نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 360 از 529 نخستنخست ... 260310350351352353354355356357358359360361362363364365366367368369370410460 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,591 تا 3,600 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

اها, مرسی..... حالا پس من باید وقت سفارتم رو تغییر بدم. نیاز به ریفاند که نیست... درسته؟

Junior Member

من یه بورس دولتی دارم از انگلیس که شهریه و هزینه ها رو پوشش می ده برای مستر یک ساله. توی نامه بورس تاکید شده که من نیازی نیست هیج هزینه ای رو بپردازم. حالا سوال اینه: فارغ از پشتیبانی مالی آیا برای اثبات اینکه من برمی گردم ایران باید مدارک مالی یا غیر مالی برای نشون دادن وابستگی م به ایران نشون بدم؟ متشکرم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saminrb نمایش پست ها
    من یه بورس دولتی دارم از انگلیس که شهریه و هزینه ها رو پوشش می ده برای مستر یک ساله. توی نامه بورس تاکید شده که من نیازی نیست هیج هزینه ای رو بپردازم. حالا سوال اینه: فارغ از پشتیبانی مالی آیا برای اثبات اینکه من برمی گردم ایران باید مدارک مالی یا غیر مالی برای نشون دادن وابستگی م به ایران نشون بدم؟ متشکرم.
    بله به دلیل مساله مصاحبه باید نشون بدید برنامه شم بعد از تحصیل چیه و مدارک مرتبط رو هم ارایه کنید. در تاپیک تجارب مصاحبه این موضوع مشخص شده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-مخابرات سیستم، دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بله به دلیل مساله مصاحبه باید نشون بدید برنامه شم بعد از تحصیل چیه و مدارک مرتبط رو هم ارایه کنید. در تاپیک تجارب مصاحبه این موضوع مشخص شده.
    ببخشید دوستان واسه ما که همش دانشگاه بودیم و job offeri نداریم چه نامه ای باید ارائه کنیم؟ مثلا میشه از یه استاد نامه بگیریم که بگه ایشون رو بعد از تحصیل تو آزمایشگاه مشغول به کار می کنیم؟

با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmohiri نمایش پست ها
    ببخشید دوستان واسه ما که همش دانشگاه بودیم و job offeri نداریم چه نامه ای باید ارائه کنیم؟ مثلا میشه از یه استاد نامه بگیریم که بگه ایشون رو بعد از تحصیل تو آزمایشگاه مشغول به کار می کنیم؟

با تشکر
    سناریوها گوناگون هستند. در تاپیک تحارب مصاحبه میتونید ببینید.

Junior Member

سلام
    ویزای من اومد. مصاحبه دوم نداشتم. فقط یه بار میل زدن بهم گفتن اسکالرشیبت نامش نیست من نامه رو فوروارد کردم به دانشگاه. خود دانشکاه نامه زد بهشون گفت تو CAS اومده. ویزام بعد از 22 روز اومد خدا روشکر
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-مخابرات سیستم، دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    سناریوها گوناگون هستند. در تاپیک تحارب مصاحبه میتونید ببینید.
    هومن جان باور بفرمایید من کل فروم تجارب مصاحبه ویزا رو خوندم ولی چیزی در مورد افرادی که پیشنهاد کاری ندارن پیدا نکردم.

دوستان عزیز آیا لازم هست دلیل گپ یک ساله بعد از ارشد رو تو کاور لتر بنویسیم یا باعث ایجاد حساسیت میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام
    یکی از دوستای من حدود دو هفته پیش مصاحبه ویزا رو در آنکارا انجام دادن ولی قبل از مصاحبه، برای ساختن اکانت در سایت تله پرفورمنس به اشتباه استانبول رو انتخاب کردن. ایشون همون موقع این اکانت رو حذف میکنن تا یه اکانت جدید واسه انکارا بسازن ولی سایت اجازه ساختن اکانت جدید رو بهشون نمیداده و پیغام میداده که اکانتی با این GWF موجود هست. الانم توی سایت تله پرفورمنس، قسمت track my application براشون فعال نیست ولی بعد از تحویل مدارک ایمیل های مرسوم مربوط به تحویل مدارک رو دریافت کردن. کسی میتونه راهنمایی کنه که باید چیکار کنن ایشون..آیا مشکلی ایجاد میشه که اکانتشون رو دیلیت کردن؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmohiri نمایش پست ها
    هومن جان باور بفرمایید من کل فروم تجارب مصاحبه ویزا رو خوندم ولی چیزی در مورد افرادی که پیشنهاد کاری ندارن پیدا نکردم.

دوستان عزیز آیا لازم هست دلیل گپ یک ساله بعد از ارشد رو تو کاور لتر بنویسیم یا باعث ایجاد حساسیت میشه؟
    چطور پیدا نکردید چندین مورد در این زمینه بوده و بحث شده

Junior Member

من دیروز مصاحبه داشتم و اصلن از من همچین سوالی نپرسید، فقط پرسید که چرا میخوای دکتری بخونی،حتی نپرسید بعد دکتری میخوای چیکار کنی؟
    حتی خودم آخرش بهش گفتم که یه سوالو فک کنم جا انداختی،خندید و کفت نه همرو پرسیدم :\

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)