نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 402 از 529 نخستنخست ... 302352392393394395396397398399400401402403404405406407408409410411412452502 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,011 تا 4,020 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

نقل قول نوشته اصلی توسط Gonjeshk نمایش پست ها
    دوستان خواهش جواب بدین :اصلا واجبه مدارک مالی باهام باشه؟ کپیشون مورد تاییده؟مرسی
    اون نامه که با ویزا بهتون دادن + CAS

دوستان من یه عدد رو توی اپلیکشن آنلاین اشتباه نوشتم الان که وفت گرفتمو همه ی کارام انجام دادم. چیکار باید بکنم؟ نمیشه تغییرش داد؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbordbar نمایش پست ها
    دوستان من یه عدد رو توی اپلیکشن آنلاین اشتباه نوشتم الان که وفت گرفتمو همه ی کارام انجام دادم. چیکار باید بکنم؟ نمیشه تغییرش داد؟
    ممنون
    روی پرینت صحیح شو بنویسید و امضا کنید

Junior Member

بچه ها تو فرم police registration نوشته بعد از اتمام تحصیل میمونید یا اینجا رو ترک میکنید باید کدومو انتخاب کنم؟ من در حال حاضر مستر میخونم و هنوز تصمیم قطعی برای ادامه ی دکترا در UK نگرفته ام ولی احتمالا بمونم.
    خواهشا کمکم کنین. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Gonjeshk نمایش پست ها
    بچه ها تو فرم police registration نوشته بعد از اتمام تحصیل میمونید یا اینجا رو ترک میکنید باید کدومو انتخاب کنم؟ من در حال حاضر مستر میخونم و هنوز تصمیم قطعی برای ادامه ی دکترا در UK نگرفته ام ولی احتمالا بمونم.
    خواهشا کمکم کنین. مرسی
    شما هنوز وارد انگلیس نشدی ، فرم پلیس رجیستریشن از کجا پیدا کردین؟ اونجور که من میدونم وقتی وارد انگلیس میشید ۷ روز فرصت دارید ثبت نام کنید و ۳۴ پوند هم بدین.

Junior Member

سلام دوستان٬ کسی هست اینجا از شریف مدرک گرفته باشه؟ مدرکی که شریف میده یه ترجمه انگلیسی هم داره. دیگه نیاز هست ببریم دارالترجمه٬ یا فقط مهر وزارت علوم بخوره کافی هست؟

یه سوال کلی دیگه هم اینکه من توی CAS م فقط آخرین مدرکم رو زده (از آمریکا). نیاز هست که مدارک قبلی رو که از ایران هست ببرم؟

خیلی ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط civilian2 نمایش پست ها
    سلام دوستان٬ کسی هست اینجا از شریف مدرک گرفته باشه؟ مدرکی که شریف میده یه ترجمه انگلیسی هم داره. دیگه نیاز هست ببریم دارالترجمه٬ یا فقط مهر وزارت علوم بخوره کافی هست؟

یه سوال کلی دیگه هم اینکه من توی CAS م فقط آخرین مدرکم رو زده (از آمریکا). نیاز هست که مدارک قبلی رو که از ایران هست ببرم؟

خیلی ممنونم
    اگه مدرکی که از دانشگاه گرفتی انگلیسی هست نه نیازی هست ببری دارالترجمه نه نیازی به مهر وزارت علوم داره همون کافیه.
    همون مدرکی که تی قسمت evidence used to obtain offer هست بزاری کافیه بقیش نمیخواد

Junior Member

دوستان من کمی گیج شدم.
    برای دوره دکترا، ویزای ما Tier 4 هست. درسته؟
    بعضی جاها، مثل صفحه پرداخت هزینه، میگه «Tier 4 of the Points BasedSystem». این Point Based یه مدل خاص از Tier 4 هست یا همه ویزاهای Tier 4 از نوع Point Based هستن؟؟؟؟
    خلاصه ما Point Based حساب میشیم یا نه؟؟؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_hd نمایش پست ها
    دوستان من کمی گیج شدم.
    برای دوره دکترا، ویزای ما Tier 4 هست. درسته؟
    بعضی جاها، مثل صفحه پرداخت هزینه، میگه «Tier 4 of the Points BasedSystem». این Point Based یه مدل خاص از Tier 4 هست یا همه ویزاهای Tier 4 از نوع Point Based هستن؟؟؟؟
    خلاصه ما Point Based حساب میشیم یا نه؟؟؟

ممنون
    سلام
    ببینید Tier4 در واقع همون Tier4 PBS یا همون Tier4 Points Based System هست که مربوط به دانشجوهاست و علت نامگذاریش هم همونطور که از اسمش مشخصه به این دلیل هست که شما باید امتیاز قسمت های مختلف رو به طور کامل بیارید تا بهتون ویزا تعلق بگیره. خود Tier4 هم چندین مدل داره مثل General و Child که شما General محسوب میشید. در مورد PBS، برای مثال داشتن استطاعت مالی 10 امتیاز داره که شما باید این 10 امتیاز رو به طور کامل کسب کنید و هم چنین سایر قسمت ها به همین شکل
    میتونید از اینجا فایل راهنما رو دانلود و مطالعه کنید تا به صورت کامل با روندش آشنا بشید
    موفق باشید

Junior Member hoseinjj آواتار ها

این Sign Declaration چیه ؟ SIGNATURE چیو باید بنویسم ؟
    Only God can judge me

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)