نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 372 از 529 نخستنخست ... 272322362363364365366367368369370371372373374375376377378379380381382422472 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,711 تا 3,720 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

من ATAS رو به دانشگاه فرستادم بعد CAS برام صادر شد. توی CAS هم فقط یه جا راجع به ATAS نوشته! اونم اینه: ATAS REQUIRED: YES
    من هم فول فاند بودم و برای من هم COURSE FEE را صفر زده بودند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepinod_rafaat نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز. دو سوال برایم پیش آمده و ممنون خواهم شد اگر اطلاعاتی دارید من را راهنمایی کنید.

1) آیا شماره کد ATAS اختصاص یافته، باید در نامه CAS ذکر شود؟ چون بخشی به نام ATAS Information در CAS موجود است که جلوی آن خالی است و برای من این گمان پیش آمد که شاید باید نامه ATAS را برای دانشگاه ارسال کرد تا آنها CAS را بروز کنند. البته اصلا شک دارم که این یک فیلد است یا تیتر!

2)سوال دیگرم در مورد نامه CAS است. من فول فاند هستم و شهریه و هزینه زندگی بر عهده دانشگاه است. با این حال برای من هزینه course fees paid را صفر زده اند، و بعد کمی پایین تر از آن، در بخش additional information، ذکر کرده اند که این دانشجو مبلغی معادل با شهریه بورس تحصیلی دارد و reduced tution fee برابر صفر است و همچنین فلان مبلغ را نیز به عنوان هزینه maintance سالیانه دریافت میکند. آیا اینکه curse fees paid را صفر زده اند درست است و برای من مشکل ساز نخواهد شد؟
    پیشاپیش از شما ممنونم.
    لازم به ذکر است که به دلیل تعطیلات، بخش اداری دانشگاه ها پاسخگو نیست در این زمان و بنابراین این سوال را در اینجا مطرح کردم چون چیزی به وقت ویزای من نمانده است و چنانچه نیاز باشد، باید برنامه هایم را تا دیر نشده تغییر دهم.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    دانشگاه در این موارد انصراف شما رو اعلام و شما نامه ای مبنی بر کوتاه شدن ویزاتون دریافت میکنید که به شما 60 روز فرصت میده یا از کشور برید یا تقاضای جدیدی بدید.
    سلام آقا هومن
    ممنون از راهنماییهاتون
    می خواستم بدونم اگر که واسه فوق لیسانس دوم بخام اقدام کنم ممکنه سفارت روی ویزا دادن حساس شه؟
    من اینجا ارشد مهندسی مالی خوندم و میخام واسه ارشد مجدد فایننس انگلستان اقدام کنم و استدلالم اینه که میخام پایمو قوی کنم واسه دکترا تا بتونم فاند بگیرم بعدا.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط everlast228 نمایش پست ها
    سلام آقا هومن
    ممنون از راهنماییهاتون
    می خواستم بدونم اگر که واسه فوق لیسانس دوم بخام اقدام کنم ممکنه سفارت روی ویزا دادن حساس شه؟
    من اینجا ارشد مهندسی مالی خوندم و میخام واسه ارشد مجدد فایننس انگلستان اقدام کنم و استدلالم اینه که میخام پایمو قوی کنم واسه دکترا تا بتونم فاند بگیرم بعدا.
    بله در مصاحبه میتونند به همه چیز گیر بدن. اینگه قبول کنند یا نه به استدلال شما و نظر شخصی افسر ویزا بستگی داره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Economics - University of Tabriz

سلام

من تو انگلیس ارشد میخوندم که چند ماه پیش تموم شد؛ ویزام هم آخر ژانویه تموم میشه. حالا میخوام برای یه دوره آموزشی برای امتحان CFA ثبت نام کنم که میشه باهاش ویزای Tier 4 گرفت واسه شش ماه. منتها آموزشگاه میگه که ظاهرا برای این ویزا باید برم و از خارج انگلیس اقدام کنم. میخواستم ببینم برای من که از ایرانیم ممکنه استثنایی قايل بشن و اجازه بدن از همین جا اقدام کنم با توجه به اینکه سفارت تهران هنوز ویزا صادر نمیکنه؟ یا اینکه نه باز هم باید برم و از استانبول درخواست بدم؟

سپاس
    فرمول من برای شادکامی: یک آری، یک نه، یک خط راست، یک هدف...
    فردریش نیچه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin.sbi نمایش پست ها
    سلام

من تو انگلیس ارشد میخوندم که چند ماه پیش تموم شد؛ ویزام هم آخر ژانویه تموم میشه. حالا میخوام برای یه دوره آموزشی برای امتحان CFA ثبت نام کنم که میشه باهاش ویزای Tier 4 گرفت واسه شش ماه. منتها آموزشگاه میگه که ظاهرا برای این ویزا باید برم و از خارج انگلیس اقدام کنم. میخواستم ببینم برای من که از ایرانیم ممکنه استثنایی قايل بشن و اجازه بدن از همین جا اقدام کنم با توجه به اینکه سفارت تهران هنوز ویزا صادر نمیکنه؟ یا اینکه نه باز هم باید برم و از استانبول درخواست بدم؟

سپاس
    خیر چنین چیزی استثنایی نیست.

دوستان من خوندم که سفارت فقط بانک پاسارگاد و پارسیان و قبول داره. کسی اطلاع داره هنوزم به همون ترتیبه؟ ما پولمون تو صادراته و البته میخوایم از اسپانیا(چون زمان اپلای اسپانیا دانشجو هستم) اقدام کنیم. به نظرتون از صادرات بگیریم قبول نمیکنن؟
    علم بهتر است یا ثروت؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بله در مصاحبه میتونند به همه چیز گیر بدن. اینگه قبول کنند یا نه به استدلال شما و نظر شخصی افسر ویزا بستگی داره.
    ممنون از جوابتون..امکانش وجود داره که اصلا در مورد مدرک ارشد الان صحبتی نشه? و فقط مدرک لیسانس رو ارائه کنم بهشون?

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط everlast228 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون..امکانش وجود داره که اصلا در مورد مدرک ارشد الان صحبتی نشه? و فقط مدرک لیسانس رو ارائه کنم بهشون?
    فاصله با تحصیل قبلی رو باید توجیه کنید که در اینصورت بیشتر میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA دانشگاه تهران

با سلام خدمت همه

من از یه دانشگاه توی انگلیس پذیرش با فاند دارم که شهریه رو در سطح home/eu student برام پرداخت میکنن که باید تفاوتش با international rate رو خودم بدم که میشه حدود 8300 پوند، هزینه زندگی 14057 پوند در سال بهم میدن

الان میخوام واسه ویزا اقدام کنم البته هنوز CAS number نیومده ولی میخوام زودتر همه کارا رو و مقدمات لازم رو انجام بدم که تاخیر نیافته توی کارام چون گویا سپرده باید حداقل از 28 روز قبل از مصاحبه سفارت توی حساب باشه.

حالا سوال من اینه که من برای حساب بانکی چقدر باید سپرده بزارم که کفایت کنه؟ همون 8300 پوند مابه التفاوت شهریه؟ یا هزینه زندگی یکسال تو انگلیس (10000 پوند) هم باید بش اضافه کنم که میشه 18300 پوند؟

Junior Member

سلام بر همه
    من سوالی داشتم . من میخوام واسه ادامه تحصیل از طریق ویزای تایر 4 بیام انگلیس. آیا من باید اول با ویزای دانشجویی بیام اونجا و بعد با 50000 پوند یه بیزینسی راه بندازم و بعد مثلا در طول تحصیل برای تغییر ویزا از دانشجویی به تایر 4 اقدام کنم؟ یا نه باید از همین جا بگم که میخوام تایر 4 باشم و اونجا بیزینس راه میندازم؟ خوب حزئیاتش چه جوریه ؟یعنی باید 50000 پوند رو الان نشون بدم که دارم ؟
    آیا مدت تحصیل با عنایت به اینکه مالیات نمیدیم جزء اون پروسه پنج سال حساب میشه یا نه؟ جایی خوندم تحت شرایطی میشه پنج سال رو سه سالش کرد.شرایطش چی هست؟
    راستش من میخوام تو زمینه اینترنت کار کنم. چون تخصصم این هست. چقدر شانس مثلا برای راه انداختن یک isp موفق دارم ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)