نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 379 از 529 نخستنخست ... 279329369370371372373374375376377378379380381382383384385386387388389429479 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,781 تا 3,790 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

نقل قول نوشته اصلی توسط negin_263 نمایش پست ها
    و قبل از سابمیشن هم باید پرینت حساب بگیریم؟
    به طور کلی، برای اکثر سوالات تون به این دو لینک مراجعه کنید:
    https://www.gov.uk/government/upload...e_Apr_2016.pdf
    https://www.gov.uk/government/upload...April_2016.pdf

خلاصه استدلال:
    منظور از تاریخ اپلیکیشن، همون تاریخ پرداخت آنلاین پول ه(و نه اپوینتمنت!)

مطلب If you are applying from inside the UK, the date of your application will be taken to be the date that you paid for and submitted your online application. 1
    مطلب 2 The following documents, with the exception of the loan letter, must cover a consecutive 28-day period ending no more than a month before the date of your application
    لذا مهم روز پرداخت آنلاین و رزور اپوینتمنته
    بنابراین با توجه به این استدلال، جواب شما هم میشه بله

Post سوال : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

با سلام خدمت همه ى دوستان كه اطلاعات خوب و كاملشون و اينجا در اختيار ساير دوستان به اشتراك ميذارند .
    من 34 سالم هستش و در اداره دولتى كار ميكنم و مدرك ليسانس دارم حالا تصميم گرفتم بخاطره موقعيت شغلى بهترم كورس 6 ماهه آموزش زبان انگليسى در يكى از كالج هاى مورد تائيد اداره مهاجرت در انگلستان و بگذرونم ، بنده 16 سال سابقه بيمه ، كارمند قراردادى ، سند مالكيت بنام خودم ، مجرد ، حساب بانكى خوب و ... دارا هستم . با كالج Henley Coventry برادرم مكاتبه كرد و هزينه كورس 6 ماهه با خوابگاه نزديك 5300 پوند هست و بايد 1500 پوند دپوزيت بديم . حالا من نياز به راهنمايي شما دوستان داشتم اگه كانفرم آفرلتر كالج و بگيرم و دپوزيت بدم پرينت حساب بانكى كه بايد به كنسولگرى ارائه بدم حتما بايد پاسارگاد و پارسيان باشه يا اگه پرينت و تمكن مالى بانك تجارت خودم و بدم كفايت ميكنه؟ و سوال دوم اينكه حتما بايد 28 روز قبل از گرفتن appointment پول تو حسابم باشه و تا زمان مشخص شدن نتيجه ويزا دست نزنم ؟ چون از 9 ماه قبل موجودى حساب بنده 45 ميليون بود و هم اكنون هم هست و حقوق ماهانه بنده هم به همين حساب واريز ميشه و كلا خيلى كم حسابم تراكنش داره، ميخواستم ببينم حسابم همين شكل باشه از نظر اينكه كار نميكنه و تراكنشى صورت نميگيره براى سفارت قابل قبول هست يا نه ؟ يا اينكه دوستان پيشنهاد بهترى دارند كه بنده رو راهنمايي كنند. ممنونم از تك تك شما و اميدوارم موفق باشيد .

درود
    از نظر سفارت آیا برای دریافت Tier 4 (General) student visa ارائه مدرک تافل قابل قبوله یا خیر؟
    ارادتها
    پیام خصوصی قابل طرح در انجمن ممنوع
    رسالت یک انجمن آگاهی بخشی و اطلاع رسانیست | پیام خصوصی قابل طرح در انجمن نافی این مهم است

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman_R نمایش پست ها
    درود
    از نظر سفارت آیا برای دریافت Tier 4 (General) student visa ارائه مدرک تافل قابل قبوله یا خیر؟
    ارادتها
    اگه دانشگاه سطح زبان شما رو تایید کرده باشه(با تافل)، این مساله تو CAS شما ذکر میشه، به این صورت که ما(دانشگاه) سطح زبان ایشون رو سنجیدیم و میدونیم حداقل B2 هست
    Higher Education Institution (HEI) sponsor has made assessment
    در اینصورت نیازی به ارائه مدرک زبان ندارید

برای اطلاعات بیشتر:
    https://www.gov.uk/tier-4-general-vi...dge-of-english

Junior Member

سلام دوستان.
    برای ویزای تحصیلی مقطع دکتری، آیا اصل مدرک کارشناسی و ارشد لازم هست به سفارت ارائه بشه یا خیر. چون برای خرید مدرک بایستی هزینه داد، آیا در مرحله سفارت، ضرورتی برای ارائه اصل مدرک کارشناسی و ارشد هست؟ اینکه اصل ریزنمرات انگیلسی و فارسی رو ارائه بدیم کافیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط javad_kf نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    برای ویزای تحصیلی مقطع دکتری، آیا اصل مدرک کارشناسی و ارشد لازم هست به سفارت ارائه بشه یا خیر. چون برای خرید مدرک بایستی هزینه داد، آیا در مرحله سفارت، ضرورتی برای ارائه اصل مدرک کارشناسی و ارشد هست؟ اینکه اصل ریزنمرات انگیلسی و فارسی رو ارائه بدیم کافیه؟
    شما آنچه را که در نامه CAS (نامه تایید دانشگاه برای سفارت) شما ذکر میشه، باید ارائه بدین؛ اگه نوشته مدرک، اصل مدرک و ترجمه رسمی شو باید تحویل بدین؛ اگه گفته کارنامه، به همین شکل...
    ضمنا اگر به طور کلی مشمول هستید، متاسفانه هیچ راهی جز خرید مدرک ندارید

Junior Member

دوستان من مدارکم را قبلا دادم ترجمه یه 5 سالی میگذره آیا باید دوباره ترجمه کنم یا لازم نیست؟

Junior Member

سلام دوستان.
    بدون مدرک زبان، دانشگاه قبول کرده که کلاس های زبان قبل شروع ترم رو شرکت کنم و براساس اون یه joint cas یکی برای خود دوره دکتری و یکی هم برای دوره زبان صادر کرده، بدون مدرک زبان و تنها با شرکت در کلاس های زبان قبل شروع ترم، سفارت ویزا میده یا ممکنه روی نداشتن مدرک زبان گیر بده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط martin_5d نمایش پست ها
    دوستان من مدارکم را قبلا دادم ترجمه یه 5 سالی میگذره آیا باید دوباره ترجمه کنم یا لازم نیست؟
    خیر نیاز نیست
    There is no time limit for a translation and it is okay to use the same translation you have previously used in an application.The only requirements for a translation are at paragraphs 16 and 17 of the guidance (depending on if you are applying inside or outside the UK)

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط javad_kf نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    بدون مدرک زبان، دانشگاه قبول کرده که کلاس های زبان قبل شروع ترم رو شرکت کنم و براساس اون یه joint cas یکی برای خود دوره دکتری و یکی هم برای دوره زبان صادر کرده، بدون مدرک زبان و تنها با شرکت در کلاس های زبان قبل شروع ترم، سفارت ویزا میده یا ممکنه روی نداشتن مدرک زبان گیر بده؟
    بهترین مرجع شما بخش international students اون دانشگاهه
    کاملا از قوانین اطلاع دارن و حرف شک دار نمیزنن
    از اون ها بپرسید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)