نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 4 از 529 نخستنخست 123456789101112131454104504 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

پیش فرض پاسخ : ویزا انگلیس

4کریم حاجی. ضمنابه استادم گفته بودم اگه میشه یه مدرک رسمی بهم بدین که من ORS دارم ( چون فقط یه ایمیل زده بود) ، شاید به سفارت نشون دادم ، کارمو زود تر ردیف کردن، شاید هم 200 تومنه زنده شد. استادم ایمیل زد گفت حاجی غصه نخور، اگه پول ویزا رو بهت پس ندن، نگران نباش. اومدی اینجا خودم بهت میدم. کف نمودیم شدیدا از مرام استاد.
    بابا چیه US, پاشین بیاین UK. ویزا هم مفته جون حاجی ;D ( البته اگه بدن ) :'(
    کاش یارو پول بلیط رو هم بده. ( دیگه آخر پر رویی 8) )
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

آقایون خانمها
    اگر بار گران بودیم و رفتیم اگر نامهربان بودیم و رفتیم
    بالاخره پس از تلاش های فراوان انسانی و آسمانی، ملکه انگلیس تسلیم شد و یک ویزای 3 ساله خوشگل و تپل برای ما صادر فرمود. فردا عازم تهران هستیم تا الطاف صادره را دریافت کنیم. بعد از 103 روز علافی، شاد و شنگولم بد جوری !!!
    خوبه به کسی که زنگ زده بود فحش ندادم. اخه 07.25 امروز زنگ زده به انگلیسی میگه Heeeeloooooooooooo . منم حساسسسسسسسسسسسسسس. تا 3 شب بیدار بودم. اخه یکی نیست بگه بابا سفارت 7.30 باز میکنه. حالا به شماره هم نگاه نکردم. یعنی خاستم ولی با اون چشمای لوچم نشد.
    anyway هر خوبی بدی از ما دیدین حلالم کنید خواهر ها و برادر ها ( البته به شوخی ها !!!! ) ما حالا حالا ها در خدمت بر و بچز گل فروم هستیم. فروم جون فعلا آویزونتیم.
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

خداییش این دفعه که تو میلم دیدم پاسخ جدید اومده پیش خودم گفتم که ان شاا... بهش ویزاشو دادن دیگه. اقا بد جوری مبارکه. بی زحمت زود تر برو که میخوایم اونجا کار بریزیم سرت

راستی کدوم دانشگاه بودی ؟

رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

چاکریم امیر خان
    Heriot watt university, Edinburgh

0hamed0
    Guest

از بچه هایی که برای انگلیس اقدام کردن میشه بگید:

1- اگه فاند (دولتی) کامل باشیم چند روز کلا پروسه گرفتن ویزا طول میکشه؟
    2- طی پروسه ویزا، در چه بازه زمانی پاسپورت باید دست سفارت بمونه؟ آیا در این بازه میشه پسش گرفت؟
    3- اگه قبل از گرفتن ویزا میشه پاسپورت را پس گرفت، سفارت انگلیس مهر خاصی روش میزنه که نشون بده شما مدارک تحویل سفارت دادین؟
    4- اگه سفارت انگلیس مهر teran سفارت کانادا رو تو پاسپورت ببینه (یعنی در حال بررسی در سفارت کانادا)، چه برخوردی می کنه؟ نمی گه برو cancel ش کن بعد بیا اینجا؟

ممنون از کمکتون

رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

سلام
    1- نمیدونم. بستگی به کیس داره. من که فول فاند هم استاد بودم و هم ORS بیشتر از 3 ماه طول کشید. تازه استادم کلی فکس و نامه به سفارت و هوم آفیس زد. هیچ گارانتی اونم اخیرا در مورد طول پروسه صذور ویزا وجود نداره. ضمنا شما باید پروسه ATAS رو هم بهش اضافه کنی که ظاهرا 2-3 هفته ای طول میکشه.زمان اپلای من ATAS نبود.
    2- بازم نمیدونم میشه پس گرفت یا نه. همون اول با همه مدارک میگیرن و اینشالله با ویزا تحویل میدن. من که 3 ماه سند خونه ها و پروانه کسب پدرم و کل شناسنامه ها و اصل لیسانسم اونجا بود. خیلی هم نگران بودم که تو اون شلوغی یه بلایی سرش بیاد که نیومد. ظاهرا سیستم خوب و قابل اطمینانی برای نگه داری مدارک دارن. ولی دلیلی نداره که پاس رو وسط کار بهتون پس ندن. میتونین بگین یه سفر اظطراری براتون پیش اومده یا یه بهونه دیگه.
    3. یه مهر تهران مشکی بدون تاریخ میزنه که با خودکار شماره پرونده شما روش مینویسه.
    4.ممکنه چک کنه ببینه مهر کانادا هست ولی ویزایی توش نیست و شک کنه. ولی ظاهرا سرشون شلوغ تر از این حرفاست.

توجه 1. برادر نگو هی گفتی نمیدونم. هر چی بلد بودم به خدا جواب دادم استاد !
    توجه 2. برادر با 1 دست نمیشه 2 تا هندونه برداشت.

0hamed0
    Guest

مرسی از کمکتون آقای حاجی زاده،
    من اگه ویزام بیاد میرم کانادا ولی نگران اینم که اگه نتونم ویزای کانادا بگیرم (که سه هفته بعد معلوم میشه) فرصت کافی برای اینکه 20 سپتامبر خودمو برسونم انگلیس دارم یا نه؟ با این وضعیتی هم که شما گفتین، اگه الان شروع نکنم بعیده برسم.

Junior Member

HI,
    could you get visa with one admission and enter UK with another one or better to say the second one offers a better condition and you want to cancel the first one and keep the second one, in this case except ATAS ,
    do you need to apply for VISA again

من که الان 94 روزه مدارکمو تحویل سفارت داده هنوز هیچ خبری نیست پاسپورتم هم این همه وقت تو سفارته
    تلفنشونم که فقط رو answering هست جواب نمیدن اصلا
    تو همین مدت موقعیت های بهتری پیش اومده که دارم واسه ویزای اونا اقدام می کنم دیگه از انگلیس منصرف شدم
    فقط جالبه که بعضی ها میگن 3 روزه ویزا می گیرن بعضی ها هم بیشتر از سه ماه...

ممكنه يه كم در مورد شرايطتون توضيح بدين؟ بخصوص رشته تون و اينكه هزينه رو خودتون ميديد يا بورس گرفتيد

تازه اين مدتي كه گفتيد بعد از ATAS بوده ديگه نه؟
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)