نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 432 از 529 نخستنخست ... 332382422423424425426427428429430431432433434435436437438439440441442482 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,311 تا 4,320 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

نقل قول نوشته اصلی توسط saber1332 نمایش پست ها
    خیلی لطف کردی دوست عزیز.
    ممنونم که در مورد موضوع مدارک هم صحبت کردی. من طی این مدت مطالب فورم در مورد ویزا را جمع بندی کردم و به لیست زیر در مورد مدارک رسیدم. که خیلی ازت ممنون می شوم اگر لطف کنی نظرت را باهام درمیان بگذاری:

مدارک اصلی:
    1. پرینت مبلغ مورد نیاز به مدت 28 روز (پرینت لاتین روی سربرگ بانک با مهر بانک، مهر لاتین، مهر برجسته و امضای کارمند بانک - تراکنش لازم) - درج عبارت consecutive - درج پوند
    2. مدارک مورد اشاره در CAS (مدرک کاردانی، لیسانس و فوق لیسانس به همراه ریزنمرات - اصل و ترجمه)
    3. پرینت اپلیکیشن (پرینت فرم آنلاین ویزا GWF (فکر کنم اسمش همون VAF 9 باشه، درسته؟))
    4. پاسپورت (هر دو پاسپورت) و کپی از تمام صفحات
    5. عکس (2 عدد پاسپورت سایز - Write your name on the back in English- Put inside a small envelope- The photograph size must be 45mm high and 35mm wide- Your head must measure smaller than 34mm but larger than 29mm- Meet the requirements in the Photograph Guidance from the Home Office
    6. CAS
    7. appointment letter
    8. رسید پرداخت هایی که (هر پرداختی) انجام داده ام
    9. نامه VFS واسه سرویس priority

مدارک حمایت کننده (به همراه ترجمه ها):
    1. نامه تعهد محضری پدر
    2. اصل شناسنامه من و پدرم
    3. اصل کارت ملی من و پدرم
    4. ارایه سند ملک
    5. حساب سپرده بلندمدت پدر در بانک ملت (توضیحات در بخش مربوطه) - (درج پوند)
    6. سهام و برگ تاسیس و روزنامه شرکت اول
    7. حساب سپرده کوتاه مدت پدر (برای شش ماه)
    8. سهام خودم در دو شرکت
    9. آگهی تاسیس و سهام و روزنامه شرکت دوم
    10. صورت های مالی شرکت و گردش حساب
    12. فیش حقوقی خودم
    13. سند معامله
    14. پیشنهاد کار از طرف شرکت
    15. cover letter: توضیح در مورد مدارک و اینکه به ایران تعلق دارید و بعد از تحصیل به کشور برمیگردین (در حد دو پاراگراف باید باشد)
    16. سایر مدارکی که می تواند نشان دهد این پول از کجا آمده است
    من خودمم میخوام به یه لیست درست برسم درمورد مدارک مالی ای که باید از پدرم ارائه کنم.... مدرک شغلی پدرم با ذکر حقوق و یه سند و نامه ی فروش یه زمین کافیه به نظرتون یا باید پرینت حساب های پدر رو هم ارائه کنم؟ آخه پدر حسابهای پاسارگاد و پارسیان نداره !

تعهد محضری پدر هم لازمه وقتی پول توو حساب خودمونه؟ و آیا این دفاتر اسناد این کارو انجام میدن یعنی اینکه یه متن انگلیسی بنویسیم و بریم بدن تایید یا اینکه اونورم داستان داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SomiA000 نمایش پست ها
    تعهد محضری پدر هم لازمه وقتی پول توو حساب خودمونه؟ و آیا این دفاتر اسناد این کارو انجام میدن یعنی اینکه یه متن انگلیسی بنویسیم و بریم بدن تایید یا اینکه اونورم داستان داره؟
    اگر پول در حساب شما هست و منبع پول هم به شما برمیگرده تعهد محضری نیاز نیست ولی اگر پدر شما به هر شکلی شما رو ساپورت میکنن و یا پولردر حساب شما برای ایشون هست تعهد محضری لازمه.
    دفترخونه ها به فارسی میزنن شما میدید ترجمه. اسمش هم هست تعهد غیر مالی. برید بگید خودشون می دونن.

نقل قول نوشته اصلی توسط simen03 نمایش پست ها
    اگر پول در حساب شما هست و منبع پول هم به شما برمیگرده تعهد محضری نیاز نیست ولی اگر پدر شما به هر شکلی شما رو ساپورت میکنن و یا پولردر حساب شما برای ایشون هست تعهد محضری لازمه.
    دفترخونه ها به فارسی میزنن شما میدید ترجمه. اسمش هم هست تعهد غیر مالی. برید بگید خودشون می دونن.
    در اینصورت غیر از تعهد محضری پدر پرینت حساب ایشون هم لازمه؟

Junior Member

سلام دوستان. من با ویزای Tier4 که تا 25 اگوست اعتبار داره، الان تو انگلیسم و دارم دوره پری سشنال رو میگذرونم. دوره دکترام از 4 سپتامبر شروع میشه و طبق نامه پذیرشم، اخرین زمان ممکن برا شروع دکترارو 22 سپتامبر زدن. از طرفی گواهی ATAS من در تاریخ 7 سپتامبر منقضی میشه. و از طرف دیگر، برا دکترا دوباره باید اپلای کنم برا tier4 که تمدید بشه. بنظرتون با توجه به تاریخایی که گفتم، باید دوباره برا ATAS اپلای کنم؟ اصلا ملاکش چیه؟ ملاکش روزی هست که واریزی سفارت رو انجام میدم و وقت میگیرم یا روزی که افسر، پرونده رو داره بررسی میکنه؟... ممنون میشم راهنمایی کنین.، چون اگه نیاز باشه برا ATAS اقدام کنم، همین الان باید کارش رو انجام بدم که به موقع حاضر بشه جوابش....

نقل قول نوشته اصلی توسط Hsan_123 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من با ویزای Tier4 که تا 25 اگوست اعتبار داره، الان تو انگلیسم و دارم دوره پری سشنال رو میگذرونم. دوره دکترام از 4 سپتامبر شروع میشه و طبق نامه پذیرشم، اخرین زمان ممکن برا شروع دکترارو 22 سپتامبر زدن. از طرفی گواهی ATAS من در تاریخ 7 سپتامبر منقضی میشه. و از طرف دیگر، برا دکترا دوباره باید اپلای کنم برا tier4 که تمدید بشه. بنظرتون با توجه به تاریخایی که گفتم، باید دوباره برا ATAS اپلای کنم؟ اصلا ملاکش چیه؟ ملاکش روزی هست که واریزی سفارت رو انجام میدم و وقت میگیرم یا روزی که افسر، پرونده رو داره بررسی میکنه؟... ممنون میشم راهنمایی کنین.، چون اگه نیاز باشه برا ATAS اقدام کنم، همین الان باید کارش رو انجام بدم که به موقع حاضر بشه جوابش....
    در مورد تاریخ تا اونجایی که من میدونم ملاک روزی هست که اپلیکیش ویزاتون رو میفرستین
    یعنی شما خیلی زود واسه ATAS اپلای کردی؟ ببخشید میشه بپرسم چند روزه اومد ATASتون و موضوع پروژه تون کلیت در مورد چی بود؟

بچه ها اگه تا قبل اینکه آفر دانشگاه رو قبول کنیم برای ATAS اپلای کنیم مشکلی بوجود میاد؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SomiA000 نمایش پست ها
    بچه ها اگه تا قبل اینکه آفر دانشگاه رو قبول کنیم برای ATAS اپلای کنیم مشکلی بوجود میاد؟؟؟
    تو قسمت اسپانسر ازت می پرسه که فاندت چطور قراره تامین بشه و شما باید ایمیل وارد کنی. واسه همین اگه سلف فاند هستی فکر نکنم مشکلی پیش بیاد. چون اتس داستانش سر رشته و دانشگاهت و پروژه اته (می خوان ببینن هدفت چیه و نظامی هست کارت یا نه و این جور مسائل)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط simen03 نمایش پست ها
    اگر پول شما از یک معامله واریز شده اون مدارک معامله رو بدید و اگر ندارید چیزی مدارک کاری پدرتون رو به عنوان اسپانسر میدید و میگید این پولا از کار ایشون بدست اومده ولی باید اون مدارک شغلی منطقی باشه مثلا کارمندی که ۲ میلیون ماهی حقوق میگیره داشتن ۱۴۰ میلیون پول توی حسابش و ربط دادن اون پول به شغلش سوال برانگیزه.

خیر مدرکی دال بر بازگشت نیاز نیست.

بله خیلی از کسانی که اینجا جواب میدن دانشجو ها ویا کسانی هستند که همین الان انگلستان هستند یا قبلا اونجا بودن.
    من نمیدونم این قانونا از کی در اومده ما خبر نداریم؟!!!
    من ویزای انگلیس گرفتم ۳۵ روز قبل روز اپلیکیشنم پول ریختم به حساب ۲۸ روز بعدشم رفتم نامه از بانک گرفتم کلا سه تا تراکنش بیشتر نداشتم. هیچ مدرکیم دال بر اینکه پول از کجا آوردم ارایه نکردم. تو مصاحبه اول کسی نپرسید پولتو از کجا اوردی توی مصاحبه دوم هم که توی خدا کنسولگری بود پرسید هزینه تحصیلتو‌ چطوری میدی منم گفتم یه مقدارش شاغل بودم ذخیره کردم بقیش هم تز طرف خانواده ساپورت میشم. همین بعدا ویزام اومد اصلا هم همچین کاریای که شما میگین نکردم. الانم میدونم میان پست میزارن تو خوش شانس بودی همه خوش شانس نیستن وای من حداقل سه مفر دیگه میشناسم همین جوذی ویزا گرفتن. حالا من نمیدونم قانونا تز ستل ۲۰۱۶ عوض شده یا بعضیا اصرار دارن بخوای ویزا بگیری باید شاخ غول بشکنی.
    توصیه من به دوستا اینه کلا همون مدارکی که توی سایت ازتون خواستن ارایه بدین نه بیشتر نه کمتر موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ssa11200 نمایش پست ها
    من نمیدونم این قانونا از کی در اومده ما خبر نداریم؟!!!
    من ویزای انگلیس گرفتم ۳۵ روز قبل روز اپلیکیشنم پول ریختم به حساب ۲۸ روز بعدشم رفتم نامه از بانک گرفتم کلا سه تا تراکنش بیشتر نداشتم. هیچ مدرکیم دال بر اینکه پول از کجا آوردم ارایه نکردم. تو مصاحبه اول کسی نپرسید پولتو از کجا اوردی توی مصاحبه دوم هم که توی خدا کنسولگری بود پرسید هزینه تحصیلتو‌ چطوری میدی منم گفتم یه مقدارش شاغل بودم ذخیره کردم بقیش هم تز طرف خانواده ساپورت میشم. همین بعدا ویزام اومد اصلا هم همچین کاریای که شما میگین نکردم. الانم میدونم میان پست میزارن تو خوش شانس بودی همه خوش شانس نیستن وای من حداقل سه مفر دیگه میشناسم همین جوذی ویزا گرفتن. حالا من نمیدونم قانونا تز ستل ۲۰۱۶ عوض شده یا بعضیا اصرار دارن بخوای ویزا بگیری باید شاخ غول بشکنی.
    توصیه من به دوستا اینه کلا همون مدارکی که توی سایت ازتون خواستن ارایه بدین نه بیشتر نه کمتر موفق باشین
    بحث خوش شانسی نیست دوست عزیز. شما خودتون جواب خودتونو دادید. در مصاحبه ی دوم منبع پول رو ذکر کردید و چه بسا اگر از اول سندی دال بر منبع پول ذکر می کردید کارتون به مصاحبه ی دوم نمیکشید. موارد بسیاز زیادی بوده که ویزای اون ها رد شده و افسر دلیل اون رو عدم نشان دادن منشا پول ذکر کرده و اخیرا یکی از رایج ترین دلایل رد شدنه. تمام بحث سر این هست که افسر قانع بشه پول واسه شما هست و قرض نکردید وگرنه اینکه اون پول از چه راهی دراومده زیاد اهمیتی نداره براشون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)