نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 428 از 529 نخستنخست ... 328378418419420421422423424425426427428429430431432433434435436437438478528 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,271 تا 4,280 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng.

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

سلام دوستان

من هفته آینده وقت سفارت دارم، تو صفحات قبل این فروم دیدم که برخی از دوستان گفتند که برای نشان دادن نامه آفر مالی که دانشگاه به دانشجویان میده، باید نسخه هارد کپی ای که مستقیما دانشگاه پست کرده رو تحویل آفیسز ویزا بدیم. سوال اینه که من هم نامه پذیرش و هم نامه فاند رو برام ایمیل کردند و چیزی برام پست نشده. تو CAS هم که دانشگاه برام فرستاده چیزی در مورد فاند هم اشاره نشده و ازشون پرسیدم، گفتند که نامه اسکلازشیپ رو نشون بدی کافیه. واقعا باید نامه ها پست بشه؟

با توجه به وقتی هم که تا زمان تحویل مدارک برام مونده کاری هم نمیتونم بکنم. ممکنه راهنمایی کنید. همین نسخه PDF رو بزارم مشکلی پیش میاد؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amindeyranlou نمایش پست ها
    سلام دوستان

من هفته آینده وقت سفارت دارم، تو صفحات قبل این فروم دیدم که برخی از دوستان گفتند که برای نشان دادن نامه آفر مالی که دانشگاه به دانشجویان میده، باید نسخه هارد کپی ای که مستقیما دانشگاه پست کرده رو تحویل آفیسز ویزا بدیم. سوال اینه که من هم نامه پذیرش و هم نامه فاند رو برام ایمیل کردند و چیزی برام پست نشده. تو CAS هم که دانشگاه برام فرستاده چیزی در مورد فاند هم اشاره نشده و ازشون پرسیدم، گفتند که نامه اسکلازشیپ رو نشون بدی کافیه. واقعا باید نامه ها پست بشه؟

با توجه به وقتی هم که تا زمان تحویل مدارک برام مونده کاری هم نمیتونم بکنم. ممکنه راهنمایی کنید. همین نسخه PDF رو بزارم مشکلی پیش میاد؟
    با تشکر
    معمول این هست که در CAS در قسمت شهریه میزان اسکالرشیپ تحت عنوان پول واریز شده نشون داده بشه. ولی گاهی چون فاند واسه خود دانشگاه نیست این کار انجام نمیشه.
    نامه نیازی نیست اصل باشه و ایمیل شده با امضا هم اوکی هست نگران نباشید. بنابرین همونو ارایه کنید و در کاور لتر روی فاند تاکیید کنید. سفارت هم همچین نشسته منتظر یه نامه و همه رو چک میکنه صحتش رو.

Junior Member

دوستان کسی اخیرا از home office در شفیلد ایمیل گرفته؟ خصوصا کسایی که از ترکیه اقدام کردن
    آدرسی که ازش به من ایمیل اومده VISAINFO.SHEFO@fco.gov.uk هست و خیلی برام عجیبه چون ویزای tier4 نمیره شفیلد واسه تصمیم گیری

سلام.

من برای ویزا دانشجویی از طریق سفارت انگلیس در ایتالیا اقدام کردم. در واقع دانشجویی ایتالیا هستم و برای دوره یکساله اراسموس به شفیلد انگلیس میرم. تاریخ سابمیت اپلیکیشن ام 19 جون و تاریخ مصاحبه م 26 جون بود. امروز این ایمیل رو دریافت کردم:

Thank you for applying for a UK visa. Your visa application has been received and is under consideration. We aim to process non settlement applications within 15 working days (unless you have opted for the Priority Visa service), and settlement applications within 60 working days.

Unfortunately, the processing of your application has not been straightforward and we will be unable to decide your application within our customer service targets. We are continuing to work on your application and aim to make a decision as soon as possible.

We will write to you again if there is any change to this. Please do not attend the Visa Application Centre until you have been advised that your application has been decided and that your passport is ready for collection

راستش خیلی نگرانم. کسی از دوستان این ایمیل رو گرفته قبلا ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Member fobi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Renewable Energy Engineering MSc of Brunel University of London

نقل قول نوشته اصلی توسط rzh نمایش پست ها
    سلام.

من برای ویزا دانشجویی از طریق سفارت انگلیس در ایتالیا اقدام کردم. در واقع دانشجویی ایتالیا هستم و برای دوره یکساله اراسموس به شفیلد انگلیس میرم. تاریخ سابمیت اپلیکیشن ام 19 جون و تاریخ مصاحبه م 26 جون بود. امروز این ایمیل رو دریافت کردم:

Thank you for applying for a UK visa. Your visa application has been received and is under consideration. We aim to process non settlement applications within 15 working days (unless you have opted for the Priority Visa service), and settlement applications within 60 working days.

Unfortunately, the processing of your application has not been straightforward and we will be unable to decide your application within our customer service targets. We are continuing to work on your application and aim to make a decision as soon as possible.

We will write to you again if there is any change to this. Please do not attend the Visa Application Centre until you have been advised that your application has been decided and that your passport is ready for collection

راستش خیلی نگرانم. کسی از دوستان این ایمیل رو گرفته قبلا ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    نگران نباش
    فقط گفته که تصمیم گیریشون بیش از حد طول میکشه، معمولا گاهی بخاطر ناقص بودن مدارک، مصاحبه دوم، تشابه اسمی و ... این موضوعات پیش میاد
    ولی در کل خیلی ها با وجود اینکه این ایمیل رو دریافت کردن ویزاشون اومده
    خیالتون راحت

Junior Member

سلام. من از دانشگاه بیرمینگهام آفر آنکاندیشنال دارم و فاند. فاندم 90 % شهریه ام رو پوشش میده و اون 10% باقی مونده رو باید خودم بپردازم. برای همین قراره توی دانشگاه یه مدت 16 ساعت در هفته کار کنم که هزینه زندگی و مابقی شهریم در بیاد. دانشگاه بهم گفته که نامه کارت به درد نمی خوره و نمیتونی روش حساب باز کنی. به نظرتون همراه با نامه فاندم نامه کارمم ضمیمه کنم یا طرف گیج میشه ؟ به نظرتون به دانشگاه بگم اینو به CAS اضافه کنن؟ ممنونم از راهنمایی تون

Junior Member

سلام وقتتون بخیر, من واسه ارشد از دانشگاه انگلستان فاند بیست هزار پوندی دریافت کردم, سفارت مدرک ایلتس میخواهد که مثل اینکه فقط ایرسافام مورد تاییدشون هست ولی من از سنتر دیگه ای ایلتس گرفتم, میشه لطف کنید در مورد مدرک ایلتس و مدارک مالی در شرایط فاند راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط samar_sita نمایش پست ها
    سلام. من از دانشگاه بیرمینگهام آفر آنکاندیشنال دارم و فاند. فاندم 90 % شهریه ام رو پوشش میده و اون 10% باقی مونده رو باید خودم بپردازم. برای همین قراره توی دانشگاه یه مدت 16 ساعت در هفته کار کنم که هزینه زندگی و مابقی شهریم در بیاد. دانشگاه بهم گفته که نامه کارت به درد نمی خوره و نمیتونی روش حساب باز کنی. به نظرتون همراه با نامه فاندم نامه کارمم ضمیمه کنم یا طرف گیج میشه ؟ به نظرتون به دانشگاه بگم اینو به CAS اضافه کنن؟ ممنونم از راهنمایی تون
    نه اون نامه کار به دردی نمیخورهف شما باید مدارک مالی نشون بدید که هزینه باقی مونده رو برای حدافل 9 ماه دارید در یک حسابی در ایران. در ضمن 16 ساعت کار در هفته هم کفاف خرج زندگی به تنهایی رو هم فکر نمیکنم بده چه برسه به ده درصد باقیمانده شهریه.

Junior Member

سلام دوستان
    من در حال حاظر کارشناسی IT میخونم و 24 سالمه چطور میتونم برای پذیرش اقدام کنم؟
    با موسسه های مهاجرتی که صحبت کردم میگن بهتره کارشناسی رو بگیری و بعد برای ارشد اقدام کنی، از اونجایی که تعداد واحد زیادی پاس نکردم میخوام برای کارشناسی اقدام کنم ولی میگن سنت هم بالاست و بهتره اقدام نکنی
    لطفا دوستانی که اقدام کردن ، بگن من چیکار باید بکنم؟ واقعا سره دو راهی قرار گرفتم
    "Never give up,follow your dreams to make them"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد برق کنترل دانشگاه شهید بهشتی

سلام من برای استانبول وقت سفارت گرفتم. با توجه به اینکه ارشد روزانه بودم نمیتونستم تا شروع مقطع تحصیلی بعدی یعنی دکتری، مدرک ارشدمو آزاد کنم برای همین از ادمیشن دانشگاه خواستم مدرک ارشد رو در CAS من ذکر نکنه که برای کارهای ویزا مشکلی پیش نیاد. سوال من اینه که موقع مصاحبه اگر از من افیسر بپرسه ارشدت کجاست من باید چی جواب بدم که قانعش کنه؟ من همیشه حقیقت رو سعی می کنم بگم ولی دوستان اگر تجربه ای دارن لطفاً راهنماییم کنند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)