نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 391 از 529 نخستنخست ... 291341381382383384385386387388389390391392393394395396397398399400401441491 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,901 تا 3,910 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    این تاپیک رو مطالعه کنید. به طور کلی جواب سوالهایی که پرسیدید رو میگیرید. برای اطمینان بیشتر و دونستن جزئیات، میتونید به تاپیک های مربوطه شامل مباحث راجع به گرفتن وقت، مدرک مالی، مصاحبه، ویزای همراه و ... مراجعه کنید و بحث ها رو مطالعه کنید. اگر باز سوالی داشتید در تاپیک مربوط به خودش مطرح کنید، پاسخ داده میشه.

ممنون از پاسختون. مطالعه کردم و چندتا سوال برام باقی موند

1. آدرس سایتی که برای گرفتن وقت به اونجا مراجعه میشه

2.من هنوز برام CAS صادر نشده تا قبل از اون نمی تونم وقت بگیرم درسته ؟ و آیا CAS هم مانند I20 از طرف دانشگاه پست می شود ؟

3.پولی که باید تو حسابم باشه با توجه به این که متاهلم (خانم) از حساب پدرم قبوله ؟ و فقط از پارسیان یا پاسارگاد ؟

4. برای مقطع ارشد که من پذیرش دارم، ویزای همراه صادر میشه ؟

Junior Member

سلام. اگه یک دانشجو مقداری تخفیف شهریه بگیره و دانشگاه تو CAS بنویسه که چنین مبلغی به دانشجو تعلق میگیره برای شهریه اش اما میزان tuition fees رو در CAS همون مقدار کل بذاره بمونه، آیا باز هم باید به همون مقدار کل، پول تو حساب گذاشت یا میزانی که بعد تخفیف شهریه اس؟
    آیا میشه تو نامه واسه آفیسر این مساله رو توضیح داد؟

ممنون

سلام دوستان
    من 21 آگوست وقت سفارت دارم در تهران. 19 سپتامبر هم باید دانشگاه باشم.
    من حساب بانکیم به اسم خودم هست.بانک پارسیان.
    سوالم این هست که با اینکه حساب رو به اسم خودم باز کردم, می تونم پدر و مادرم رو به عنوان ساپورتر مالی معرفی کنم؟ یا اینکه حساب باید حتما به اسم پدر یا مادرم باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zrasulzadeh نمایش پست ها

2.من هنوز برام CAS صادر نشده تا قبل از اون نمی تونم وقت بگیرم درسته ؟ و آیا CAS هم مانند I20 از طرف دانشگاه پست می شود ؟

3.پولی که باید تو حسابم باشه با توجه به این که متاهلم (خانم) از حساب پدرم قبوله ؟ و فقط از پارسیان یا پاسارگاد ؟

سلام عزیزم.
    1. باید بری تو سایت اصلی ثبت نام کنی و فرم و پر کنی بعد که کانفرم کردی مرحله بعد میره تو قسمت گرفتن وقت...
    2.بله باید صبر کنی صادر بشه. نه فقط ایمیل میشه.
    3.یه جا خوندم که کامل توضیح داده بود...فک کنم دانشگاه با CAS براتون یه سری پی دی اف اطلاعات بفرسته...
    4.بله میتونین برای همراه هم اقدام کنین.
    فک نکنم اگه از تهران اقدام کنین برسین. چون اااااگگگه بتونین وقت بگیرین یه ماه دیگه وقت میده و دو سه هفته هم طول میکشه ویزا صادر کنه. من خودمم هنوز نتونستم وقت بگیرم....
    علم بهتر است یا ثروت؟!

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zrasulzadeh نمایش پست ها

از این سایت باید اقدام کنید https://visas-immigration.service.go.../uk-visit-visa
    من در مورد سوال سومی که پرسیدید یه کم شک دارم. فکر میکنم اگر قرار باشه پدرتون هزینه همسر و فرزند شما رو هم متقبل بشن، نیاز به تعهدنامه محضری باشه. چون روالی که توی راهنماها توضیح دادن فقط به این پرداخته که هزینه خود شخص رو والدینش بپردازن. چیزی راجع به اینکه آیا میتونن هزینه dependent رو هم بپردازن یا نه نگفته. وقتی هم چیزی نمیگن، اصل بر محکم کاریه. راجع به تعهد محضری قبلا تو فروم بحث شده میتونین جستجو کنین ببینین چیه.
    بانک هم فقط پاساگارد و پارسیان. اگر تازه میخواین حساب باز کنین، من پارسیان رو توصیه میکنم چون بهتر همکاری میکنن.
    لطفا قبل از طرح پرسش، از تاپیک سوالات متداول بازدید کنید
    چنانچه پاسخ خود را نیافتید، صفحات تاپیک مرتبط را مطالعه کنید
    به جای تشکر در پست ها، از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_memol نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 21 آگوست وقت سفارت دارم در تهران. 19 سپتامبر هم باید دانشگاه باشم.
    من حساب بانکیم به اسم خودم هست.بانک پارسیان.
    سوالم این هست که با اینکه حساب رو به اسم خودم باز کردم, می تونم پدر و مادرم رو به عنوان ساپورتر مالی معرفی کنم؟ یا اینکه حساب باید حتما به اسم پدر یا مادرم باشه؟
    حساب اصلی میتونه به اسم شما یا والدینتون باشه. در هر صورت شما باید نشون بدین منشا پولی که توی حسابتون هست از کجاست. برای اینکار نیاز هست مشخص کنید این پول رو از کجا آوردین. اگر پدر یا مادرتون به شما دادن، اونا از کجا آوردن. یعنی شغلشون/منبع درآمدشون چیه. اینا رو باید با مدرک نشون بدین. گردش حساب پدر/مادرتون + پروانه کسب و کار + فیش حقوقی ... راجع به منشا مالی قبلا توضیح کامل داده شده. اگر مطالعه کنید کاملا متوجه میشین داستان چیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Gonjeshk نمایش پست ها
    سلام. اگه یک دانشجو مقداری تخفیف شهریه بگیره و دانشگاه تو CAS بنویسه که چنین مبلغی به دانشجو تعلق میگیره برای شهریه اش اما میزان tuition fees رو در CAS همون مقدار کل بذاره بمونه، آیا باز هم باید به همون مقدار کل، پول تو حساب گذاشت یا میزانی که بعد تخفیف شهریه اس؟
    آیا میشه تو نامه واسه آفیسر این مساله رو توضیح داد؟

ممنون
    مبلغی که باید توی حساب باشه دقیقا مبلغی هم که در CAS شما ذکر شده. من خودم از دانشگاه تخفیف گرفتم و این تخفیف رو توی شهریه ای که در CAS اومده بود اعمال کردن، در نتیجه مبلغی که تو حساب گذاشته بودم، مبلغ بعد از تخفیف بود. باید از دانشگاه بخواید CAS رو آپدیت کنه و مبلغ بعد از تخفیف رو براتون بنویسه.

Junior Member

سلام دوستان٬

وقتی میخوایم برای ATAS اپلای کنیم٬ آیا داشتن اصل مدرک کارشناسی و ارشد مهم هست یا وقتی که CAS گرفتیم و وقت سفارت گرفتیم٬ مهم میشه؟ دانشگاه به من گفته که فعلا با توجه به کارنامه میتونه به من نامه ATAS بده٬ اما نمیخوام ریسک کنم.

با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    سوالی دارم که خیلی ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره کمک کنه
    من برای سپتامبر 2016 پذیرش دارم و 21 سپتامبر کورسم شروع میشه
    از طرفی بورسیه چونینگ دارم و هنوز Final award letter دریافت نکردم
    نگرانم که دیر بشه و نرسم
    چند سوال میخواستم بپرسم:
    1- با توجه به این که فول فاند دارم آیا بازم هم گردش حساب بانکی و اون 28 روز گذاشتن پول توی حساب لازمه ؟
    2- آیا می تونم اپلیکیشن ویزام رو قبل از اینکه FAL به دستم برسم کانفیرم کنم و فعلآً وقت سفارتمو بگیرم و منتظر بمونم که FAL بیاد ؟ یا برای کانفیرم کردن باید FAL رو آپلود کنم ؟
    3- با توجه به اینکه چونینگ مربوط به خود دولت بریتانیا هست آیا ممکنه من وقت سفارت گیرم نیاد و مجبور بشم برای ویزا برم دوبی؟
    این سوالات رو از افسر چونینگ پرسیدم . راهنمای ویزای چونینگ رو هم از حفظم ! ولی متاسفانه هنوز سردرگمم
    ممنون از دوستان

Junior Member

سلام

دوستان کپی پاسپورت، باید تمام صفحات باشه یا فقط صفحه اول؟
    چون بقیه صفحاتش خالیه...

ایمیل Offer دانشگاه هم لازم هست؟ یا CAS تنها کافیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)