نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 386 از 529 نخستنخست ... 286336376377378379380381382383384385386387388389390391392393394395396436486 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,851 تا 3,860 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

نقل قول نوشته اصلی توسط Melissa71 نمایش پست ها
    سلام دوستان من فرم هاي ويزا رو پر كردم و تا مرحله پرداخت آنلاين رفتم ولي الان آفر خوابگاهم اومد و بايد تو فرم ها تغييرات بدم الان مي تونم اين اپليكيشن و كنسل كنم يا پاك كنم؟تا بتونم يه اپليكيشن جديد درس كنم. دوستان ممنون ميشم جوابمو بدين.
    بله
    راحت تر اینه که اصلا کاری بهش نداشته باشید یه اپلیکیشن جدید بسازید و بعضی از اطلاعات تون رو (توی یه tab جدید) برای راحتی کپی پیست کنید

سلام دوستان من فرم هاي ويزا رو پر كردم و تا مرحله پرداخت آنلاين رفتم ولي الان آفر خوابگاهم اومد و بايد تو فرم ها تغييرات بدم الان مي تونم اين اپليكيشن و كنسل كنم يا پاك كنم؟تا بتونم يه اپليكيشن جديد درس كنم. دوستان ممنون ميشم جوابمو بدين.
    اگر پرداخت کردید ریفاند کردنش یکم طول میکشه. اگر تصحیحاتتون زیاد نیست به نظر من وقتی پرینت گرفتید با خودکار جلوش درستش رو بنویسید و امضا بزنید کنارش (همون امضای توی پاسپورت). قبلا که اینطور مشکلی نداشت.

Junior Member

سلام؛
    من شروع کلاسم 5 سپتامبر هست هفته آینده CAS رو دریافت میکنم. فرصت هست که برای ویزا از تهران اقدام کنم؟ میخواستم بدونم مجموعا صدور ویزا(Tier4) چقدر طول میکشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط seemsaam نمایش پست ها
    سلام؛
    من شروع کلاسم 5 سپتامبر هست هفته آینده CAS رو دریافت میکنم. فرصت هست که برای ویزا از تهران اقدام کنم؟ میخواستم بدونم مجموعا صدور ویزا(Tier4) چقدر طول میکشه؟
    ریسکی هست
    نزدیک 3 یا 4 هفته زمان میبره بررسی؛ چون الان تایم شلوغ سال هست
    یه مدت هم جابجایی مدارک زمان میبره
    الان آخرین وقت سه شنبه قبل، برای اول آگست بوده

سلام.
    اگر الان یک حساب باز کنم و همه ی مبلغ مورد نیاز (هزینه زندگی و دانشگاه)رو یک دفعه بریزم توش و 28 روز بمونه مشکلی پیش میاد؟ مثلا نمی گن که چرا این همه پول رو یک مرتبه توی حساب ریختم.؟
    حساب سپرده باشه بهتره یا جاری؟

Junior Member

سلام دوستان من اگه با سرويس priority براي ويزاي tier4 وقت بگيرم ميتونم بعد مصاحبه برگردم ايران و پاسپورتمو بفرستن يا امكانش هست كه مصاحبه دوم هم باشه؟ممنون ميشم جواب بدين سوالم خيلي فوريه

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

سلام دوستان من اگه با سرويس priority براي ويزاي tier4 وقت بگيرم ميتونم بعد مصاحبه برگردم ايران و پاسپورتمو بفرستن يا امكانش هست كه مصاحبه دوم هم باشه؟ممنون ميشم جواب بدين سوالم خيلي فوريه
    این آپشن گویا جدیدا به ترکیه اضافه شده
    مصاحبه دوم میتواند به صورت تلفنی هم انجام شود
    پاسپورت تون روهم میتونید پیکاپ کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Physics with an integrated foundation year in The University of Manchester

سلام
    سه تا سوال درباره پر كردن فرم ويزا انلاين داشتم
    ١. در بخش remaining maintenance ايا بايد اون چيزي كه خود اداره ويزا مقرر كرده يعني ٩١٣٥ پوند رو بزنم يا هزينه خوابگاه خودم رو؟
    ٢. ايا براي استفاده از مدرك ديپلم براي ويزا بايد گزينه (other types of assessment (portfolio and artwork رو yes كنم و اونجا بنويسم يا اينكه لازم نيست ديپلم رو اينجا بنويسم
    ٣. بهتره محل اقامت رو خود دانشگاه رو بزنم يا ادرس خوابگاهم رو؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirahimi430 نمایش پست ها
    سلام
    سه تا سوال درباره پر كردن فرم ويزا انلاين داشتم
    ١. در بخش remaining maintenance ايا بايد اون چيزي كه خود اداره ويزا مقرر كرده يعني ٩١٣٥ پوند رو بزنم يا هزينه خوابگاه خودم رو؟
    ٢. ايا براي استفاده از مدرك ديپلم براي ويزا بايد گزينه (other types of assessment (portfolio and artwork رو yes كنم و اونجا بنويسم يا اينكه لازم نيست ديپلم رو اينجا بنويسم
    ٣. بهتره محل اقامت رو خود دانشگاه رو بزنم يا ادرس خوابگاهم رو؟
    سلام

1. باید 9135 رو بنویسین. (با توجه به گفته بخش International دانشگاهم)
    2. بله yes رو انتخاب کنین. تو فیلد مدارک ارائه شده هم تا جایی که مقدوره، مدارک موجود در CAS رو بنویسین. (چون فیلدش max length داره و نمیشه تمام مدارک رو نوشت. حدود 50 کاراکتر)
    3. آدرس خوابگاه.

Junior Member

تو CAS من Latest date a student can be accepted on to the course رو هیچی نزده. خالی هست...

مشکلی ایجاد نمیکنه تو روند دریافت ویزا؟
    با اینکه هنوز تا شروع course خیلی مونده، ممکنه آفیسر تو مصاحبه بپرسه درباره تاریخ؟

(تاریخ شروع September 26th هست...)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)