) اینکه زمان اقدام واسه تغییر اسپانسرشیپ باید انصرافمو از دانشگاه در حال تحصیلمو داده باشم؟ چون توی فرم تقاضای تغییر اسپانسرشیپ ویزا اطلاعات مربوط به دانشگاه مبدا و مقصد باید پر بشه که ممکنه از دانشگاه مبدا در مورد من سوال بشه! (اگر لازم باشه این کارو انجام بدم ریسک بزرگیه چون ممکن با تغییر اسپانسرشیپ موافقت نشه و کلا هیچی دیگه...)

مچکرم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein1988 نمایش پست ها
    بسیار ممنون بابت پاسختون.

بله ظاهرا باید از طریق پست و از داخل انگلستان اقدام کنم! (
    http://www.ukcisa.org.uk/Internation...anging-course/
    )

فقط دوتا نکته میمونه که:

1) آیا میشه واسه تغییر اسپانسرشیپ ویزا هر زمان اقدام کرد یا نه (آیا مثه ویزای معمولی باید حتما 3 ماه مونده به شروع تحصیل اقدام کرد؟ البته تو سایت سفارت گفته حتی میشه تحصیل رو تو دانشگاه جدید با همین ویزا شروع کرد و بعد درخواست تغییر رو داد البته اگه دانشگاه جدید معتبر باشه که هست)

2) اینکه زمان اقدام واسه تغییر اسپانسرشیپ باید انصرافمو از دانشگاه در حال تحصیلمو داده باشم؟ چون توی فرم تقاضای تغییر اسپانسرشیپ ویزا اطلاعات مربوط به دانشگاه مبدا و مقصد باید پر بشه که ممکنه از دانشگاه مبدا در مورد من سوال بشه! (اگر لازم باشه این کارو انجام بدم ریسک بزرگیه چون ممکن با تغییر اسپانسرشیپ موافقت نشه و کلا هیچی دیگه...)

مچکرم.
    اول اینکه شما لازم نیست با پست اقدام کنی و میتونید حضوری اقدام کنید که 400 پوند گرونتره ولی همون روز جواب رو میدن و خیلی سریعتر و مطمئن تر هم هست
    اون فرمی رو که میگید نمیدونم کدوم رو میگید ولی فکر کنم برای کسانی بوده که قبل از اکبتر 2009 اومدن و شامل حال شما نیست
    شما هر زمانی بخواهید میتونید اقدام کنید این بستگی به دانشگاه مبدا و مقصد داره که دومی CAS جدید رو صادر کنه و اولی انصراف شما رو گزارش بده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)