نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 389 از 529 نخستنخست ... 289339379380381382383384385386387388389390391392393394395396397398399439489 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,881 تا 3,890 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

با عرض سلام،

تفاوت ویزاهای Tier4 (general) student و Tier4 (general) student (sponsored چیست؟ من مشمول بورسیه اراسموس موندوس (بورسیه اتحادیه اروپا) هستم. آیا بایستی برای ویزای اسپانسرد اقدام کنم. دانشگاه برام نوشتن برای tier4 اقدام کنم و فقط قید کردند که CAS صادر شده برای ویزای زیر 18 سال (چایلد) اعتبار ندارد. توضیح دیگری ندادند.

پیشاپیش به خاطر راهنمایی تان ممنونم.

سارا

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilserver نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من فایل T4_Migrant_Guidance_July_2016 رو مطالعه کردم اما هنوز در مورد مدرک زبانی که سفارت انگلستان برای Tier4 میخواد شک دارم. من تافل دارم و دانشگاه مدرک و نمره زبان تافلم رو بررسی و قبول کرد. حالا الان آیا به سفارت هم باید مدرک زبان نشون بدم؟ اگر باید نشون بدم، آیا تافل رو قبول میکنن؟
    اگه دانشگاه توی CASشما نوشته باشه که سطح زبان سنجیده شده دیگه احتیاجی به ارائه مدرک به سفارت نیست. لیست چیزهایی که باید به سفارت بدید توی CAS باید اومده باشه قاعدتا

Junior Member

یعنی هیشکی از سرویس Passport pass back استفاده نکرده؟ چقد نتیجه ویزا طول میکشه؟ آیا همون موقع انگشت نگاری مدارک تحصیلی رو تحویل میدیم؟ آیا تحویل پاسپورت در مرحله ی دوم و جمع آوری مدارک رو شرکتها هم میتونن به جای ما انجام بدن؟مرسی از پاسخگویی.

سلام من سوال داشتم؟
    برای اثبات بازگشت میشه قباله ازدواج را ارایه کرد ؟
    و کلا برای اثبات بازگشت چه چیزی میشه و بهتره به سفارت بدی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Gonjeshk نمایش پست ها
    یعنی هیشکی از سرویس Passport pass back استفاده نکرده؟ چقد نتیجه ویزا طول میکشه؟ آیا همون موقع انگشت نگاری مدارک تحصیلی رو تحویل میدیم؟ آیا تحویل پاسپورت در مرحله ی دوم و جمع آوری مدارک رو شرکتها هم میتونن به جای ما انجام بدن؟مرسی از پاسخگویی.
    من 4 شنبه از این سرویس تو دبی استفاده کردم. در زمان نتیجه هیچ تاثیری نداره. ازشون پرسیدم گفتن میتونی بدی یکی دیگه پاسپورت رو بیاره

نقل قول نوشته اصلی توسط sara2525 نمایش پست ها
    با عرض سلام،

تفاوت ویزاهای Tier4 (general) student و Tier4 (general) student (sponsored چیست؟ من مشمول بورسیه اراسموس موندوس (بورسیه اتحادیه اروپا) هستم. آیا بایستی برای ویزای اسپانسرد اقدام کنم. دانشگاه برام نوشتن برای tier4 اقدام کنم و فقط قید کردند که CAS صادر شده برای ویزای زیر 18 سال (چایلد) اعتبار ندارد. توضیح دیگری ندادند.

سارا
    عزیزم منم اراسموس هستم... دانشگاه گفت جنرال اپلای کن...بدون اسپانسر
    علم بهتر است یا ثروت؟!

بچه ها الان اوضاع وقت دهی سفارت تو تهران چه جوریه؟ من 19 سپتامبر باید اونجا باشم....فردا تازه میخوام اپلای کنم. یکم استرس گرفتم. عایا میرسم؟؟؟
    علم بهتر است یا ثروت؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط sara2525 نمایش پست ها
    با عرض سلام،

سارا
    فرقی نمیکنه
    چون فاند گرفتید(از جایی که معتبره طبق قانون ویزا)، از همون مدل اسپانسرد استفاده کنید
    من خودم دوبار فاند گرفتم، یک بار جنرال زدم یه بار اسپانسرد، در هردو بار بهم ویزا داده شده.
    یک بار از دانشگاه پرسیدم چنین پاسخی گرفتم:
    As you are a fully sponsored student you are correct and you would select the "Tier 4 (Sponsored)" option from the drop-down list. Most students would need to select the "Tier 4 General" student option from the drop down list, which is why it is used in the video guide. The video guide is a resource for general information so it cannot cover the different potential circumstances of a visa applicant.

قانون ویزا:
    177. Financial sponsorship is where you are given money to cover some or all of your course fees and/or living costs. This financial sponsorship can be used as evidence of money you have.
    178. You can receive official financial sponsor from Her Majesty’s Government, your home government, the British Council or any international
    organisation, international company, university or a UK independent school.179. For the purposes of this section of the guidance ‘sponsored’ means whollysupported by an award which covers both fees and living costs.
    ویرایش توسط mr_masoudnia : August 1st, 2016 در ساعت 01:49 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_aug نمایش پست ها
    بچه ها الان اوضاع وقت دهی سفارت تو تهران چه جوریه؟ من 19 سپتامبر باید اونجا باشم....فردا تازه میخوام اپلای کنم. یکم استرس گرفتم. عایا میرسم؟؟؟
    منظور از اپلای کردن، اگر تازه رزرو وقت ه یک مقدار دیر به نظر میرسه(اگر بتونید الان وقت تهران بگیرید، اواخر آگست زودتر نمیشه و چون تایم پیک درخواست هاست، ممکنه 4 5 هفته زمان ببره و بعد از شروع ترم ویزا بگیرید)

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Sophie82 نمایش پست ها
    برأي سوييچ كردن إز ويزاي tier 4 dependent به ويزاي tier 4 آيا ميشه إز داخل UK اقدام كرد؟
    در اینجا چنین چیزی اشاره نشده است:
    https://www.gov.uk/tier-4-general-vi...h-to-this-visa
    میتوانید با ukcisa تماس بگیرید و بپرسید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)