نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 339 از 529 نخستنخست ... 239289329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348349389439 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,381 تا 3,390 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

با سلام. دوستان اخیرا چند روز بعد ارسال اپلیکیشن ویزا امکان گرفتن وقت برای تله پرفرومنس هست؟ و اینکه گرفتن ویزا از استانبول چند روز طول میکشه؟

ممنون از لطف شما ذوستان

سلام هومن جان، امیدوارم حالت خوب باشه،

ببخشید برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه میشه از طریق ویزای Tier4 اقدام کرد؟

Junior Member

سلام
    من تازه هفته دیگه نامه CAS ام میاد، با توجه به چیزایی که خوندم فکر کنم سفارت مدرک تافل منو قبول نکنه؟!؟!
    حالا می خوام بدونم با توجه به اینکه من قبلا چند سالی انگلیس زندگی کردم و مدرک تافلمم دارم بازم باید دوباره آیلتس شرکت کنم؟
    سوال بعدیم اینه که من اینجا استخدام شرکتی یکی از ادارات دولتی ام، برا اخذ ویزا نامه استعفام باید باشه یا نه؟

دوستان من راهنما رو که می خوندم یه قسمتیش برام نا مفهومه کسی می تونه کمک کنه. آیا منظور Home Office از پاراگراف زیر اینه وقتی ویزا میاد فقط 30 روز فرصت داریم وارد uk بشیم؟
    Biometric Residence Permits (BRPs)
    20.Between March and July 2015, the Home Office is introducing BRPs for applicants applying for entry clearance to come to the UK for more than six months. You will apply for a BRP at the same time as you apply for entry clearance. If your entry clearance application is successful, you will be given a vignette valid for 30 days. This will allow you to enter the UK. You must then collect your BRP from the Post Office branch you selected as part of your application no later than 10 days after your arrival in the UK

سلام به همگی

من خیلی سعی کردم جواب سوالاتم رو با خوندن پست های دوستان پیدا کنم ولی کمابیش پاسخ داده شدند. برای همین محض احتیاط میپرسم و شرمنده اگر تکراری هست.
    برای ویزای تحصیلی انگلیس مقطه مستر باید اقدام کنم. الان ویزای تحصیلی یکی از کشورهای اسکاندیناوی رو دارم که تا دو ماه دیگه تمام میشه تقریبا و باید در این حین برای تمدید ویزای سال جدید همین کشور اقدام کنم.

به نظر شما برای ویزای انگلیس از سفارت انگلستان در داخل همین کشور اقدام کنم یا برم ترکیه؟ باتوجه به این که ویزام داره منقضی میشه اینجا و تا اومدن ویزای سال جدیدم ممکنه دو ماه زمان لازم باشه حداقل !!
    فول فاند خود دولت انگلستان هستم که خودشون نامه مستقیم میزنن به سفارت در خصوص اقدامات ویزا. به نظرتون تاثیر مثبتی داره در روند ویزا و تسریع پراسس اون؟
    چقدر زمان میبره با توجه به تجربه ی دوستان از زمان اپلای تا امدن نتیجه؟
    در ضمن دوستان کسی اطلاعی داره داشتن همز مان دو ویزای شنگن و تیر 4 انگلیس با هم منافانی داره یا خیر از نظر قانونی؟

شرمنده خیلی زیاد شد سوالات..ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

سلام دوستان نمی دونم سوالی رو که می نویسم برای همین بخش هست یا نه اما خواهشا اگر می تونید دوستان کمک کنید . من برای ویزای تحصیلی وقت سفارت گرفتم اما باید اول پول بیمه ی درمانی رو میدادم IHS که یک کد بگیرم که اون کد رو باید تو فرم اپلیکیشن می نوشتم . اما من اول اپلیکیشن رو پر کردم و بعد پول بیمه رو دادم که الان کد رو دارم اما در اپلیکیشن ننوشتم ! به نظرتون باید چی کار کنم ؟ دوباره Refund کنم و از اول اپلای کنم ؟ می ترسم برای تاریخی که می خوام نتونم دوباره وقت بگیرم .

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_gh نمایش پست ها
    سلام دوستان نمی دونم سوالی رو که می نویسم برای همین بخش هست یا نه اما خواهشا اگر می تونید دوستان کمک کنید . من برای ویزای تحصیلی وقت سفارت گرفتم اما باید اول پول بیمه ی درمانی رو میدادم IHS که یک کد بگیرم که اون کد رو باید تو فرم اپلیکیشن می نوشتم . اما من اول اپلیکیشن رو پر کردم و بعد پول بیمه رو دادم که الان کد رو دارم اما در اپلیکیشن ننوشتم ! به نظرتون باید چی کار کنم ؟ دوباره Refund کنم و از اول اپلای کنم ؟ می ترسم برای تاریخی که می خوام نتونم دوباره وقت بگیرم .
    سلام،

به نظرم اصلا جای نگرانی نیستش. با خودکار تو پرینت فرم اپلیکیشن ،بنویس کد رو. بعد زیرش امضا کن.

سلام. آیا میشه برای ویزا قبل از اینکه نتیجه اتس بیاد اقدام کرد یعنی به صورت موازی یا حتما باید وایسیم نتیجه اتس بیاد بعد برای ویزا اقدام کنیم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

خیر بدون اتاس (در صورتی که رشته شما به گفته دانشگاه اتاس نیاز داشته باشه) ویزا نمیدن به شما....
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_mahdi6464 نمایش پست ها
    سلام. آیا میشه برای ویزا قبل از اینکه نتیجه اتس بیاد اقدام کرد یعنی به صورت موازی یا حتما باید وایسیم نتیجه اتس بیاد بعد برای ویزا اقدام کنیم؟

Junior Member

دوستان من چند سال در انگلستان زندگی کردم, ایا من میتونم مدرک زبان ارایه ندم؟
    یه سوال دیگه... ترجمه مدارک من مال سه سال پیشه, باید دوباره ترجمه بگیرم یه نه همونا خوبه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)